Wisła Kraków 2 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Wisła Kraków

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne, oczywiście na GOL24.pl! Komentował Filip Kliber.

• Koniec spotkania, Wisła Kraków wreszcie zdobywa komplet punktów!

• Ondrasek do dwóch bramek dorzuca żółtą kartkę.

• 3 minuty doliczone.

• W ostatnich minutach pojawia się jeszcze zapowiadany Brlek w miejsce Małeckiego.

• Przy linii bocznej do zmiany szykuje się Brlek.

• Guzmics przerywa w ostatniej chwili rajd Gutkovskisa.

• Pewne wyjście z linii golkipera Wisły. Jego interwencja przerywa groźne dośrodkowanie w kierunku Gutkovskisa.

• Pleva potężnie uderza sprzed pola karnego, piłka wpada w rykoszet, ale ostatecznie ląduje w rękach Załuski.

• Kolejny rzut wolny dla Bruk-Betu niemalże z tego samego miejsca.

• Ostatnia zmiana w szeregach gości. Schodzi z boiska Gergel, którego zmienia Smuczyński.

• Tym razem to Bruk-Bet stanie przed szansą na zdobycie bramki ze stałego fragmentu gry. Rzut wolny z 18. metra.

• Sadlok szukał Guzmicsa w polu karnym, ale piłka zagrana przez lewego obrońcę okazała się dla Węgra zbyt wysoka.

• Ondrasek leży na murawie po faulu Guilherme. Niebezpieczna odległość do bramki.

• Ondrasek strzela bramkę z karnego!

• Małecki wywalczył rzut karny dla Wisły!

• Indywidualne błędy w defensywie Wisły. Tym razem skończyło się jedynie na rzucie rożnym dla Słoni.

• Pilarz uprzedza Ondraska, który mógłby wpakować piłkę do pustej siatki!

• Pojawia się także Kędziora na boisku w miejsce Jovanovicia.

• Podwójna zmiana w zespole gości. Murawę opuszcza Babiarz, którego zmienia Nowak.

• Gustkovskis oddaje celny strzał głową, jednak bez najmniejszych problemów łapie Załuska.

• Małecki dogrywa piłkę w pole karne, jednak żaden z partnerów z drużyny nie znajdował się w jego obrębie.

• Sadlok po raz kolejny ostro atakuje przeciwnika. Tym razem arbiter upomina go żółtą kartką.

• Putwicew bezsensownie fauluje Brożka na własnej połowie. Rzut wolny dla Wisły.

• Małecki zdołał dośrodkować spod linii końcowej, jednak za wysoko dla Boguskiego, który minął się z piłką.

• Sadlok bardzo ostro atakował piłkę, jednak arbiter uznał, że nie obrońca Wisły nie nagiął przepisów.

• Guilherme po starciu z kapitanem Białej Gwiazdy opatrywany za boiskiem.

• Od środka rozpoczął już Ondrasek, czas na drugą połowę!

• Mączyński ukarany żółtą kartką.

• W przerwie Dariusz Wdowczyk dokonał jednej zmiany. Schodzi Zachara, wchodzi za niego Brożek.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wisła prowadzi z Bruk-Betem 1:0. Wracamy za kwadrans!

• Niewiele zabrakło, a Wisła prowadziłaby 2:0! Świetnie w polu karnym zachował się Ondrasek, lecz jego uderzenie zablokował Pilarz, a Małecki nie był w stanie dobić piłki.

• Świetna piłka w kierunku Fryca, który biegł niepilnowany na prawym skrzydle, lecz w porę uprzedził go Małecki.

• Tempo spotkania zdecydowanie siadło. Obie drużyny nastawiają się głównie na grę w defensywie. Bruk-Bet radzi sobie w tej formacji całkiem nieźle.

• Do rzutu wolnego podchodzi Sadlok. W polu karnym czają się już zawodnicy Wisły.

• Popović zamykał akcję przed polem karnym gości. Uderzał z niewygodnej pozycji, jednak niewiele brakło, a piłka wpadłaby do bramki.

• Jović faulowany na wysokości pola karnego. Rzut wolny dla Wisły.

• We własnym polu karnym trafiony został piłką Popović, który przez chwilę nie podnosił się z murawy. Wszystko już jednak w porządku, gra została wznowiona.

• Zdenek Ondrasek strzela bramkę głową po dośrodkowaniu Małeckiego i Wisła wychodzi na prowadzenie!

• Zachara próbował swoich sił z dystansu, lecz został zablokowany.

• Bardzo groźne dwie akcje Wisły pod bramką Bruk-Betu. Biała Gwiazda stwarza zagrożenie z obu stron pola karnego.

• Kolejne nieudane długie zagranie Małeckiego. Przy linii bocznej wścieka się Dariusz Wdowczyk.

• Podopieczni Czesława Michniewicza świetnie wyszli spod pressingu rywali, jednak na połowie Wisły stracili piłkę. W pierwszym kwadransie to Wiślacy są przy niej dłużej.

• Gutkovskis zabrał się z piłką na połowie Wisły, wbiegł z nią w pole karne, jednak zabrakło mu sił by oddać celny strzał. Futbolówka wysoko ponad bramką.

• Problemy gospodarzy na własnej połowie. Bruk-Bet założył wysoki pressing na rywali.

• Niedokładne dalekie zagranie Małeckiego do Boguskiego, który biegł lewym skrzydłem. Wisła jednak odzyskuje piłkę.

• Załuska niepewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z prawego rogu. Na szczęście dla Wisły nie skończyło się bramką.

• Goście wywalczyli rzut rożny.

• Ondrasek oddał mocny strzał po minięciu dwóch zawodników, jednak został zablokowany. Bruk-Bet kontraatakuje.

• Faul Małeckiego na wysokości 25. metra. Przy piłce ustawia się już Guilherme.

• Świetnie Wisła gra crossami, co prawie przyniosło im bramkę. Bruk-Bet ma duże problemy od pierwszych minut.

• Dalekie wybicie w kierunku Ondraska, jednak Osyra go uprzedza.

• Gutkovskis jako pierwszy dotknął piłkę w tym meczu, zaczynamy![/b]

• Piłkarze już zameldowali się na murawie, za chwilę początek spotkania!

• Zawodnicy obu zespołów powoli kończą rozgrzewkę, do pierwszego gwizdka pozostał kwadrans.

• Poza kadrą na dzisiejsze spotkanie jest Alan Uryga, który nie znalazł uznania w oczach szkoleniowca krakowskiej Wisły. Na ławce z kolei po raz kolejny zasiadł Michał Miśkiewicz. Golkiper Białej Gwiazdy leczy uraz mięśni brzucha, jednak w razie potrzeby jest gotowy stanąć między słupkami.

• Ławka rezerwowych Bruk-Betu Termaliki Nieciecza: Dariusz Trela, Samuel Stefanik, Bartłomiej Smuczyński, Patrik Misak, Pavol Stano, Dawid Nowak, Wojciech Kędziora.

• Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Michał Miśkiewicz, Rafał Pietrzak, Krzysztof Drzazga, Adam Mójta, Tomasz Cywka, Petar Brlek, Paweł Brożek.

• Serdecznie Państwa witamy! Już niebawem rozpoczniemy relację z meczu Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.