Wisła Kraków 1 - 0 Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków

1

Jagiellonia Białystok

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji! Zapraszamy na kolejne, oczywiście na GOL24.pl!

• Koniec spotkania! Wisła już może spać spokojnie, jest pewna utrzymania!

• Grzelczak mógł zaskoczyć wysuniętego golkipera Wisły, jednak Miśkiewicz zdołał złapać piłkę.

• Niecelne dogranie Tomasika w pole karne.

• 3 minuty doliczone do drugiej połowy.

• Wiele niedokładności z obu stron. Piłka ostatecznie trafiła do Guzmicsa, który zabrał się z nią jak rasowy napastnik!

• Rzut rożny dla Wisły po składnej akcji gospodarzy.

• Schodzi z boiska strzelec bramki. Brożek zmieniony przez Urygę.

• Cywka naprawił swój błąd, który mógł kosztować Wisłę utratę bramki.

• Ostatnia zmiana w drużynie Jagielloni. Michał Probierz ściąga z boiska Grzyba, którego zastępuje Grzelczak.

• Świetna obrona Drągowskiego. Bramkarz gości wybija piłkę na rzut rożny.

• Zmiana w drużynie Wisły. Drzazga zmienia Boguskiego.

• Szymonowicz napomniany żółtą kartką.

• Sadlok spróbował swoich sił z bardzo dalekiego dystansu, jednak fatalnie skiksował przy uderzeniu.

• Bardzo niecelne uderzenie Vassiljeva z rzutu wolnego.

• Cernych pada w polu karnym, lecz arbiter pokazuje na rzut rożny dla gości.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Popović zmienia Wolskiego.

• Kapitan gości ukarany żółtą kartką.

• Blisko przejęcia piłki, po błędzie Grzyba, był Małecki z Brożkiem, lecz w porę defensywa gości naprawiła pomyłkę kapitana.

• Kolejna zmiana w zespole gości. Schodzi Mackiewicz, którego zmienia Mystkowski.

• Żółtą kartką ukarany Ondrasek.

• Kolejne bardzo silne uderzenie Vassiljeva sprzed pola karnego. Miśkiewicz jednak nie dał się zaskoczyć.

• Parada Drągowskiego, który ratuje swój zespół przed utratą kolejnej bramki!

• Zagranie w pole karne Vassiljeva, lecz zbyt głębokie.

• Brożek podcina piłkę nad Drągowskim, mija bramkarza po czym przewraca się w polu karnym, lecz arbiter pozostaje niewzruszony!

• Świderski faulowany przed polem karnym Wisły.

• Faul taktyczny Romańczuka. Wisła wznawia grę z linii środkowej.

• Burliga nie trafia z wysokości 7. metra w bramkę!

• Potężna bomba Mackiewicza z lewego skrzydła. Miśkiewicz z największym trudem wybija piłkę na rzut rożny.

• Świetnie między obrońcami Wisły dryblował Świderski, lecz na koniec został obity i piłka wyszła za linię boczną.

• Guti przecina podanie Boguskiego, które mogłoby otworzyć Brożkowi drogę do bramki.

• Piłka w rękach Miśkewicza po zagraniu w pole karne. Bramkarz Wisły wznawia grę dalekim wykopem.

• Jaga pod polem karnym Wisły. Nieporozumienie w polu karnym i Świderski nie oddaje czystego strzału.

• Guti uprzedza Ondraska. Wisła nadal w posiadaniu piłki na połowie rywala.

• Jagiellonia wznowiła drugą część spotkania. Ostatnie 45 minut meczu rozpoczęte!

• W przerwie Michał Probierz dokonał jednej zmiany. Zszedł Frankowski, którego zmienił Świderski.

• Piłkarze wracają na murawę, za chwilę druga połowa!

• Koniec pierwszej części spotkania! Do przerwy Wisła prowadzi 1:0.

• Z trudem z murawy podnosi się Mackiewicz.

• Arbiter dolicza 4 minuty do pierwszej połowy.

• Za mocne zagranie w kierunku Bartosza, który znalazł się na prawym skrzydle pod polem karnym Jagielloni. Od bramki wznowił już Drągowski.

• Bartosz ukarany żółtą kartką.

• Faul Małeckiego i koniec akcji Wisły.

• Kolejna akcja dwójki Małecki - Brożek! Ponowne dośrodkowanie na głowę napastnika gospodarzy i piłka minimalnie nad poprzeczką!

• Dośrodkowanie Małeckiego z lewego skrzydła przecięte przez defensorów Jagielloni. PIłka wychodzi za linię boczną.

• Wisła przeprowadziła składną akcję przed polem karnym Jagielloni, lecz w końcowej fazie za mocno podawał Brożek.

• Zmiana arbitra głównego. Tomasz Wajda poprowadzi mecz do końca. Jarosław Przybył nie jest w stanie kontynuować sędziowania.

• Przerwa w grze. Sztam medyczny Wisły opatruje... arbitra głównego.

• Frankowski uderza z wprost w Miśkiewicza z bardzo bliskiej odległości! Piłka wychodzi na aut.

• Uderzenie Ondraska sprzed szesnastki. Drągowski broni z największym trudem i wybija na rzut rożny.

• Romańczuk uderza głową z niewygodnej pozycji po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak nie trafia w bramkę.

• Wysoki pressing graczy Jagielloni. Gospodarze jednak wychodzą z niego całkiem nieźle.

• Burliga bardzo ostro wchodzi w starcie z Mączyńskim w środkowej części boiska. Obrońca Jagielloni napomniany żółtą kartką.

• GOOOOOL DLA WISŁY! Paweł Brożek zdobywa bramkę głową, po dośrodkowaniu Małeckiego z lewego skrzydła!

• Wolski blokuje dośrodkowanie Frankowskiego i piłka wychodzi na rzut rożny.

• Sadlok wybija z własnego pola karnego.

• Gra już wznowiona. Frankowski także na murawie.

• Przerwa w grze. Na boisku leży Frankowski.

• Rajd Brożka prawym skrzydłem. Napastnik Wisły dobrze dośrodkował, jednak Mączyński minął się z piłką.

• Crossowe zagranie Vassiljeva na prawe skrzydło do Frankowskiego, jednak skrzydłowi gości nie dobiegł do piłki.

• Bardzo ważna interwencja Sadloka, który wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny dla Jagielloni.

• Oblężenie bramki Drągowskiego! Najpierw świetnie dośrodkował Mączyński, lecz nikt nie znalazł się w polu karnym, a po chwili oddał bardzo groźny strzał sprzed pola karnego.

• Cywka przewraca się po starciu z Burligą, lecz gwizdek arbitra milczy.

• Zamieszanie w polu karnym Wisły. Małecki wybija piłkę z własnej szesnastki.

• Wolski próbował indywidualnej akcji, jednak defensywa Jagielloni nie pozwoliła mu na przedostanie się pod pole karne.

• Spokojne zgranie głową Burligi do Drągowskiego. Bramkarz Jagielloni ręką wznowił akcję przyjezdnych.

• Burliga fauluje na wysokości pola karnego. Rzut wolny dla Wisły.

• Pierwsze minuty należą zdecydowanie do podopiecznych Michała Probierza. Wiślacy mają problem z wyjściem poza własną połowę.

• Vassiljev ponownie uderzał sprzed pola karnego. Tym razem piłka rykoszetem odbiła się od obrońcy Wisły i prawie wpadła do bramki Miśkiewicza!

• Frankowski wpadł w pole karne Wisły, jednak wspaniałą interwencją popisał się Cywka.

• Vassiljev zamykał akcję przed polem karnym Wisły, lecz jego strzał ląduje wysoko ponad bramką.

• Goście mają rzut wolny z wysokości 17. metra.

• Małecki przegrał pojedynek siłowy z Gutim w polu karnym Jagielloni. Od bramki wznowił Drągowski.

• Pierwszy gwizdek w spotkaniu! Od środka rozpoczęli piłkarze Wisły.

• Zawodnicy już na murawie, czas na hymn "Białej Gwiazdy"!

• Piłkarze wrócili do szatni. Za 10 minut początek spotkania!

• Prosto z matury na mecz w Krakowie.

• Obrona Wisły dziś mocno osłabiona. Przez nadmiar kartek nie zagrają Głowacki oraz Jović. Zastąpią ich Bartosz oraz Cywka.

• W ostatnim spotkaniu przy ul. Reymonta Wisła zdecydowanie pokonała Jagiellonię aż 5:1. 4 bramki podopieczni Dariusza Wdowczyka zdobyli jeszcze w pierwszej połowie.

• Ławka rezerwowych Jagielloni: Krzysztof Baran, Jacek Góralski, Piotr Grzelczak, Przemysław Mystkowski, Marek Wasiluk, Igors Tarasovs oraz Karol Świderski.

• Ławka rezerwowych Wisły: Mateusz Zając, Alan Uryga, Denis Popović, Krzysztof Drzazga, Krystian Kujawa, Piotr Żemło oraz Donald Guerrier.

• Serdecznie witamy ze stadionu w Krakowie przy ul. Reymonta. Już za ponad godzinę początek spotkania!