Wisła Kraków 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Wisła Kraków

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• Wisła Kraków bezbramkowo remisuje z Podbeskidziem Bielsko-Białą. Kibice w Krakowie mogą czuć niedosyt i być rozczarowani słabym wynikiem "Białej Gwiazdy". Krakowianie po dwóch meczach dorobili się zaledwie 2 punktów i ani razu nie potrafili trafić do bramki przeciwnika.

• Żółta kartka dla Łatki za faul na Ilievie

• Sędzia początkowo wskazał na "wapno" dla Wisły, po czym zmienił zdanie i ukarał żółtą kartką Boguskiego...

• Chrapek zmienia Burligę

• Z głębi pola zagranie do Demjana, ten jednak się myli i jego strzał obroniony przez Pareikę

• Małecki uderzał z dystansu w sam środek bramki. Piłkę pewnie łapie Zajac

• Zamieszanie w polu karnym Wisły!! Z prawej strony dośrodkowywał zawodnik Podbeskidzia, następnie piłki nie złapał Pareiko, Demjan strzelał, futbolówka odbiła się od bramkarza Wisły i ostatecznie wszystko skończyło się szczęśliwie dla gospodarzy

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Chmiel, piłkę głową zagrywał Pawela, lecz ta minęła bramkę wiślaków

• Żółta kartka dla Chaveza

• Strzał Demjana - znacząco obok bramki Pareiki

• Na murawie z bólu zwija się Radosław Sobolewski. Zawodnik mocno odczuł starcie z jednym z graczy Podbeskidzia

• Arbiter rozpoczyna drugą połowę gry!

• 10153 - tyle osób ogląda dziś mecz ze stadiony przy Reymonta

• Kibice Wisły wywalczyli dla siebie w głosowaniu… strefę kibica T-Mobile Fan Zone. Przy okazji dzisiejszego meczu strefa pojawiła się przy stadionie. Pośród przygotowanych atrakcji są m.in. stanowiska z grą FIFA13, gigant stół do piłkarzyków czy symulator rzutów karnych. Atrakcje zaplanowano także na samym stadionie. W czasie przerwy odbywa się na murawie boiska konkurs strzałów na pustą bramkę z połowy boiska.

• Obie drużyny nie rozpieszczają kibiców pięknymi okazjami i widowiskową grą. Skutkuje to bezbramkowym remisem, co kibice zgromadzeni przy Reymonta przyjmują mimo wszystko z rozczarowaniem. Po niezłej grze w pierwszej odsłonie spotkania w meczu Wisły z Jagiellonią oczekiwali z pewnością więcej od swoich ulubieńców. Być może wynagrodzą oni im to w drugiej odsłonie gry. Podobnie sprawa ma się z Podbeskidziem - fani tego zespołu po przekonującej wygranej nad białostoczanami pragnęli, by i w Krakowie bielszczanie pokazali się z dobrej strony.

• Koniec pierwszej części spotkania

• Iliev zagrywał do Bunozy, dośrodkowywał do Boguskiego, lecz zawodnik Wisły minął się z piłką i na aut wybijał gracz Podbeskidzia

• Z rzutu wolnego uderzał Chmiel, piłki dopadł Pawela i strzelał głową, lecz piłka minęła bramkę Pareiki

• Iliev dośrodkowywał z rzutu rożnego, a piłkę na lewą stronę zgrywał jeszcze Bunoza. Bez oczekiwanego skutku, żaden z jego kolegów z zespołów nie przejął futbolówki

• Niezła okazja Patryka Małeckiego. Piłka po jego mocnym strzale ledwie musnęła poprzeczkę

• W krótkim czasie dwa dobre zagrania Chaveza, który rozbił ataki rywali.

• Dogodna sytuacja dla Wisły! Małecki dośrodkowywał, piłkę przyjął Boguski i... zupełnie nie trafił w bramkę

• Iliev ukarany żółtą kartką

• Iliev dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłka trafiła pod nogi Małeckiego, lecz jego strzał zablokowany przez jednego z bielszczan

• Małecki dośrodkowywał z lewej strony, lecz żaden z jego kolegów nie zamykał tej akcji

• Kontratak krakiwian. Małecki z lewej strony wrzucał piłkę w pole karne, Burliga zgrywał futbolówkę w stronę Boguskiego, a ten... strzelił panu Bogu w okno

• Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała

• Bunoza ładnie dośrodkowywał piłkę, lecz minął się z nią Iliev...

• Żółta kartka dla Wilka

• Malinowski zagrywał do Paweli, lecz ten uderzył słabo i futbolówkę przechwytuje bramkarz gospodarzy

• Telichowski zamierzył się na bramkę Pareiki, lecz piłka po jego strzale wychodzi na rzut rożny

• Piłkarze Podbeskidzia domagają się rzutu karnego. Jovanovic atakował Malinowskiego, lecz arbiter uznał, że wszystko odbywało się zgodnie z przepisami.

• Piłka od Boguskiego w kierunku ustawionego na prawej stronie Burligi, wybita przez obrońców bielszczan.

• Sloboda zagrywał w kierunku Paweli, lecz połapali się we wszystkim obrońcy Wisły

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Małecki, do piłki doszedł jeszcze Boguski, lecz nic nie wyszło z tej akcji gospodarzy - piłka w rękach Zajaca

• Sędzia gwiżdże po raz pierwszy i rozpoczyna mecz pomiędzy Wisłą Kraków a Podbeskidziem Bielsko-Biała!

• Oto kibiców podziękowanie, jesteś jednym z nas i tak pozostanie - głosi transparent wywieszony przez fanów Wisły. Poniżej podobizna Bogusława Cupiała, właściciel klubu

• Arbiter wyprowadza obie jedenastki na boisko. Kibice odśpiewując hymn „Białej Gwiazdy”.

• Skład gospodarzy na dzisiejszy mecz jest nieco przerzedzony. Brakuje Łukasza Garguły, Cwetana Genkova, którzy zmagają się z kontuzjami oraz Arkadiusza Głowackiego pauzującego za czerwoną kartkę. W wyjściowym składzie miał pojawić się tez Kamil Kosowski, lecz zastąpi go Burliga.

• Obecną formę Wisły skomentowali ludzie związani niegdyś z „Białą Gwiazdą”. - Wisła nie może pozwolić sobie na kolejną wpadkę. W następnej kolejce gra z Podbeskidziem i musi to spotkanie wygrać. W innym przypadku sytuacja może się zrobić dla krakowian bardzo nieciekawa. Wtedy Wisła, zamiast w górę tabeli, będzie musiała oglądać się za siebie – mówił Motyka, były piłkarz krakowskiego klubu. Zdziwiony postawą piłkarzy Wisły Kraków jest także Werner Liczka, eks-trener klubu - Jestem załamany grą Wisły. Ten zespół ma duży problem. Czasami próbowałem analizować przyczyny, ale przyznaję, że ich nie rozumiem.

• Z kolei w kiepskich nastrojach są fani „Białej Gwiazdy”. W ostatniej kolejce krakowianie jedynie zremisowali z ostatnią drużyną w tabeli. Złe wrażenie tylko trochę zatarło zwycięstwo nad Jagiellonią w Pucharze Polski. Jeśli Wisła chce choć trochę poprawić humory swoich kibiców, koniecznie musi zgarnąć dziś 3 punkty. I to nie w byle jakim stylu.

• W spotkaniu przeciwko „Jadze” trener Dariusz Kubicki zdecydował się przede wszystkim na grę z kontry. Odnosił się do tego szkoleniowiec Wisły, Tomasz Kulawik - Podbeskidzie gra przede wszystkim na kontrę. W ostatnim meczu mieli niecałe 40 procent posiadania piłki, ale dobrze kontrowali Jagiellonię. Dlatego postaramy się te ich zapędy do szybkich ataków ograniczyć.

• Rezerwowi Podbeskidzie: Krzysztof Baran, Michal Piter-Bucko, Juraj Dancik, Marko Cetković, Adam Deja, Mateusz Janeczko, Marcin Wodecki

• Rezerwowi Wisła: Michał Miśkiewicz, Kew Jaliens, Daniel Brud, Łukasz Burliga, Michał Chrapek, Daniel Sikorski, Paweł Stolarski

• Podbeskidzie nieźle rozpoczęło rundę wiosenną, wygrywając z Jagiellonią 0:4. Wynik ten to najwyższa wygrana bielszczan w najwyższej klasie rozgrywkowej. Apetyty kibiców z Bielsko-Białej zaostrza dodatkowo fakt, że ich ulubieńcy dobrze radzą sobie występując przeciwko Wiśle. Ostatnio przyjeżdżając do Krakowa za każdym razem wracają z tarczą.

• Na deser T-Mobile Ekstraklasa serwuje dziś mecz Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Jest to spotkanie szczególnie istotne dla dolnej części tabeli. Zapraszamy na relację live w Ekstraklasa.net!