Fortuna 1. Liga. Wisła Kraków - Resovia Rzeszów ONLINE. Czy "Biała Gwiazda" podtrzyma imponującą passę? TRANSMISJA LIVE NA ŻYWO

4

Resovia Rzeszów

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Wisła Kraków dzięki temu zwycięstwu wdrapuje się do czołówki ligowej tabeli. Za tydzień "Biała Gwiazda" pojedzie do Bielsko-Białej na mecz z Podbeskidziem, natomiast Resovia Rzeszów u siebie podejmie Arkę Gdynia.

• Koniec meczu! Wisła rozbija Resovię 4:1!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Kolejna koronkowa akcja Wisły. O strzał zza pola karnego pokusił się Miki Villar i zdobył piękną bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Miki Villar także ma swojego gola!

• Ostatnia zmiana w Wiśle Kraków. Igor Sapała zmienił Marca Carbo.

• Szymon Sobczak wpadł w pole karne Resovii, zwiódł rywala i mocnym strzałem zdobył bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wisła odpowiada i Szymon Sobczak chyba pieczętuje zwycięstwo "Białej Gwiazdy"!

• Radosław Kanach zagrał w pole karne Wisły do Kamila Mazka, a ten mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kamil Mazek zdobywa kontaktową bramkę!!!

• W końcówce Resovia mocniej zaatakowała, ale na razie nie potrafi oddać strzału.

• Natomiast w Resovii Rzeszów Kamil Mazek zastąpił Adriana Łyszczarza.

• Zmiana w Wiśle Kraków. Szymon Sobczak zmienił Angela Rodado.

• Angel Rodado z rzutu karnego trafia tylko w słupek!!!

• Rzut karny dla Wisły po faulu bramkarza Mikim Villarze!

• Goku dostał piłkę przed polem karnym gości, ale nie zdecydował się na zagranie w pole karne i chwilę później Wisła straciła piłkę.

• Dobra akcja Resovii, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

• Natomiast Bartosz Talar zastąpił Jesusa Alfaro.

• Miki Villar pojawił się w miejsce Angela Baeny

• Trzy roszady także w Wiśle Kraków. Patryk Gogół zmienił Kacpra Dudę

• Natomiast Radosław Bąk zastąpił Jerzego Tomala.

• Wołodymyr Zastawnyj pojawił się w miejsce Marcina Urynowicza

• Trzy zmiany w Resovii Rzeszów. Bartłomiej Eizenchart zmienił Bartłomieja Ciepielę

• Resovia zamknięta na własnej połowie, nie ma pomysłu na ofensywną akcję.

• Po zdobyciu drugiej bramki Resovia jeszcze bardziej się wycofała, a Wisła czeka na błąd przeciwnika.

• Zmiana w Resovii Rzeszów. Dylan Lempereur zmienił Hliba Buchała.

• Świetna akcja skrzydłem Wisły, piłka dośrodkowana z lewej strony trafiła wprost na głowę Angela Rodado, który z łatwością umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wisła podwyższa prowadzenie po trafieniu Angela Rodado!!!

• Resovia dłużej utrzymuje się przy piłce w środku pola, ale niewiele z tego wynika.

• Szybki kontratak Wisły, ale Angel Baena w decydującym momencie niedokładnie zagrał do Goku.

• Wisła znowu mocno rozpoczyna drugą połowę, ale bez oddania strzału na bramkę rywali.

• Zaczynamy drugą część spotkania!

• Piłkarze obu zespołów wracają na drugą połowę, zaraz wznowimy rywalizacje.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Wisła prowadzi z Resovią 1:0.

• Resovia straciła piłkę pod własnym polem karnym, ale Wisła nie zdołała tego wykorzystać.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• Znowu koronkowa akcja Wisły, ale zakończona bardzo niedokładnym podaniem.

• Dobre zagranie w pole karne Resovii, ale Angel Rodado nie zdołał przyjąć piłki.

• Radosław Kanach oddał bardzo mocny, ale i bardzo niecelny strzał z dystansu.

• Kelechukwu Ibe-Torti wpadł w pole karne Wisły, minął rywala, ale uderzył piłką w przeciwnika.

• Jesus Alfaro znowu oddaje bardzo niecelny strzał.

• Rafał Mikulec ukarany żółtą kartką za utrudnienie wznowienia gry bramkarzowi.

• Wrzutka z narożnika boiska w pole karne gospodarzy bez zagrożenia.

• Ogromne zagrożenie w polu karnym Wisły, ale strzał z rykoszetem fenomenalnie wybronił Alvaro Raton!

• W odpowiedzi Jesus Alfaro oddał strzał z dystansu, ale zrobił to dużo gorzej niż wcześniej jego partnerzy.

• Resovia wyszła z ofensywną akcją, ale straciła piłkę tuż przed polem karnym rywali.

• Joan Roman oddał mocny strzał z dystansu, ale świetnie interweniował bramkarz!

• Złe rozegranie rzutu rożnego, bez zagrożenia.

• Kolejny wywalczony rzut rożny dla "Białej Gwiazdy".

• Resovia na razie nie potrafi wyjść z piłką z własnej połowy.

• Świetna, koronkowa akcja gospodarzy. Piłka krążyła jak po sznurku w okolicach pola karnego Resovii, po czym do piłki dopadł Bartosz Jaroch i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosz Jaroch daje prowadzenie Wiśle Kraków!!!

• Wisła rozgrywa piłkę w środku pola, na razie goście zupełnie zdetronizowani, ale wynik wciąż bezbramkowy.

• W odpowiedzi dośrodkowanie w pole karne Wisły, ale bez zagrożenia.

• Angel Baena oddał strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę rywali.

• Zakotłowało się w polu karnym Resovii, piłka wpadła do bramki, ale arbiter dopatrzył się spalonego!

• Kolejne zagranie w pole karne gości i kolejny rzut rożny dla "Białej Gwiazdy".

• Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne Resovii bardzo nieudane.

• Wisła naciska coraz bardziej, tym razem nieudana szarża prawą stroną.

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Resovii, ale bez zagrożenia.

• Zaczynamy pojedynek przy R22!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na stadionie w Krakowie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Natomiast oto zestawienie Resovii Rzeszów:

• Tak prezentuje się skład Wisły Kraków na dzisiejsze spotkanie:

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Marcin Kochanek z Opola.

• W poprzednim sezonie Wisła Kraków wygrała oba mecze z Resovią Rzeszów po 2:0. Pojedynek w Krakowie został rozstrzygnięty jeszcze w pierwszej części spotkania.

• Natomiast Resovia Rzeszów plasuje się tuż nad strefą spadkową, a w pięciu ostatnich meczach przed przerwą reprezentacyjną zdobyła zaledwie cztery punkty remisując z Polonią Warszawa i sensacyjnie wygrywając z GKS-em Tychy. Dzisiaj drużyna z Rzeszowa będzie chciała sprawić kolejną sensację, jednak rywal jest bardzo wymagający.

• Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się być Wisła Kraków, która przed przerwą reprezentacyjną zaczęła grać dużo lepiej niż na początku sezonu. W trzech ostatnich meczach "Biała Gwiazda" zaliczyła dwa zwycięstwa i jeden remis. Krakowska drużyna gra także bardzo efektownie, bo w tych dwóch zwycięskich meczach zdobyła aż dziesięć bramek i straciła trzy. Dzisiaj kibice przy Reymonta również liczą na komplet punktów.

• Witamy serdecznie! W drugim piątkowym meczu 12. kolejki FORTUNA 1. Ligi Wisła Kraków przy Reymonta 22 zmierzy się z Resovią Rzeszów! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

©Wojciech Matusik

Wisła - Resovia ONLINE. Czas na kolejny mecz "Białej Gwiazdy". Czy podopieczni Radosława Sobolewskiego pójdą za ciosem i zanotują kolejną wygraną? Gdzie oglądać mecz Wisła - Resovia na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja w GOL24 o godz. 20:30.

Wisła Kraków - Resovia Rzeszów ONLINE

Czas na mecz Wisła Kraków - Resovia Rzeszów. O punkty na zapleczu powalczy ekipa, która mierzy w awans do Ekstraklasy oraz ta, która będzie chciała zahamować jej te zapędy. Faworyt w tym spotkaniu jest jeden, nie ma co do tego wątpliwości.

Wisła Kraków, mimo słabszego początku, teraz punktuje bardzo dobrze: od sześciu meczów nie zaznała smaku porażki w lidze. Warto też dodać do tego wygrane spotkanie w Pucharze Polski z Lechią Gdańsk (2:1).

Resovia z kolei gra w kratkę. Piłkarze z Podkarpacia na przełomie sierpnia i września polegli w trzech meczach z rzędu. Później nastąpił przełom i Resovia podzieliła się punktami z Polonią Warszawa, następnie odprawiła z kwitkiem Chojniczankę w Pucharze Polski, poległa potem w prestiżowych derbach ze Stalą, a przed przerwą na kadrę wygrała z GKS Tychy.

W Krakowie nie będzie Resovia miała łatwo, jednak jak pokazała chociaż Odra Opole, Stal Rzeszów czy Wisła Płock w tym sezonie, na Reymonta wystarczy dobrze się zamurować. Wówczas "Biała Gwiazda" ma problem z reakcją na defensywną grę rywala i w taki sposób Resovia może pokusić się o dorobek punktowy: oczko albo nawet i komplet.

Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków - Resovia Rzeszów w telewizji?

Mecz między Wisłą Kraków a Resovią Rzeszów będzie transmitowane w Polsat Sport Extra oraz w Polsat Box Go. Zapraszamy także do śledzenia relacji tekstowej LIVE w GOL24. Pierwszy gwizdek o godz. 20:30. Zapraszamy!