1 2 połowa

1 dogrywka 1 połowap.

1 dogrywka 2 połowap.

6 karne

• Zasłużone zwycięstwo Ruchu! Dla Wisły sezon się już skończył i w Krakowie mogą się spodziewać dużych zmian! Za prawie 3 godziny emocji dziękuje Szura Bartłomiej!

• Koniec meczu!

• Ruch wygrywa 6:5!!

• Nuneza strzał broni bramkarz Ruchu i goście w finale Pucharu Polski!!!

• Małecki i mamy remis!

• Strzał Szyndrowskiego świetnie broni Pareiko!!!

• Mamy rzuty karne!!

• Piłka w siatce Ruchu po strzale Małeckiego ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną!!!

• Wisła próbuje jakąś ostatnią akcję rozstrzygnąć losy pojedynku. Czy zdążą?

• Niewiele czasu do końca, spadło tempo. Chyba wszyscy czekają na rzuty karne

• Biton dostaje kartkę za wymuszenie rzutu karnego

• Błąd Czekaja, piłkę dostaje Piech ale uderza nad poprzeczką bramki Wisły

• Biton ponad bramką uderza głową po dośrodkowaniu Nuneza

• Czekaj wraca na boisko

• Czekaj po zderzeniu głowami z Abbottem opuszcza boisku z rozciętą głową.

• Czyżby o tym kto zagra w finale Pucharu Polski miały zdecydować rzuty karne?

• Patryk Małecki fauluje Smektałę i ogląda żółtą kartkę

• Biton faulowany i mamy rzut wolny

• Zaczynamy ostatnie 15 minut

• Koniec słabej pierwszej części dogrywki

• Genkow dostaje żółtą kartkę za brzydki faul

• Proste, techniczne błędy obserwujemy coraz częściej na boisku. Efekt zmęczenia jest widoczny coraz bardziej

• 3 minuty do końca pierwszej połowy dogrywki, która nie przyniosła rozstrzygnięcia

• Jedna z nielicznych kontr Ruchu kończy się rzutem rożnym po wrzutce Piecha

• Małeckiemu to uderzenie zupełnie nie wyszło.Od bramki znów Ruch

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Za Jirsaka wchodzi 18-letni Uryga

• Josl powstrzymany przez Kirma - rzut rożny dla Ruchu

• Małecki do Genkowa ale łapie piłkę bramkarz Ruchu.

• 180 sekund doliczone

• Ależ emocje!!! Będziemy mieć dogrywkę po świetnej centrze Małeckiego!!

• Kontra Ruchu ale Piech za mocno do Lisowskiego

• Wisła bardzo nerwowo w ostatnich minutach. Po bramce na 2:0 wydawało się, że gospodarze kontrolują mecz. Jednak jedna bramka Abbotta zmieniła wszystko.

• Szyndrowski sprytnie nabija Kirma i od bramki bramkarz Ruchu

• Napór Wisły trwa. Czy piłkarze Probierza zdążą?

• Palijc faulowany w środkowej strefie boiska

• Bomba Małeckiego ale tylko boczna siatka!! Dużo się dzieje przy Reymonta!!

• Melikson tym razem nie trafia w bardzo dobrej sytuacji w bramkę!!

• Niepokorny Małecki na boisku w miejsce aktywnego Ileva!

• Ruch w półfinale!!! Abbott pokonuje bramkarza z 11 metrów

• Karny dla Ruchu!!!!!!!!!!!! Janoszka wg sędziego faulowany w polu karnym!

• Straka wrzuca piłkę w pole karne i Lewczuk nie trafia w piłkę w dogodnej sytuacji!!!

• Genkow wyłożył piłkę przed pustą bramkę ale najszybszy był...Lewczuk, który uratował swój zespół przed stratą bramki

• Zmiana nr 2 w Ruchu

• Wisła dąży do zdobycia kolejnych bramek. Dziś niezwykle aktywny jest Ilev - po raz kolejny wywalczył rzut rożny

• Akcja Ilieva - piłkę z 5 metra wybija Lewczuk.

• Bardzo kontrowersyjne decyzje w tym meczu podejmuje niekiedy sędzia z Warszawy

• Pierwsza zmiana w zespole Ruchu

• Nic z tego. Źle to rozegrali zawodnicy z Krakowa

• Podanie do bramkarza i Matko Perdijić łapie piłkę w ręce. Arbiter gwiżdże rzut wolny pośredni z 8 metrów!

• Ruch w ataku pozycyjnym. Akcja Piecha ale Janoszka nie trafił w piłkę z 7 metrów!!!

• Jeszcze słowo o bramce na 2:0. Gdyby Matko Perdijić był bardziej zdecydowany to być może wyprzedziłby Izraelczyka

• Teraz Ruch musi się rzucić do ataku bo taki wynik premiuje gospodarzy!

• Wojciech Grzyb prosto w ręce bramkarza dośrodkowuje piłkę

• Matko Perdijić wybija piłkę poza polem karnym

• Fantastyczna kontra Wisły!! Świetnie wybił piłkę Pareiko, piłka przeleciała przez całe boisko a Izraelczyk uprzedził bramkarza Ruchu kierując futbolówkę do siatki.

• Dobry początek Ruchu. Janoszka z Piechem jednak stracili piłkę na rzecz defensorów Wisły.

• Oba zespoły bez zmian. Czy Waldemar Fornalik zmotywował swoich zawodników do bardziej zdecydowanej gry? Przekonamy się już za moment

• Wisła rozpoczyna drugą połowę!

• Sędzia kończy pierwszą połowę. Zapraszam po przerwie

• za faul na Kirmie

• Ruch Chorzów w natarciu w ostatnich sekundach pierwszej połowy ale brakuje strzałów na bramkę

• Janoszka pada w polu karnym ale sędzia Borski pokazuje, żeby młody napastnik Ruchu wstał. Kartki za wymuszenie jednak Pan Borski nie zdecydował się pokazać

• Nunez bardzo groźnie wrzucił piłkę pod bramkę Ruchu jednak obrońcy wybili piłkę i w szybkiej kontrze Piech z Jankowskim próbowali przedostać się pod pole karne Wisły. Udało się to ale Piech będąc już w polu karnym został zablokowany

• Janoszka-kapitan Ruchu fauluje na wysokości własnego pola karnego Meliksona. Z wolnego Nunez

• Kirm faulowany na połowie Ruchu. Sędzia Borski upomina Malinowskiego a z wolnego Melikson do Genkowa, który tym razem do piłki nie dochodzi. Wisła jest coraz groźniejsza!

• Fatalnie Czekaj i piłka była przez moment przed polem karnym Wisły ale już wszystko wraca do normy w tym meczu-tzn. Wisła atakuje Ruch się broni i czeka na kontry

• Ale okazja Genkowa!!! Bułgar z 5 metrów w idealnej sytuacji nie trafia w bramkę głową po wrzutce Jirsaka.

• Ilev do Jirsaka ale ten drugi zablokowany przy próbie dośrodkowania.

• Ale piękne uderzenie Meliksona z 25 metrów po którym bramkarz Ruchu piąstkuje piłkę przed siebie!! Było groźnie!!

• Przypadkowa ręka Lisowskiego przerywa dobrą akcję gości

• Na boisku wreszcie mamy żywsze tempo. Strzela Nunez, arbiter odgwizduje spalonego.

• Po tej bramce Ruch musi zagrać odważniej bo teraz z pewnością Wisła będzie dążyć do zdobycia drugiej bramki.

• A za faul ukarany został Straka

• Pewnie!! W przeciwny róg w którym znalazł się bramkarz

• Iliev faulowany mamy karny!!

• Jirsak zbyt mocno w pole karne Ruchu. Znów Wisła w przewadze.

• Chwila spokoju na murawie. Ruch próbuje rozgrywać swoje akcje. Przed momentem faulowany Piech ale piłkę szybko tracą Chorzowianie

• Piłka w siatce Ruchu po strzale bezpośrednio z wolnego Nuneza ale sędzia gola nie uznaje.

• Iliev w kolejnej akcji zatrzymany przez Stawarczyka. Wolny z wysokości 16 metrów dla Wisły

• Wisła na własnej połowie konstruuje kolejną akcję

• Pierwsze 10 minut to zdecydowana przewaga zespołu Michała Probierza. Ruch ustawiony na grę z kontry.

• No i mamy pierwszy strzał. Łukasz Garguła po akcji Meliksona zostaje zablokowany. Mamy korner.

• Nunez z rzutu rożnego wprost na głowę Stawarczyka, który wybija piłkę jednak wprost na nogę Garguły

• Pierwsza akcja Ruchu pod bramką Wisły, jednak Diaz wybija piłkę

• Genkow leży na murawie - chwila przerwy w grze

• Matko Perdijić od bramki

• Iliew miękko w pole karne ale wybija Malinowski. Przy piłce jednak dalej Wisła

• Wisła zmotywowana przystąpiła do tego meczu. Pierwszy faul na połowie Ruchu.