Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Podrażniona "Biała Gwiazda" walczy o punkty. Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0

Zagłębie Sosnowiec

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień Zagłębie Sosnowiec zagra u siebie z Arką Gdynia, natomiast Wisła Kraków pojedzie do Gdańska na mecz z Lechią. Dodatkowo w najbliższy wtorek "Biała Gwiazda" zmierzy się na wyjeździe z Polonią Warszawa w 1/16 FORTUNA Pucharu Polski.

• Bardzo słabe spotkanie w Krakowie. Wisła miała przewagę, ale nie potrafiła przekuć tego na bramki. Zagłębie dobrze spisało się w defensywie i wywozi z Krakowa cenny remis.

• Koniec meczu w Krakowie. Wisła bezbramkowo remisuje z Zagłębiem Sosnowiec.

• Fatalne dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia.

• Wisła naciska w ostatnich minutach, ale niewielkie są szanse na sukces w postaci zwycięstwa.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Ostatnia zmiana w Zagłębiu Sosnowiec. Kamil Bębenek zmienił Nikodema Zielonkę.

• Kolejna żółta kartka w tym meczu, teraz ukarany nią Dean Guezen.

• Joel Valencia ukarany żółtą kartką.

• Marcel Ziemann ucierpiał po starciu z rywalem.

• Natomiast Kuba Wiśniewski pojawił się w miejsce Patryka Gogóła.

• Dwie ostatnie zmiany w Wiśle Kraków. Igor Sapała zastąpił Davida Juncę

• Dawid Szot wrzucił w pole karne Zagłębia, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Dawid Olejarka zagrał pod pole karne Zagłębia, ale tam partner stracił piłkę.

• Zmiana w Wiśle Kraków. Dawid Olejarka zastąpił Joana Romana.

• Zagłębie stanęło przed szansą na zdobycie bramki, ale uderzenie jednego z graczy gości skutecznie wybronił Alvaro Raton!

• Zakotłowało się w polu karnym Zagłębia, doszedł do piłki Dawid Szot, ale uderzył niecelnie.

• Angel Baena dostał piłkę w polu karnym Zagłębia, ale uderzył fatalnie.

• Niestety mamy do czynienia z niezbyt ekscytującym spotkaniem w Krakowie. Wisła nie ma pomysłu jak rozgryźć dobrze dysponowaną defensywę Zagłębia.

• Jesus Alfaro faulowany na połowie Zagłębia.

• Meik Karwot wstrzelił piłkę w pole karne Wisły, ale ta opuściła plac gry.

• Natomiast Dean Guezen pojawił się w miejsce Sebastiana Boneckiego.

• Dwie zmiany w Zagłębiu Sosnowiec. Marek Fabry zastąpił Kamila Bilińskiego

• Marc Carbo uderzył z woleja, ale skutecznie interweniował Mateusz Kos.

• Szybka akcja Wisły, Juan Roman chciał uderzył z dystansu, ale trafił wprost w rywala.

• Natomiast Angel Baena pojawił się w miejsce Mikiego Villara.

• Dwie roszady w Wiśle Kraków. Jesus Alfaro zmienił Szymona Sobczaka

• Joel Valencia dostał piłkę w "szesnastce" Wisły, ale zagrał wprost pod nogi rywala.

• Juan Roman uderzył z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką rywala.

• Juan Roman zagrał prostopadle w pole karne gości, ale podanie okazało się niedokładne.

• Po wrzucie z autu zakotłowało się w polu karnym Wisły, ale żaden z graczy gości nie doszedł do pozycji strzeleckiej.

• Zagłębie po raz pierwszy w drugiej części meczu wyszło z piłką z własnej połowy, ale niewiele z tego wynikło.

• Dawid Szot wrzucił z lewej strony, ale piłkę wybił defensor Zagłębia.

• Angel Rodado uderzył zza pola karnego, ale Mateusz Kos świetnie interweniował!

• Juan Roman oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki gości.

• Zaczynamy druga połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na stadion przy Reymonta. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

• Wisła ma więcej z gry w pierwszej połowie meczu, ale niewiele z tego wynika. Zagłębie dobrze spisuje się w defensywie i czasem wyprowadza kontrataki. W drugiej połowie powinniśmy zobaczyć gole.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Dawid Junca ucierpiał po starciu z rywalem.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• "Biała Gwiazda" nie wykorzystała nadarzającej się okazji na zdobycie bramki ze stałego fragmentu gry.

• Mateusz Machała ukarany żółtą kartką za faul przed własnym polem karnym.

• Joel Valencia stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale przegrał pojedynek z Alvaro Ratonem!

• Nikodem Zielonka oddał strzał z narożnika pola karnego, ale piłka powędrowała obok bramki Wisły.

• Fatalne wykonanie rzutu wolnego, bez zagrożenia.

• Wiślacy wywalczyli rzut wolny pod polem karnym rywali.

• Wisła rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika, ale nie potrafi udokumentować tego zdobyciem bramki.

• Meik Karwot ukarany żółtą kartką.

• Patryk Gogół dobrze dośrodkował, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Dużo stałych fragmentów gry w tym meczu. Teraz rzut wolny dla Wisły po faulu na skrzydle.

• Dobra wrzutka Meika Karwota w "szesnastkę" gospodarzy, ale Dominik Jończy uderzył bardzo niecelnie.

• Patryk Gogół ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Wymuszona zmiana w Zagłębiu Sosnowiec. Mateusz Machała zastąpił kontuzjowanego Oleksija Bykowa.

• Zakotłowało się w polu karnym Zagłębia, ale obrońcy gospodarzy nie dopuścili do strzału na bramkę.

• Oleksij Bykow ucierpiał przy próbie zablokowania dośrodkowania.

• Dobry wrzut z autu w pole karne Zagłębia, tam znalazł się David Junca, ale oddał strzał w nogi rywala.

• Dawid Junca wrzucił wprost na głowę Dawida Szota, ten uderzył celnie, ale bramkarz interweniował skutecznie.

• David Junca przyjął piłkę na lewym skrzydle i wywalczył kolejny rzut rożny.

• Dawid Szot z kolejnym strzałem z dystansu, ale teraz piłka powędrowała daleko od bramki rywali.

• Wrzutka z narożnika boiska nie zagroziła bramce gości.

• Joan Roman pokusił się o strzał z linii pola karnego, ale piłka odbita od rywala, wyszła na rzut rożny.

• Wrzutka do Dawida Szota, ten oddał strzał, ale Mateusz Kos skutecznie interweniował!

• David Junca źle wykonał stały fragment gry i bez zagrożenia pod bramką gości.

• Odpowiedź "Białej Gwiazdy" i Dawid Szot wywalczył rzut rożny.

• Kolejna wrzutka Meika Karwota, ale Alvaro Raton skutecznie interweniował.

• Meik Karwot mocno wstrzelił w pole karne Wisły, ale obrońcy gospodarzy łatwo wybili piłkę.

• Zagłębie zaatakowało po raz pierwszy i od razu wywalczyło rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

• Gwizdek sędziego i faul dla Wisły w środku pola.

• Miki Villar mocno dośrodkował, ale dobrze interweniował Mateusz Kos.

• Pierwsze zagranie w pole karne gości i Wisła już wywalczyła rzut rożny.

• Zaczynamy starcie Wisły z Zagłębiem!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Patryk Gryckiewicz z Torunia. W tym sezonie prowadził dwa mecze Fortuna 1. Ligi, ale jeszcze nie sędziował Wiśle ani Zagłębiu.

• Natomiast oto zestawienie Wisły Kraków:

• Tak prezentuje się skład Zagłębia Sosnowiec:

• Jednak wszyscy związani z Wisłą pamiętają niewytłumaczalną porażkę z Zagłębiem w maju tego roku, która przekreśliła "Białej Gwieździe" bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy. Jak pamiętamy, później w barażach Wisła została rozbita przez Puszczę Niepołomice. Więc Wiślacy mają dzisiaj wiele do udowodnienia i liczą na okazałe zwycięstwo.

• W rozgrywkach ligowych Zagłębie jest przedostatnie w tabeli, czyli na miejscu, w którym przed tygodniem było Podbeskidzie Bielsko-Biała. Sosnowiczanie w tym sezonie wygrali tylko dwa spotkania i kolejny rok z rzędu są jednym z kandydatów do spadku. Zdecydowanym faworytem meczu jest "Biała Gwiazda", a dodatkowo Zagłębie w środku tygodnia zagrało bardzo ciężkie sto dwadzieścia minut w rozgrywkach pucharowych.

• Naprzeciw staje Zagłębie Sosnowiec, które w ubiegły wtorek rozegrało bardzo dobre spotkanie z Górnikiem Zabrze w rozgrywkach FORTUNA Pucharu Polski. Sosnowiczanie bardzo długo grali jak równy z równym z zabrzańską drużyną, a o awansie do kolejnej rundy zadecydowała bramka w dogrywce dla Górnika.

• Przed tamtym spotkaniem wydawało się, że Wisła wreszcie weszła na dobrą drogę i zmierza w górę tabeli, bo oczywistym celem dla "Białej Gwiazdy" na ten sezon jest awans do PKO Ekstraklasy. Jednak ubiegłotygodniowe spotkanie dało kolejne znaki zapytania, czy projekt stworzony przez Radosława Sobolewskiego zmierza w dobrą stronę.

• Wisłą Kraków przystępuje do tego spotkania po bardzo słabym meczu w Bielsku-Białej, kiedy to przegrała z będącym na dnie tabeli Podbeskidziem 1:2. "Biała Gwiazda" ponad godzinę tego meczu grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Kacpra Dudy i gospodarze mogli to spotkanie wygrać nawet wyżej.

• Obiekt przy Reymonta gotowy do dzisiejszej rywalizacji o 3 punkty w Fortuna 1. Lidze!

• Witamy serdecznie! W jednym z najciekawszych spotkań 14. kolejki Fortuna 1. Ligi Wisła Kraków przy Reymonta zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Wisła - Zagłębie LIVE! "Biała Gwiazda" gra o kolejne punkty!

Wisła - Zagłębie LIVE! "Biała Gwiazda" gra o kolejne punkty! ©andrzej banas

Fortuna 1. Liga. Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. "Biała Gwiazda" po tym jak wypuściła z rąk zwycięstwo z Podbeskidziem w poprzedniej kolejce mimo objęcia jednobramkowego prowadzenia (1:2), teraz przy Reymonta będzie chciała pewnie rozprawić się z niżej notowanym Zagłębiem. Przyjezdni z Sosnowca zajmują przedostatnie miejsce na zapleczu PKO Ekstraklasy. Gdzie oglądać? Zapraszamy na relację LIVE na GOL24 w piątek od godziny 20:30.

Fortuna 1. Liga. Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Wisła Kraków przed wpadką w ostatniej kolejce z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:2) w rozgrywkach na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej imponowała formą. "Biała Gwiazda" poza wstydliwą porażką rozgromiła Resovię Rzeszów, aż 4:1, a przed przerwą na reprezentację pewnie sobie poradziła ze Zniczem Pruszków 6:2. Wydawało się, więc że podopieczni Radosława Sobolewskiego najgorsze mieli już za sobą.

Piłkarze krakowskiego klubu szybko objęli prowadzenie ze wspomnianym Podbeskidziem za sprawą hiszpańskiego pomocnika Miki Villara w 21. minucie, ale długo prowadzeniem gracze Sobolewskiego się nie nacieszyli. Dwie minuty później Etoundi uszczęśliwił kibiców gospodarzy i wyrównał stan rywalizacji. W tym meczu "Białej Gwieździe" również nie pomogła czerwona kartka Kacpra Dudy i w konsekwencji stracili bramkę pod koniec pierwszej połowy.

W drugiej odsłonie już się nie podnieśli i przegrali rywalizację z niżej notowanym rywalem.

- Najgorzej, że tracimy punkty w momencie, gdy zdawało się, że jesteśmy rozpędzeni i wygląda to całkiem nieźle
- przyznał trener Wisły Kraków, Radosław Sobolewski po wpadce w Bielsku-Białej.

Aktualnie "Biała Gwiazda" zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli i do liderującej Odry Opole traci dokładnie siedem punktów.

Z kolei Zagłębie Sosnowiec radzi sobie zdecydowanie gorzej od krakowskiego zespołu. Obecnie zespół prowadzony przez Artura Derbina zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej stawce i do tej pory zanotował raptem dwa zwycięstwa oraz siedem porażek. Pytanie czy przy Reymonta 22 uda im się przełamać i wygrać w końcu jakieś spotkanie. Zadanie jednak wydaję się piekielnie trudne, ale na przykładzie Podbeskidzia śmiało można stwierdzić, że nie do niezrealizowania.

Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Transmisja na kanale Polsat Sport Extra. W internecie mecz dzięki aplikacji i stronie Polsat Box Go. Relacja LIVE w GOL24 w piątek od godziny 20:30 - zapraszamy!