Wisła Płock - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Wisła Płock

4

Arka Gdynia

1

• Sędzia po tym golu gwiżdże po raz ostatni! Mikołaj Kwietniewski zanotował swoje pierwsze trafienie w Ekstraklasie. Wisła Płock notuje bardzo przekonujące zwycięstwo i pnie się w górę tabeli!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mikołaj Kwietniewski dobija Arkę Gdynia!

• Sędzia dorzuca do tego meczu 4 minuty!

• Maciej Ambrosiewicz zmienia Piotra Tomasika.

• Kompletnie nieudany strzał Budzińskiego.

• Michał Nalepa ukarany żółtą kartką.

• A Ricardinho zmieniony przez Oskara Zawadę.

• Znowu obaj trenerzy zdecydowali się jednocześnie dokonać zmian. Azer Busuladzić zmienia Adama Deję.

• Dawit Schirtladze uderza głową i piłka trafia w słupek!

• Całą robotę w tej akcji wykonał Marcin Budziński, który znakomitym podaniem obsłużył Nalepę! Ten musiał tylko wykorzystać sytuację sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Nalepa zdobywa bramkę!

• Kompletnie nieudany strzał Nalepy. Od bramki zacznie Wisła.

• W ekipie gospodarzy pojawia się Mikołaj Kwietniewski, a murawę opuszcza Suad Sahiti.

• Zmiany w obu drużynach. Macieja Jankowskiego zmienia Nando Garcia.

• Trzy znakomite interwencja Pavelsa Steinborsa, który ratuje swój zespół przed stratą gola!

• Dominik Furman wypuścił Piotra Tomasika, który na raty wykorzystał sytuację sam na sam! Pogrom w Płocku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piotr Tomasik podwyższa prowadzenie Wisły!

• Suad Sahiti ogląda żółtą kartkę.

• Suad Sahiti nie potrafił opanować piłki i gospodarze stracili szansę na gola.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Wisła Płock bardzo pewnie wygrywa z Arką Gdynia! Czekamy na drugie 45 minut!

• Dominik Furman huknął z dystansu, ale dobrze broni Steinbors.

• Adam Marciniak jest kolejnym zawodnikiem ukaranym żółtą kartką.

• Cezary Stefańczyk dograł w pole karne, piłka spadła pod nogi Michalskiego, który huknął bez zastanowienia! Pavels Steinbors był bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piękna bramka Damiana Michalskiego!

• Suad Sahiti uderza prosto w bramkarza rywali.

• Dominik Furman dośrodkował idealnie na głowę Ricardinho, który spokojnie pokonuje bramkarza Arki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ricardinho otwiera wynik meczu!

• Dobra akcja zawodników Wisły zakończona zbyt słabym strzałem.

• Dośrodkowanie Dominika Furmana, po którym w polu karnym Arki zrobiło się spore zamieszanie. Ostatecznie piłka ląduje w rękawicach bramkarza gości.

• Maciej Jankowski ogląda żółtą kartkę.

• Piłka wpada do bramki Wisły Płock, ale sędzia pokazuje, że był spalony!

• Marko Vejinović huknął z rzutu wolnego i piłka trafia w słupek!

• Damian Rasak ukarany żółtą kartką.

• Bardzo dobre uderzenie Dominika Furmana! Pavels Steinbors broni z dużymi problemami!

• Damian Zbozień ukarany żółtą kartką.

• Azer Busuladzić posłał płaską piłkę w stronę bramki, tylko że minęła ona bramkę Wisły.

• Mocne uderzenie Michała Nalepy z rzutu wolnego, ale piłka minimalnie minęła bramkę rywala!

• Ricardinho doszedł do strzału głową z 5 metra, ale piłka ląduje w rękawicach Steinborsa.

• Rozpoczęcie meczu! Pierwsze kopnięcie zanotowali gracze gości!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Faworytem tego spotkania na pewno są gospodarze. Wisła Płock po niezbyt udanym początku notuje coraz lepsze wyniki. W ciągu ostatnich 5 spotkań, udało im się wygrać aż 4 w tym m.in z Legią Warszawa. Czy dzisiaj przedłużą tą wspaniała passę?

• Dobry wieczór Państwu! Czas rozpocząć 11 kolejkę PKO Ekstraklasy! Na relację LIVE z meczu Wisła Płock - Arka Gdynia serdecznie zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Wisła Płock - Arka LIVE! Po czwarte zwycięstwo z rzędu
1/3
przejdź do galerii

Wisła Płock - Arka LIVE! Po czwarte zwycięstwo z rzędu ©Piotr Hukalo

Wisła Płock - Ark Gdynia ONLINE. Forma piłkarzy Wisły Płock poszybowała ostatnio w górę. "Nafciarzy" dobrego nastroju będzie chciała pozbawić gdyńska Arka. Początek meczu w piątek 4 października o godzinie 18. Relacja na żywo w GOL24!

PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Ark Gdynia ONLINE

Srogie lanie w potyczce z Zagłębiem Lubin podziałało mobilizująco na piłkarzy Wisły Płock. Od tego momentu "Nafciarze" jako jedyny zespół w lidze odnieśli trzy zwycięstwa i przesunęli się na siódme miejsce w tabeli.
Do ligowego podium tracą ledwie trzy oczka. W Wiśle wyróżnia się Dominik Furman, który dużo daje drużynie zarówno w ataku jak i obronie. Wysoka dyspozycja Furmana nie umknęła uwadze selekcjonera, który powołał piłkarza do kadry w miejsce kontuzjowanego Karola Linettego.

W starciu z Arką trener Radosław Sobolewski będzie mógł skorzystać z czterech byłych zawodników tego klubu. To Michał Marcjanik, Mateusz Szwoch, Piotr Tomasik i Maciej Ambrosiewicz, na którym w Gdyni się nie poznano i występował nad morzem tylko w drużynie juniorów. A do niedawna żółto-niebieskich akcentów w Płocku było jeszcze więcej. „Nafciarze” sezon rozpoczynali pod wodzą byłego szkoleniowca Arki Leszka Ojrzyńskiego. Jednym z jego asystentów był długoletni kapitan żółto-niebieskich Krzysztof Sobieraj.

Gdynianie po raz pierwszy w sezonie zanotowali serię dwóch meczów bez porażki (4:1 z ŁKS-em i 0:0 z Piastem) i postarają się przerwać świetną passę Wisły Płock. - Uważam, że mamy zespół, który może wygrać z Wisłą. Nie obawiamy się rywala i walczyć będziemy o trzy punkty - deklaruje Adam Marciniak, obrońca Arki. - W naszej lidze nie ma faworytów. Ekstraklasa jest wyrównana. Każdy może wygrać z każdym i walczyć o zwycięstwo - dodaje Maciej Jankowski.

Wisła Płock - Ark Gdynia TRANSMISJA TV

Spotkanie Wisły Płock z Arką pokaże Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Wstęp do meczu o godz. 17:30. Początek transmisji o 17:55. Komentuje duet: Tomasz Ćwiąkała – Wojciech Jagoda. W internecie spotkanie dla abonentów nc+ będzie dostępne na canalplussport.pl. Relacja na żywo w GOL24. Zapraszamy!