• Koniec meczu. Dolcan wygrywa na wyjeździe z Wisłą 1:2. Dziękujemy za uwagę.

• Czerwona kartka dla Kamińskiego.

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Drugą żółtą i czerwoną kartką został ukarany Grzegorz Piesio. Dolcan w dziesiątkę.

• Za strzelca dwóch goli dla Dolcanu Tataja wchodzi Michał Zapaśnik.

• Nafciarze cały czas dominują na boisku. Dolcan mądrze się broni. Czy piłkarze z Ząbek dowiozą zwycięstwo do końca?

• Piesio ukarany żółtą kartką.

• Coraz większa przewaga gospodarzy. Nafciarze nie potrafią jednak stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

• Żółtą kartką ukarany Zembrowski.

• Wisła Płock w natarciu. Dośrodkowanie płocczan wybite przez Świerblewskiego.

• Składną akcję z kontrataku przeprowadzili gracze z Ząbek. Na uderzenie zdecydował się strzelec dwóch bramek Maciej Tataj. Strzał obok bramki.

• Piłkarze Dolcanu cofnęli się i czekają głównie na okazje z kontrataku. Czy piłkarze Wisły zdołają strzelic wyrównującą bramkę?

• Za Chwastka na boisku pojawia się Koziara.

• Wreszcie dobra akcja Nafciarzy. Ricardinho szukał szczęścia strzałem z dystansu. Minimalnie ponad bramką.

• Mimo starań piłkarze Wisły Płock nie mogą skonstruować dobrej akcji.

• Faulowany był Jakubik 20 metrów od bramki.

• Kolejna akcja Dolcanu. Po dośrodkowaniu niebezpieczeństwo zażegnane przez stoperów Wisły.

• Joao Paolo Daniel za Bilińskiego

• Ależ to była bramka dla Dolcanu. Maciej Tataj zdobywa gola po znakomitym strzale przewrotką. Peskovic musiał po raz drugi w tym spotkaniu wyciągać piłkę z siatki.

• GOOOLLLL!!!

• Znakomita okazja dla gości. Strzelał po podaniu Piesia Tataj i poprzeczka.

• Żółtą kartką ukarany Kamil Biliński.

• Znakomita okazja Dolcanu. Tataj lobuje bramkarza Wisły jednak minimalnie niecelnie.

• Ależ to była bramka!!! Strzał Kamila Bilińskiego tuż pod poprzeczką bramki Dolcanu. I mamy 1:1.

• GOOOLLL!!!!

• W natarciu goście. Akcja Roberta Chwastka, zawodnik Dolcanu podaje w "szesnastkę". Jego zagranie wybijają obrońcy Nafciarzy.

• Za Jakubowskiego na placu gry pojawia się Petasz.

• Zaczynamy II połowę spotkania.

• Arbiter kończy pierwszą połowę spotkania. Do przerwy goście prowadzą jedną bramką.

• Kontrę gości wyprowadzał dynamicznie Robert Chwastek jednak pewnie zatrzymany przez stopera gospodarzy.

• Do futbolówki ustawionej na 11 metrze podszedł Maciej Tataj i pewnym strzałem pokonał Peskovica.

• GOOOLLL!!! Tataj z karnego i 1:0 dla Dolcanu.

• Będzie rzut karny dla Dolcanu!!!

• Dobra okazja dla piłkarzy Dolcanu, zza pola karneo uderzał Maciej Tataj. Strzał napastnika Dolcanu pewnie broni Peskovic.

• Akcja gości. Dośrodkowanie Grzegorza Piesio jednak niecelne. Aut dla Wisły.

• Pierwsza zmiana u gości. Za Chylaszka wchodzi Świerblewski.

• Dośrodkowanie Matara Gueye i udana interwencja Tomka Ciesielskiego.

• W odpowiedzi akcja gospodarzy. Świetna indywidualna akcja Ricardinho, który strzela z 7 metrów jednak kapitalnie interweniuje Rafał Leszczyński.

• Ależ to była okazja dla gości. Kontratak gości, Tataj wyprzedza Nadolskiego i uderza w słupek!!!

• Strzał napastnika gospodarzy Mosarta paruje na rzut rożny Leszczyński.

• Groźna akcja Nafciarzy. Jaroń zagrywa do aktywnego dzisiaj Hiszpańskiego, jednak minimalnie nicelnie.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego kompletnie niudane. Kontrę wyprowadzili gospodarze, ale została ona zatrzymana przez Piotra Bazlera.

• Dolcan będzie wykonywał rzut wolny z wysokości pola karnego.

• Swojej szansy strzałem z dystansu szukał Kamil ostał jednak zablokowany przez defensorów Dolcanu.

• W tym fragmencie gry mecz rozgrywa się głównie w środku pola. Wiele niedokładnych zagrań z obu stron.

• dystansu uderzał Grzegorz Piesio. Strzał pewnie łapie Boris Peskovic.

• Z prawej strony dośrodkował Hiszpański jednak Mosart nie zdołał dojść do tego zagrania.

• Dobra akcja gospodarzy. Niecelny strzał Fabiana Hiszpańskiego z zza pola karnego.

• Za faul od tyłu żółtą kartką ukarany został Chylaszek.

• W odpowiedzi Dolcan wywalczył rzut wolny pod polem karnym gospodarzy. Z wrzutką Chylaszka poradzili sobie jednak obrońcy.

• Świetna indywidualna akcja Ricardinho, który mija dwóch zawodników Dolcanu i strzał jednak ponad bramką Leszczyńskiego

• Dolcan przeprowadził składną akcję lewym skrzydłem, nie zakończoną jednak dośrodkowaniem.

• Po rzucie wolnym z 20 metrów gracze Dolcanu nie stworzyli zagrożenia pod bramką Peskovica.

• Żółta kartka za faul dla Ariela Jakubowskiego.

• W odpowiedzi akcja Dolcanu, ale po zagraniu Chwastka kończy się jedynie na strachu. Od bramki Peskovic.

• Nafciarze przeprowadzili pierwszą akcję spotkanie, jednak od bramki rozpocznie bramkarz gości.

• Zaczynamy mecz!!!

• Na boisku pojawiają się piłkarze obu zespołów . Za moment zacznie się spotkanie.

• Zawodnicy gości prowadzeni przez Roberta Podolińskiego bardzo dobrze radzą sobie na wyjazdach. Dolcan na obcym terenie wygrywał 3 razy, a więc tyle samo co będąca wiceliderem, Pogoń Szczecin.

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu zespołów: Wisła Płock:Krzysztof Kaminski, Adrian Bieńkowski, Daniel, Patryk Kamiński, Piotr Petasz, Michał Rutkowski, Łukasz Sekulski Dolcan Ząbki:Patryk Koziara, Piotr Głowacki, Daniel Dybiec, Marcin Stańczyk, Damian Świerblewski, Michał Zapaśnik

• Jesienią z Ząbkach lepsza okazała się Wisła, która wygrała 2:1, w czym pomogła czerwona kartka dla jednego z zawodników gospodarzy. Smaczku rywalizacji dodaje fakt, że 2 lata temu Dolcan właśnie kosztem Nafciarzy utrzymał się w 1. lidze.