Wisła Płock

0

Górnik Łęczna

1

• Koniec meczu. 3 punkty wracają do Łęcznej, ale samo spotkanie rozczarowało. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne nasze relacje.

• Ostatnia zmianan, ewidentnie na zyskanie czasu. Szpak za Zwolińskiego. Napracował się w dzisiejszym dniu młody napastnik Łęcznian.

• Ależ rajd Kalkowskiego. Stoper Łęcznian przejął piłkę przed własnym polem karnym, przebiegł 80 metrów, minął obrońcę Wisły i w sytuacji sam na sam z bramkarzem przegrywa pojedynek z Kiełpinem.

• Kolejna zółta kartka dla Górników.

• 180 sekund dłużej potrwa ten mecz

• Piłka meczowa. Woźniak dostaje piłkę za plecy obrońców Wisły, wpada w pole karne, ogrywa jeszcze z dziecinna łatwością Kasprzyckiego, oddaje strzał z ostrego kąta ale broni Kiełpin.

• Paweł Magdoń za przerwanie korzystnej akcji napomniany

• Lewa strona boiska. Wysokość pola karnego. Wymiana piłki na linii Bozok - Bielak. Ten drugi mija w polu karnym obrońcę Wisły ale 'zabrakło' terenu by dokładnie dograć futbolówkę do lepiej ustawionych partnerów.

• Ostatnia zmiana w szeregach Wisły. Kacprzycki zmienia Hempela. Debiutant za debiutanta.

• Kolejna zółta kartka w tym meczu. Tym razem napomniany Bielak.

• Kolejna zmiana i kolejny debiutant. Woźniak za Niedzielę.

• Dobra okazja dla Niedzieli. Po dobrze wyprowadzonej kontrze prawa stroną, w polu karnym znalazł się własnie skrzydłowy Górnika, ale nieczysto trafił w futbolówkę i ta została mu pod nogą.

• Hempel przebojowo lewą stroną mija Niedziele, powstrzymuje go dopiero Sasin i rzut z autu na wysokości pola karnego. Po chwili rzut rożny ale dośrodkowanie wybite poza pole karne.

• Pierwsza roszada dokonana przez Szatałowa. Na murawie melduje się kolejny debiutant - Miroslav Bozok. Boisko opuszcza Szałachowski.

• W ataku pozycyjnym Nafciarze. Z prawej strony z około 30 metrów centruje piłkę na pole karne Hiszpański, jednak jego dośrodkowanie ląduje w rękach Prusaka.

• Mraz napomniany za brzydki faul w środkowej strefie boiska.

• Pierwszy kwadrans drugiej odsłony zdecydowanie lepszy od tego co moglismy zobaczyć w poprzedniej połowie.

• Druga zmiana w szeregach Wisły Płock. Za Krzywickiego, Dziedzic.

• W odpowiedzi Łęcznianie. Zawistowski uderza z 20. metra lewą nogą ale wprost w Kiełpina.

• Po rzucie rożnym zakotłowało się w polu karnym Górników, którzy wychodza obronną ręką z tej sytuacji.

• Katastrofalny błąd Prusaka, który wprowadzając piłkę do gry z piątego metra podał ją wprost do Krzywickiego. W ostatniej chwili wybił piłkę w polu karnym Kalkowski. Świetna interwencja.

• Mraz z lewej strony dogrywa na piąty metr i niewiele zabrakło by Zwoliński przeciął podanie.

• Szansa na kontrę dla Górników, ale uwikłany w drybling Zwoliński traci piłkę.

• Gospodarze zaczynają od dwóch dosrodkowań w pole karne ze, a jakże, stałych fragmentów gry.

• Trener Marcin Kaczmarek dokonuje pierwszej roszady. Na murawie melduje się debiutant Albert Taar.

• W tym sezonie Wisła na własnym terenie tylko raz kończyła mecz bez strzelonej bramki.

• Łyk kawy i za kwadrans wracamy na drugą, miejmy nadzieje lepszą, połowę.

• Do piłki podchodzi Zawistowski, którego uderzenie grzęźnie w murze. Do przerwy 0-1 po golu Szmatiuka z 2'.

• 60 sekund dłużej potrwa pierwsza częśc gry, na zakończenie której dobra okazja dla gości. Rzut wolny dla Górników z 30. metrów

• Burkhardt do Janusa, który unika spalonego, wpada w pole karne i oddaje strzał. Na rzut rożny Prusak.

• Skrzydłowy Łęcznian napomniany za nierozważny atak w nogi przeciwnika.

• Tym razem goście nie zdecydowali się posłać piłki w pole karne, jednak bez efektu, choćby, w postaci sytuacji strzeleckiej.

• Rzut wolny dla Górników. Bliźniacza sytuacja do tej z 2. minuty.

• Sielewski napomniany za przerwanie korzystnej akcji rywali.

• Fatalny błąd Magdonia, który traci piłkę w polu karnym. Na jego szczęście skończyło się tylko na strachu.

• Górnicy w kontrze, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg Zwolińskiego wybija Magdoń. Dobra interwencja stopera gospodarzy.

• Dwa kwadranse za nami. Można powiedzieć, że z dużej chmury mały deszcz. Gol z początku meczu miał niebagatelny wpływ na obraz tego widowiska, które nie porywa.

• Napomnienie dla Góralskiego za atak na nogi Niedzieli.

• Rzut wolny dla Górników przy linii bocznej na 25 metrze, jednak dośrodkowanie Zawistowskiego nie tak dobre, jak Mraza z 2. minuty.

• Sporo stałych fragmentów gry. Wysoko uniesiona ręka pana Lyczmańskiego i rzut wolny pośredni dla Nafciarzy. Dobra centra Burkhardta w pole karne, skutecznie piąstkuje Prusak, jednak piłka wraca na pole karne Łęcznian, którą przewrotką uderza Wlazło obok prawego słupka bramki gości.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Burkhardt w pole karne ale sklutecznie obrońcy gości.

• Sporo fauli w środkowej strefie boiska, po których okazję do dośrodkowań ma Filip Burkhardt. Póki co bez efektu.

• Górnik cofnięty na własnej połowie, od czasu do czasu próbującu zakładać pressing na połowie Wisły, która w ataku pozycyjnym od czasu starty bramki.

• Jeszcze jestem winny ławki rezerwowych. Wisła: Szczepankiewicz, Radić, Taar, Kacprzycki, Grudzień, Sekulski. Górnik: Socha, Szpak, Kozacuks, Nikitović, Božok, Mierzejewski, Woźniak

• To 4. zółty kartonik dla młodego napastnika w tym sezonie.

• Dzieje się w Płocku! Chwilę po stracie gola, Nafciarze ze swoją okazją na odrobienie strat ale dobrze interweniuje Prusak. Chwilę potem w polu karnym runął Zwoliński ale sędzia nie wskazał na 11. metr, a na dodatek napomniał napastnika za faul na bramkarzu gości.

• Rzut wolny wykonywany z około 40 metrów. Do piłki podszedł Patrik Mraz, który dośrodkował na 15. metr na głowę niepilnowanego Szmatiuka, który przelobował Kiełpina. 0-1.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ależ otwarcie meczu dla Łęcznian.

• Wisła dziś na niebiesko, Górnik na czarno. Pierwszy gwizdek i gramy!

• Zawodnicy obydwu zespołów już na murawie. Za chwilę losowanie i zaczynamy!

• Zapraszamy do zapoznania się z przedmeczową zapowiedzią CLICK

• Dzisiejsze spotkanie to hit 19. kolejki I ligi. Dobrze spisująca się jesienią Wisła podejmie lidera z Łęcznej. Goście pałają rządzą rewanżu za porażkę na własnym stadionie 2:0.

• Już tylko minuty dzielą nas od konfrontacji Wisły Płock z Górnikiem Łęczna. Początek spotkania na stadionie im. Kazimierza Górskiego o 12:15.