Wisła Płock

3

Górnik Łęczna

1

• Kibice w Płocku świętują 3 punkty, które przybliżają zespół do utrzymania. Wisła wygrała zasłużenie!

• Jeszcze faulował Magdoń i mamy kolejną żółtą kartkę.

• Renusz wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę, po faulu na bramkarzu rywali.

• Kolejna dobra interwencja bramkarza Wisły, tym razem po strzale Pesira!

• Teraz już nic nie jest w stanie wydrzeć Wiśle zwycięstwa. Tymczasem ostatnia zmiana w Bogdance, Tymosiak za Kusiaka.

• Biliński po kontrze wyszedł sam na sam z bramkarzem gości, minął go i wpakował piłkę do siatki.

• Gooool dal Wisły po szybkiej kontrze! Strzelcem bramki Biliński!

• Bardzo dobry występ notuje Kamiński, który kilka razy uratował zespół. Pracy ma sporo, ale i jemu przytrafił się kiks. A tymczasem Wisła chce dociągnąć korzystny wynik do końca...

• Kusiak zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka znacząco minęła bramkę.

• Fantastyczna parada Kamińskiego po uderzeniu Kusiaka!

• Jaroń z kolei zmienia Sekulskiego.

• Za Ricardinho na boisku melduje się Matar Guaye.

• Przewaga gości robi się coraz bardziej wyraźna. Piłkarze z Łęcznej raz po raz zagrażają bramce Kamińskiego, który jednak spisuje się pewnie.

• Łuczak poluje na drugą bramkę. Na jego drodze po raz kolejny stanął jednak Kamiński.

• Paluchowski zmienia Nikitovicia.

• Dobry fragment gry. Obie drużyny wdały się w wymianę ciosów prowadząc akcje za akcją. Mecz może się podobać.

• Przed szansą Pesir, jednak z bliska uderzył nad bramką Kamińskiego.

• Kolejna próba gości, tym razem uderzał Nikitović, ale na posterunku Kamiński.

• Żółta kartka dla Renusza za faul na Mosarcie.

• Bogdanka przed dobrą okazją. Po rzucie rożnym Kamiński mija się z piłką. Niemal z linii bramkowej piłkę wybija Radić.

• Wisła zbyt głęboko się cofa oddając tym samym inicjatywę rywalowi. Taka gra może się zemścić.

• Żółta kartka dla Sekulskiego za faul.

• Dośrodkowanie w pole karne, ale dobrym wyjściem popisał się Kamiński i wyłapał piłkę.

• Po raz kolejny dobrze dysponowany w dzisiejszym dniu Łuczak wpada w pole karne. Obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny.

• Sekulski dostał dobrą piłkę od Nadolskiego, przełożył sobie futbolówkę na lewą nogę i ze skraju pola karnego chciał uderzyć na bramkę. Pomysł dobry, ale wykonanie fatalne. Uderza wysoko ponad bramką.

• Na uderzenie zdecydował się aktywny dzisiaj Łuczak, ale trafił w jednego z obrońców.

• W przerwie Kusiak zmienia Hermanna.

• Początek drugiej połowy.

• Sędzia kończy pierwszą połowę.

• GOL ! Kontaktowego gola dla swoje zespołu zdobywa Łuczak. Zawodnik jest bardzo dobrze dysponowany w tym meczu. Dostał prostopadłe podanie w polu karnym i nie miał problemów z trafieniem do bramki.

• Dobra akcja gości. Bogdanka wychodzi z kontrą, a mający piłkę przy nodze Renusz mija rywala i uderza na bramkę. Futbolówka przechodzi minimalnie nad poprzeczką.

• Zembrowski po rajdzie prawą stroną wrzuca piłkę w pole karne. Do piłki dochodzi Mosart ale z 5 metra uderza bardzo wysoko nad poprzeczką. Powinno być 3:0 dla Wisły !

• Hermann ratował się faulem taktycznym przy wychodzącym na czystą pozycję Ricardinho.

• Sekulski wpada w pole karne gości. Uderza na bramkę, ale bramkarz wybija piłkę przed siebie, a obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo wykopując piłkę za pole karne.

• Wyczałkowski w powrocie po kontuzji spisuje się bardzo dobrze. Od początku meczu zalicza same skuteczne i pewne interwencje.

• Kolejny raz do uderzenia dochodzi Łuczak. Piłka leciała w światło bramki, ale dobrą interwencją po raz kolejny popisał się Kamiński.

• Kolejny gol dla Wisły ! Po wrzutce w pole karne Ricardinho zupełnie nie pilnowany strzela bramkę głową. Wisła wygrywa 2:0 i teraz Bogdance będzie ciężko ugrać choćby remis.

• Mecz póki co przebiega pod zdecydowane dyktando Wisły

• Petasz strzela z 35 metrów. Prusak odbija piłkę przed siebie tuż przed nadbiegającym Bilińskim. Wydaje się, że bramkarz gości faulował i gospodarzom należał się rzut karny jednak gwizdek sędziego milczy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! Mosart uderza w słupek, a do piłki dobiega Biliński który strzela do pustej bramki. Wisła prowadzi 1:0 !

• Po zamieszaniu w polu karnym gości piłka wpada pod nogi Nadolskiego który uderza zza pola karnego wprost w bramkarza

• Wojciech Łuczak uderzał z 20 metra, Kamiński fantastycznie sparował piłkę do boku.

• Pierwsza dobra akcja gości. Mamy rzut rożny dla Bogdanki.

• Bramkarz gości ma nieco utrudnione zadanie bowiem słońce może go nieco oślepiać

• Rozpoczynamy pierwszą połowę

• Zawodnicy wchodzą na boisko

• Mecz Wisły z Bogdanką przyciągnął nawet Michała Listkiewicza, który siedzi na trybunie tuż obok naszego stanowiska.

• Witamy ze stadionu im. Kazimierza Górskiego. Już za kilkanaście minut Wisła Płock będzie podejmować zespół Bogdanki. Pogoda zdecydowanie sprzyja grze w piłkę. Jest ciepło i świeci słońce, a takie warunki powinny poprawić frekwencję na trybunach. Na relację z meczu zaprasza Maciej Akimow.