Wisła Płock

0

Kolejarz Stróże

2

• Koniec spotkania. Wisła Płock przegrała na własnym stadionie z Kolejarzem Stróże 0:2.

• Ostatnia zmiana w meczu: Mateusz Kantor w miejsce Chrapka.

• Tomasz Ciećko wchodzi za Macieja Kowalczyka.

• Piłkarze Kolejarza robią już tak naprawdę co chcą.... kibice skandują "dzięki piłkarze, za wspaniały mecz, przegraliście znów to normalna rzecz.." i wychodzą ze stadionu.

• I mamy dwa do zera! Rzut rożny, Marcina Stefanika, przewrotka i GOOOL!

• Kolejna zółta kartka na koncie Nafciarzy - tym razem Ariel Jakubowski.

• Co za akcja - zamieszanie w polu karnym Wisły Płock, pierwszy strzał w słupek, a dobitke wybronił bezbłędnie Kolejarz - niestety nie zauważyłem kto oddał pierwszy oraz drugi strzał za co bardzo przepraszam.

• Pierwsza zmiana w zespole Kolejarza - Dariusz Zawadzki za Konrada Cebule.

• Gra aktualnie toczy się z bramki do bramki... mecz znów stał się niezbyt ciekawy. Gdyby Kolejarz poprawił wykończenie, prowadził by już bezproblemowo 3:0.

• Zółta kartka dla Matara za faul na Marcinie Stefaniku w środku pola. Nafciarze zaczęli grać bardzo agresywnie.

• Zółta karta dla Łukasza Sekulskiego za faul na zawodniku Kolejarza.

• I ostatnia zmiana Nafciarzy, Daniel za Eivinasa Zagurskasa.

• Mamy kolejną zmianę - za Ricardinho wchodzi Kamil Biliński.

• Bardzo ładne dośrodkowanie Sekulskiego - jednak Jaroń niecelnie...

• Gra jak w pierwszej połowie toczy się z bramki do bramki, tylko tym razem z przewagą Wisły Płock. Już 3 rzut rożny dla Nafciarzy... niestety nadal bez wykończenia.

• Strzał Matara z 35 metra - pewnie łapie Łukasz Lisak.

• Błąd obrońców Wisły, do piłki wyszedł Jakub Wolański - jednak sam na sam z bramkarzem... strzelił on ponad bramkę.

• Rozpoczyna się druga połowa - od środka Nafciarze. Miejmy nadzieje że druga połowa w porównaniu do pierwszej będzie ciekawsza.

• Koniec pierwszej połowy.

• I mamy pierwszą bramkę! Michał Chrapek oddał bardzo ładny strzał zza pola karnego, nie zdołał obronić go Krzysztof Kamiński. 1-0 dla Gości!

• Kolejarz stara się coraz odważniej atakować. Najpierw szczęścia próbował Marcin Stefanik, a kilka chwil później uderzenie Wolańskiego obronił bramkarz Wisły.

• I mamy pierwszą zmianę w zespole Wisły Płock, za Bartłomieja Sielewskiego wchodzi Matar Gueye - zawodnik testowany tuż przed sezonem przez Legie Warszawa.

• Bardzo niecelny strzał Konrada Cebuli.

• Gra aktualnie toczy się z bramki do bramki - bez żadnego wykończenia, a jak już z wykończeniem to naprawdę marnym i przeważnie niecelnym...

• Ależ akcja, ledwo piłkę wybili obrońcy Wisły. Gdyby do piłki doszedł któryś z piłkarzy Kolejarza był by gol, po tym jak Krzysztof Kamiński nie zdołał złapać piłki.

• Aktualnie w ataku przeważają goście, dużo pracy na bramce ma przez pierwsze minuty Krzysztof Kamiński.

• Piękna akcja Wolańskiego, oddał dwa strzały na bramkę - jednak trafiły one 2 razy w obrońców Wisły, gdyby jednak nie - mogła być z tego bramka. Na zakończenie bardzo ładny strzał Kowalczyka, ale Krzysztof Kamiński obronił.

• Gra aktualnie toczy się z bramki do bramki, jednak obrońcy Wisły - ani Kolejarza nie śpią i spisują się dość dobrze.

• Wisła próbowała zaatakować, jednak Sekulski za mocno dośrodkował i piłka nie trafiła do żadnego z napastników Wisły.

• Kolejarz stara się narzucić własny styl gry, jednak nie do końca im to wychodzi. Gra toczy się w środku boiska.

• Pierwszy strzał na bramkę Kolejarza, pewnie Krzysztof Kamiński.

• Na murawę wrócili już zawodnicy obydwu zespołów, za chwilę początek spotkania.

• Z kolei Kolejarz na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy wykonał jakościowy progres i systematycznie punktuje na wyjazdach.

• Gospodarze są pod sporą presją kibiców. Dlaczego? Bo Wisła przegrała trzy poprzednie pojedynki, rozgrywane na własnym terenie. Sympatycy miejscowej drużyny nie wyobrażają sobie innego scenariusza jak pewne zwycięstwo.

• Witamy w relacji na żywo z Płocka, gdzie miejscowa Wisła podejmuje Kolejarza Stróże.