Wisła Płock

1

KS Polkowice

0

• Nerwowa końcówka spotkania, jednak Wisła wybroniła zwycięstwo i przerwała serię czterech porażek z rzędu!

• Trzy minuty doliczone, trzy minuty nadziei gości.

• Bryła aż rwie się do gry, czasem jednak nadmiar energii nie jest zbyt dobry. Po faulu na Góralskim zawodnik Polkowic ukarany żółtą kartką.

• Mogło być 2:0 i po meczu! Dobrze jednak strzał Sekulskiego wybronił Szymański, a Guaye dobijał bardzo niecelnie!

• Aktywny jest Patryk Bryła. Po jego strzale po raz kolejny musiał interweniować Kamiński.

• Na wrzutkę w pole karne zdecydował się Bryła, ale piłka dość przypadkowo wylądowała na poprzeczce.

• Zamieszanie w polu karnym gości w końcu wyjaśniają obrońcy polkowiczan. Przekombinowali z tą akcją Wiślacy.

• Zaostrzyła się gra w końcówce. Mnożą się faule.

• Ricardinho po wejściu jest aktywny, jednak brakuje mu dokładności. Będą z nim mieli jednak problemy obrońcy Polkowic w tych ostatnich minutach.

• Ostatnia zmiana w Polkowicach, za Podstawka Więzik.

• W odpowiedzi Janus, jednak nie poradził sobie z bramkarzem Wisły. Szybkie tempo spotkania w tej fazie drugiej połowy.

• Kamiński próbował zaskoczyć Szymańskiego strzałem z pola karnego, jednak uderzył niecelnie.

• Sekulski trafił w słupek z rzutu wolnego!

• Janus faulem powstrzymał szarżującego Ricardingo i został ukarany żółtą kartką.

• Druga zmiana w ekipie goście. Bryła zmienił Piotrowskiego.

• Na strzały z dystansu decydują się też goście. Uderzenie Janusa również było jednak niecelne.

• Żółtą kartkę obejrzał Patryk Kamiński za niesportowe zachowanie.

• Piłkarze Wisły próbują zdobyć kolejną bramkę strzałami z dystansu, jednak ta taktyka na razie nie przynosi efektu.

• ... i Sekulski za Joao Paulo.

• Dwie zmiany w Wiśle. Ricardinho za Bilińskiego...

• Odpowiadają gospodarze, jednak ich wrzutki w pole karne nie są w stanie sprawić kłopotów obrońcom zespołu z Polkowic.

• Coraz śmielej poczynają sobie teraz goście, a ręce pełne roboty ma Kamiński, który ma okazję zapracować sobie na dobrą ocenę.

• W odpowiedzi akcja gości, jednak na posterunku po raz kolejny Kamiński.

• Groźnie sprzed pola karnego uderzył Guaye, jednak obok bramki.

• Wrzutka Salamońskiego w pole karne, jednak wybijają obrońcy.

• Gospodarze kontrolują przebieg spotkania i nie pozwalają rywalom na zbyt wiele swobody.

• Bardzo pewnie gra dzisiaj bramkarz Wisły, który jest mocnym punktem zespołu. Z drugiej strony goście nie stwarzają zbyt wielkiego zagrożenia pod jego bramką.

• Na strzał z ciężkiej pozycji zdecydował się Nadolski, a piłka tylko minimalnie minęła bramkę. Dobra decyzja zawodnika gospodarzy.

• Z rzutu wolnego uderzał Jaruń, ale trafił w ustawionych w murze obrońców.

• Ciągle sporo fauli po stronie polkowiczan. Salamoński ukarany żółtą kartką za faul.

• Spokojny początek drugiej połowy, obie ekipy nie rozpoczęły od szaleńczych ataków.

• Drugą połowę rozpoczęli goście.

• W przerwie Góralski zastąpił Sielewskiego.

• Przerwa. Na razie Wisła zasłużenie prowadzi, ale goście także mieli swoje okazje.

• Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

• Podstawek w dogodnej sytuacji uderzył ponad bramką. Było blisko!

• Uderzał Piotrowski, jednak poradzili sobie z zagrożeniem obrońcy Wisły.

• Rzut rożny dla Wisły, jednak sytuację wyjaśniają obrońcy Polkowic.

• Tym razem z dystansu Bancewicz, jednak również niecelnie.

• Salamoński spróbował strzału z około 40 metrów, jednak niewiele ponad poprzeczką.

• Coraz szybsze tempo spotkania, próbują się odgryzać goście, jednak na razie bezbłędny Krzysztof Kamiński.

• W odpowiedzi przed szansą sam na sam Joao Paulo, jednak lepszy Szymański.

• Ależ szansa na wyrównanie! Podstawek w sytuacji sam na sam z bramkarzem przestrzelił!

• Dwa rzuty rożne dla Wisły, jednak bez rezultatu. Polkowiczanie ciągle w defensywie.

• Goście częściej pomagają sobie faulem, próbując zatrzymać aktywnych piłkarzy z Płocka.

• Polkowiczanie stracili piłkę przy wyprowadzaniu akcji, jednak Joao Paulo źle rozpoczął kontrę i także stracił piłkę.

• João Paulo uderzył z dystansu, jednak ponad bramką. Ciągle aktywna jest Wisła, możemy spodziewać się kolejnych bramek.

• Próbują odgryzać się goście. Na posterunku jednak Kamiński, który wyłapuje niezłe dośrodkowanie.

• To była akcja, na którą czekali Wiślacy! Dobre dośrodkowanie Kamińskiego na bramkę zamienił Kamili Biliński! Ten gol należał się Wiśle!

• GOOOOOOL! Biliński i 1:0 dla Wisły!

• Obie strony starają się wyprowadzić udany atak, na razie bliżsi bramki jednak gospodarze. Jedna udana akcja może jednak zakończyć się bramką także dla polkowiczan.

• Sporo niedokładności teraz w grze obydwu zespołów. Po mocnym i szybkim początku spotkania, w którym lepiej prezentowała się Wisła, gra się wyrównała i nie oglądamy wielu efektownych zagrań.

• I jest kolejna kartka, tym razem ukarany zawodnik Wisły, Kamil Biliński.

• Zaostrzyła nam się gra. Seria fauli po obu stronach, jednak na razie bez kolejnych kartek.

• Żółta kartka dla Bancewicza. Goście muszą pomagać sobie nieprzepisowymi zagraniami.

• Próbują się otrząsnąć goście, jednak ich akcje są chaotyczne i łatwo radzą sobie Wiślacy.

• Akcje Wisły są coraz groźniejsze. W polu karnym z piłką znalazł się teraz Kamiński, jednak został zablokowany przez defensorów polkowiczan.

• Konieczna jest zmiana w zespole gości. Kocot zastępuje Kazimierczaka.

• Przed szansą stanął João Paulo, jednak uderzył nad bramką.

• Matar Gueye zdołał dośrodkować w pole karne, jednak nikt nie przeciął podania i piłka wyszła w pole.

• Nieporozumienie w obronie KS Polkowice, jednak bez konsekwencji. Nie zorientowali się w porę rywale.

• Polkowiczanie mają na razie problemy z wyjściem ze składną akcją. Wysoki pressing Wisły na razie się sprawdza.

• Aktywnie na skrzydle poczyna sobie Jakubowski, jednak obrońcy na razie radzą sobie z jego dośrodkowaniami.

• Odgryzać próbują się goście, jednak Piotrowski posłał piłkę niecelnie.

• Matar Gueye aktywny od pierwszych minut, próbował uderzenia z dystansu, jednak sporo nad poprzeczką.

• Biliński mógł zdobyć bramkę po podaniu jednego z kolegów, jednak dobrze na posterunku Szymański.

• Pierwsze sekundy spokojne, nie zanosi się na szybkie tempo gry.

• Od środka Wiślacy.

• Gospodarze zagrają tradycyjnie na niebiesko, goście natomiast w zielonych trykotach, również tradycyjnie.

• Zespoły wyszły już na boisko, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

• Rezerwowymi gości będą Osiński, Bartków, Bryła, Kocot i Więzik.

• Na ławce rezerwowych Wisły zasiądą dzisiaj: Kwiatkowski, Edison, Kursa, Góralski, Ricardinho, Sekulski i Zagurskas.

• Sytuacja Wisły również nie jest najlepsza. Po udanym początku płocczanie przegrywają mecz za meczem. Obecnie na koncie mają tylko 11 punktów i również znajdują się w strefie spadkowej.

• Goście dopiero w ostatniej kolejce odnieśli pierwsze zwycięstwo, pokonując beniaminka z Elbląga 3:1 na własnym stadionie. Dzięki temu wyprzedzili Olimpię w tabeli, jednak dalej z 7 punktami na koncie są jednym z głównych kandydatów do spadku.

• Witamy w relacji ze spotkania pomiędzy Wisłą Płock i KS Polkowice. Mecz nie wzbudza dużego zainteresowania fanów, jednak dla obu zespołów spotkanie ma duże znaczenie.