• Na boisku kompletnie nic się nie dzieje

• Mosart schodzi z boiska. Kibice dziękują mu za walkę

• Rodrigues próbował podawać do Trytki który czekał na piłkę na 11 metrze

• Wisła straciła już wiarę w zdobycz punktową. Trybuny milczą.

• Petasz z 30 metrów uderza na bramkę. To była prawdziwa bomba ! Cabaj sparuje na rzut rożny.

• Daniel za Ricardinho. Brazylijczyk za Brazylijczyka.

• Czy będziemy mieli powtórkę z sezonu 2009/2010 kiedy to MKS Kluczbork rozgromił w Płocku Wisłę 4:0 ?

• GOOL ! Mamy dwubramkowe prowadzenie Polonii ! Mąka prostopadłym podaniem obsłużył Przemysława Trytko. Po drodze z piłką minął się jeszcze Wyczałkowski. Kamiński był bez szans.

• Trytko wystawia piłkę Mące, ten zszedł z nią do linii końcowej i próbował dośrodkować, ale centrę blokuje jeden z obrońców. Mamy rzut rożny.

• GOOOOOOOL ! Prawą stroną urwał się jeden z zawodników Polonii. Piłka powędrowała w pole karne, Kamiński jeszcze lekko ją tracił, ale mocnym uderzeniem z głębi pola karnego bramkę zdobywa Szkatuła !

• Prostopadłe podanie Sekulskiego do Ricardinho. Brazylijczyk w polu karnym pada na ziemię po kontakcie z Cabajem, ale sędzia pokazuje tylko rzut rożny. Piłkarze podlecieli do sędziego wymagając podyktowania rzutu karnego

• Kontra Polonii. Goście wychodzili trzema zawodnikami, a piłkę przy nodze miał Szkatuła. Zamiast podać do kolegów zdecydował się strzelać. Niezła próba.

• Po faulu na Wyczałkowskim sędzia ukarał Alancewicza żółtą kartką

• Ale emocje ! ! ! Mąka wpada w pole karne, oddaje piłkę Trytce. Ten przepuszcza ją do Białkowskiego który posyła petardę na bramkę Kamińskiego. Fantastyczna parada płockiego bramkarza. Później do piłki dopada Mąka. Strzela na bramkę, ale po raz kolejny broni Kamyk ! Najlepsza okazja w meczu.

• Petasz miękka wrzuta w polu karnym do Ricardinho. Brazylijczyk stał na piątym metrze, ale przebił fatalnie ją nad poprzeczką. Gdyby Ricardinho grał w Polonii Bytom to bym pochwalił go że uratował zespół od straty gola.

• Zamieszanie w polu karym gości. Biliński mija Cabaja, ale później nie potrafił skierować piłki do pustej bramki.

• Zaczynamy drugą odsłonę meczu

• Alancewicz za Kobylika

• Koniec pierwszej połowy

• Rzut rożny dla Wisły. Zamieszanie w polu karnym Polonii. Nikt nie wiedział gdzie jest piłka, a Ricardinho wykorzystał gapiostwo defensywy gości i umieścił piłkę w siatce. Wisła zaczęła cieszyć się z bramki, ale sędzia nie wiedząc dlaczego nie uznał bramki.

• Sędzia dolicza minutę

• Cabaj ukarany za dyskusję z arbitrem

• Polonia wychodziła z akcją 4 na 4. Piłkę holował Mąka. Obok miał trzech kolegów z zespołu, ale wybiera najgorsze rozwiązanie i próbuje strzelać. Wysoko ponad bramką.

• Rzut wolny dla Wisły ze skraju pola karnego. Petasz uderza obok muru, ale piłka obtarła o któregoś z zawodników stojących w murze. Mamy rzut rożny

• Wysoka piłka w pole karne Wisły. Wyczałkowski lekko strącił futbolówkę do Kamińskiego, ale mało co a piłkę przejąłby Trytko.

• Kiepska kontra Polonii. Rodrigues przekombinował i zamiast kontry gości to gospodarze mogli stworzyć zagrożenie. Wyczałkowski bez namysłu posyła kilometrowe podanie do Bilińskiego, ale napastnik Wisły wracał ze spalonego

• Jakubowski włączył się w akcję ofensywną prawą stroną. Przy próbie dośrodkowania zablokował go jeden z defensorów Polonii

• Długie podanie zawodnika Polonii powędrowało przed pole karne gospodarzy. Jakubowski źle zgrał piłkę głową do swojego bramkarza i mamy rzut rożny

• Napór Polonii na pole karne Wisły. Widać, że goście próbują coś zbudować, ale brakuje ostatniego podania. Zbyt często starają się budować koronkowe akcje zamiast spróbować prostych środków

• Jakubowski kopnął Mąkę na środku boiska. Kapitan Polonii leży na boisku.

• Petasz do Bilińskiego, który lekko podbija piłkę. Wyszedł z tego strzał, ale Cabaj instynktownie broni jedną ręką.

• Wywołałem wilka z lasu i to całkiem dosłownie. Wilczyński pobiegł prawą stroną i włączył się w akcję ofensywną. Uderza na bramkę, ale strzał był zbyt słaby by zaskoczyć Kamińskiego

• Jeśli ktoś dziwi się dlaczego nie ma komentarzy z akcji ofensywnych Polonii to nie jest to nasza niekompetencja. Po prostu tych akcji faktycznie nie ma. To Wisła cały czas próbuje stworzyć sobie okazję

• Prostopadłe podanie Jaronia do Mosarta, a ten wzdłuż bramki bez namysłu zagrywa do Bilińskiego. Mimimalnie spóźniony Bili mija się z piłką

• Jaroń włączył się lewą stroną w akcje ofensywną. Zagrał piłkę w pole karne do Bilińskiego, a ten sprytnym podaniem podał do Petasza. Był gracz Pogoni miał ostry kąt, ale jego strzał wzbudził smiech u płci żeńskiej zgromadzonej na stadionie

• Klepka gospodarzy. Biliński do Mosarta, Mosart do Bilińskiego, Biliński do Nadolskiego, a ten uderza z 30 metrów. Daleko od bramki, ale pomysł był dobry

• Za boiskiem opatrywany jest Tanżyna po walce z Nadolskim

• Mąka ścigał się z piłką przy linii bocznej boiska po niedokładnym podaniu kolegi z zespołu. Zirytowany wybija piłkę w trybuny. Sędzia mógł za to pokazać żółty kartonik

• Póki co jesteśmy świadkami bardzo dobrego meczu. Zawodnicy walczą o każdą piłkę, a tempo meczu jest na wysokim poziomie. Obie strony stworzyły sobie po jednej wyśmienitej okazji do objęcia prowadzenia

• Rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony boiska. Z piłką po dobrym dośrodkowaniu mija się dwóch zawodników Wisły. Wystarczyło dostawić nogę. Piłka niemal tańczyła przed linią bramkową

• Mosart ambitnie powalczył pressingiem pod polem karnym gości i wywalczył aut

• Mąka minął Kamińskiego i skierował piłkę do bramki, Wisłę ratuje Radić wybijając futbolówkę w ostatniej chwili

• Z lewej strony Petasz przerzuca piłkę do Ricardinho. Ten próbował posłać piłkę wzdłuż bramki, ale nic z tego nie wyszło

• Rzut wolny z 20 metrów dla Polonii. Rodrigues wrzuca futbolówkę w pole karne, ale bez problemu łapie to Kamiński. Kiepskie wykonanie.

• Wisła wyszła w groźną kontrą. Biliński dość długo holował piłkę którą później podał do Petasza. Chciał prostopadłym podaniem obsłużyć Ricardinho, ale piłka była za mocna

• Mąka dobrze powalczył w polu karnym i wywalczył rzut rożny

• Zaczynamy pierwszą połowę

• Piłkarze zeszli już do szatni. Za parę minut zaczynamy.

• Zawodnicy rezerwowi Wisły: Pesković, Bieńkowski, Daniel, Hiszpański, Matar, Sekulski, Zagurskas

Zawodnicy rezerwowi Polonii: Mika, Alancewicz, Gamla, Maliszewski, Płókarz, Szkatuła

• Już za kilkanaście minut rozpocznie się spotkanie Wisły Płock z Polonią Bytom. Piłkarze obu klubów w tym momencie się rozgrzewają.