• Sędzia kończy spotkanie. Wisła zdobywa bardzo cenne 3 punkty.

• Sędzia dolicza 2 minuty

• Mamy 2:0 ! Dla Wisły strzela Sekulski !

• Wisła czeka już na końcowy gwizdek.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! Mosart strzela na 1:0 ! Petasz asystuje przy bramce. Kontra Wisły po słabym wykonaniu rzutu rożnego przez gości.

• Wymuszona zmiana

• Wrzutka Rockiego w pole karne, ale Pesković pewnie łapie futbolówkę

• Cisse zagrał słaby mecz. W jego miejsce wchodzi doświadczony Tumicz.

• Biliński zmarnował wystarczająco dużo okazji, by dać szansę innemu zawodnikowi.

• Ricardinho strzałem w woleja z linii pola karnego trafia wprost w bramkarza

• Biliński kolejny raz mija rywali. Wziął defensora gości na zamach. Po raz kolejny wystarczyło uderzyć w światło bramki.. Napastnik Wisły po raz kolejny zachował się bardzo źle. Od bramki Ruch.

• Nad Płockiem w końcu zaświeciło słońce. Może zobaczymy w końcu jakieś gole ?

• Świetna akcja Wisły w stylu Barcelony. Na jeden kontakt, w polu karnym, ale nikt nie potrafił umieścić piłki w siatce.

• Cisse dostał prostopadła piłkę, ale został nieco "wyrzucony" z pola karnego. Minął rywala przy linii końcowej i posłał piłkę po ziemi w pole karne. Nikt nie potrafił zamknąć tej akcji

• Zablokowana wrzutka Hiszpańskiego, mamy rzut rożny.

• Mosart dobrze zgrał piłkę do Bilińskiego, ten ładnie zgasił ją do ziemi i zamiast odegrać piłkę w stylu "Ty do mnie, ja do ciebie", bezsensu strzela z dużej odległości.

• Ricardinho widać, że ma chęci do gry, ale czasami przecenia swoje siły. Teraz zamiast podać do kolegi z zespołu niepotrzebnie wdaje się w drybling i gubi piłkę.

• W zespole gości także zmiana

• Daniel bardzo aktywny w pierwszej połowie, ale trener postanowił go zdjąć

• Sędzia rozpoczął drugą połowę

• Z ekipą Cidrów przyjechała trzydziestoosobowa grupa kibiców. Wywiesili oni dwie flagi, ale nie prowadzą dopingu. Gospodarze oflagowali cały płot ośmioma flagami. Praktycznie przez cały czas prowadzą doping. Później podamy konkretne liczby odnośnie widzów zebranych na stadionie.

• W pierwszej połowie lepiej wyglądał zespół Wisły. Mimo wszystko gra obu ekip nie porywa. Jest zimno, a do tego wieje silny wiatr. Na pewno zła pogoda nie może być wytłumaczeniem dla kilku zawodników, którzy w czystej sytuacji nie potrafili strzelić gola.

• Matar marnuje najlepszą okazję w tym meczu. Dostał piłkę w prawego skrzydła, centymetry od pustej bramki, a ten nie potrafił nawet dotknąć piłki. Pudło kolejki jak nic.

• Cisse też zobaczył kartkę za prowokowanie Radica

• Brzydkie zachowanie Radica, po spięciu z Cisse, odepchnął rywala i dostał za to zagranie kartonik.

• Ricardinho po indywidualnej akcji wpada w pole karne, minął obrońcę, ale strzelił wprost w bramkarza. Najlepsza okazja do zdobycia gola przez gospodarzy do tej pory.

• Żaden zawodnik nie zdołał zmienić toru lotu piłki. Pesković pewnie ją wyłapuje.

• Rzut wolny dla Cidrów z odległości 25 metrów.

• Kolejna nieudana kontra Wisły. Zbyt mała ilość zawodników biorących udział w akcji, a do tego podania są bardzo niedokładne.

• Prostopadłe podanie pomocnika Ruchu do Rockiego, ten biegł z całych sił, ale pewnie do futbolówki wychodzi Pesković.

• Brzydki faul zawodnika Ruchu i mamy pierwszy żółty kartonik w tym meczu.

• Kamil Biliński rajdem prawą stroną wpadł w pole karne, minął dwóch obrońców i ... poślizgnął się na piłce. Wystarczyło tylko uderzyć w światło bramki,

• Kibice Wisły dopingują swój zespół. Fani Cidrów tylko obserwują spotkanie.

• Dobra akcja Wisły, Biliński ładnie pograł z Matarem. Zastawiając się przy linii bocznej odegrał piłkę do środka i bez zastanowienia pobiegł do przodu. Matar zagrał prostopadłym podaniem, ale Bili nie był w stanie dojść do tej piłki.

• Rocki dwoi się i troi by pomóc swojemu zespołowi. Bierze na siebie ciężar rozgrywania piłki, a przed chwilą zażegnał niebezpieczeństwo pod swoją bramką. Gra jak na kapitana przystało.

• Zespoły póki co próbują gry górną piłką. Wydaje się jednak, że to gra po ziemi będzie kluczem w tym meczu.

• Pierwsze minuty meczu są bardzo wyrównane.

• Pierwszy strzał w tym meczu. Petasz uderzał na bramkę Ruchu. Mamy rzut rożny.

• Rzut wolny dla Ruchu i okazja do wrzutki w pole karne. Przyjezdni słabo wykonali ten stały fragment i Wisła miała okazję do kontry, ale zbyt mała ilość zawodników uczestniczy w tego typu akcjach.

• Silny wiatr nie ułatwia piłkarzom gry w piłkę.

• Pierwszy rzut rożny w tym meczu dla Wiślaków.

• Piłkarze właśnie skończyli rozgrzewkę. Do rozpoczęcia meczu pozostało już tylko kilka minut. Frekwencja jest tragiczna.

• a

• Trzydziestoosobowa grupa kibiców gości właśnie wchodzi na stadion.

• Za kilkanaście minut rozpoczniemy kolejną walkę o ligowe punkty. Wisła będzie podejmować zespół Ruchu Radzionków. Aura pogodowa niestety nie dopisuje. Będzie miało to swoje odzwierciedlenie w ilości widzów na trybunach. Mimo wszystko mamy nadzieję, że piłkarze zagwarantują dobre widowisko. Na relację ze stadionu im. Kazimierza Górskiego zaprasza Maciej Akimow.