6

3 1 połowa

Sandecja Nowy Sącz

1

• Koniec spotkania! Wisła Płock rozstrzelała Sandecję Nowy Sącz. Gospodarze wygrywają 6:1. Czy to koniec Mariusza Kurasa w Nowym Sączu?

• Jeszcze na koniec żółta kartka dla Bilińskiego za niepotrzebne dyskusje.

• Ostatnia zmiana w meczu. Damian Skumórski za Gueye.

• Interwencja na raty Kamińskiego, który ostatecznie poradził sobie z uderzeniem Jędrzejowskiego.

• Sandecja wywalczyła rzut rożny. Uderzenie Aleksandra zablokował Nadolski.

• Nafciarze w ataku pozycyjnym. Bronią się goście, którzy nie zamierzają tracić kolejnej bramki.

• Aleksander powstrzymany w polu karnym gospodarzy przez Nadolskiego.

• Ależ sytuacja do podwyższenia! Znakomitą piłkę w pole karne dorzucił Hiszpański, ale z najbliższej odległości jakimś cudem nie trafił Joao Paulo.

• Strzał rozpaczy w wykonaniu Marcina Woźniaka przechodzi wysoko nad poprzeczką.

• Fabian Hiszpański wchodzi za Sekulskiego.

• Dwa razy bardzo dobrze interweniował Kamiński. Najpierw uprzedził wybiegającego do prostopadłej piłki Jędrzejewskiego, a po chwili złapał strzał z bliska autorstwa Aleksandra.

• Spadło w ostatnich minutach tempo spotkania. Gospodarze wyraźnie usatysfakcjonowani pięciobramkowym prowadzeniem. Sandecja też już myśli o końcowym gwizdku.

• Niegroźny strzał Gawęckiego pewnie chwycił Kamiński.

• Gueye przegrywa pojedynek o górną piłkę w polu karnym z Midzierskim.

• Uderzenie Jędrzejowskiego przechodzi wysoko nad poprzeczką.

• Mariusz Kuras wprowadza do gry prawego obrońcę. Sebastian Fechner za Janicia.

• Piłkę wyłuskał Biliński, który ograł Midzierskiego. Kolejna asysta na koncie wychowanka Śląska Wrocław.

• GOOOOLLL!!!! Kolejnego gola dla Wisły zdobywa Joao Paulo!

• Akcja szybko przeniosła się pod drugie pole karne, indywidualnie przedzierał się Aleksander i jego strzał z ostrego kąta minął bramkę.

• Sekulski zbiegł z lewej strony i uderzył tuż obok słupka bramki Kozioła!

• Ponownie dośrodkowanie w pole karne autorstwa Gawęckiego ląduje w rękawicach bramkarza.

• Bezradna kompletnie Sandecja. Jeśli przyjezdni nie wezmą się w garść, mogą stracić w Płocku jeszcze kolejne bramki.

• Napastnik za napastnika, czyli Aleksander za Chmiesta.

• Niebywały mecz w Płocku. Czy ostatni w roli trenera Sandecji dla Mariusza Kurasa? Wpisujcie w komentarza, czy Waszym zdaniem powinien dalej prowadzić zespół z Nowego Sącza.

• GOOOOLLL!!! 5:1!! Oczywiście Joao Paulu do Bilińskiego, który był zupełnie sam i strzelił kolejną bramkę dla Wisły!

• Cóż za odpowiedź! Dwójkowa akcja pary Biliński - Joao Paulu, Brazylijczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem, przedryblował go z łatwością i umieścił piłkę na bocznej siatce!

• Mocne uderzenie Wiśniewskiego z trudem broni Kamiński!

• Bramkarz Wisły musiał wypiąstkować ostro bitą piłkę przez Gawęckiego. Wyraźnie podłamani są goście. Z kolei gospodarzom wychodzi w dzisiejszym meczu niemal wszystko.

• W ostatniej chwili wyszedł z bramki Kozioł i uprzedził niezwykle szybkiego Joao Paulo.

• W odpowiedzi strzał Patryka Jędrzejowskiego z łatwością zatrzymał Kamiński.

• Dośrodkowanie Sekulskiego trafiło wprost do Gueye, który na pełnej szybkości zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu.

• GOOOOLLLL!!! Na 4:1 podwyższa Gueye!

• Jedna zmiana w Sandecji: Bartosz Wiśniewski zastąpił Marcina Makucha.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Frekwencja dzisiaj w Płocku na więcej niż słabym poziomie. Na trybunach zasiadła niewielka grupa 200-250 widzów.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Koniec pierwszej połowy. Mocno zaczęła Sandecja, ale potem trzy bramki strzelili skuteczni gospodarze.

• Dośrodkowanie Bilińskiego w pole karne, piłka po drodze odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i centymetrów zabrakło do czwartej bramki! Będzie tylko rzut rożny.

• Starają się zdobyć kontaktową bramkę przyjezdni. Jak na razie czujność zachowują defensorzy Wisły i dość pewnie wybijają piłki adresowane w pole karne.

• Niepotrzebne zagranie Sekulskiego do bramkarza, którego o mały włos uprzedziłby Gawęcki.

• Ależ podniosła się Wisła. Gospodarze nie zamierzają oddawać inicjatywy. Podopieczni Libora Pali w natarciu. Sandecja wyraźnie zszokowaną tą niebywałą skutecznością Nafciarzy.

• Powalony w polu karnym Sandecji Biliński, ale gwizdek sędziego milczy.

• GOOOOLLLL!!! 3:1!!! Biliński wypuścił Gueye, który efektownie przelobował bezradnego Kozioła!

• Teraz poprzeczka ratuje gospodarzy! Potężnie na bramkę uderzał Dariusz Gawęcki!

• Urazu nabawił się przy tym ostrym wejściu Łukasz Nadolski. Obrońca Wisły musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

• Bardzo brzydkie przewinienie Marcina Chmiesta. Będzie żółta kartka.

• Niesamowite! Znowu Djurić uderzał z ponad 20 metrów i... słupek!

• Aktywny Milan Djurić bardzo dalekim uderzeniem sprawdził czujność bramkarza Wisły. Ta próba nie mogła zakończyć się bramką.

• Świetnym przechwytem i podaniem w sytuacji bramkowej popisał się Joao Paulo.

• GOOOOLLL!!! Już 2:1 dla Wisły! Biliński ponownie sam na sam z bramkarzem i tym razem nie pomylił się!

• Wprowadzony Gueye próbował szczęścia uderzając z dalszej odległości. Bardzo niedokładny strzał Senegalczyka.

• Groźnie goście! Kąśliwe uderzenie Milana Djuricia z najwyższym trudem obronił teraz Kamiński!

• Frohlich sfaulował jednego z graczy gospodarzy tuż przed polem karnym. Dobrze wyszedł z bramki Kozioł i złapał dośrodkowanie.

• GOOOOLLL!!! Joao Paulo płaskim strzałem z pola karnego doprowadza do wyrównania! Podawał z prawej strony Ariel Jakubowski.

• Poza bramką na początku spotkania, nie oglądaliśmy żadnego celnego strzału. Goście bronią się mądrze, a Nafciarze nie mają pomysłu na wykończenie ataku. Kłopoty gospodarzy zaczynają się w okolicach 18 metra przed bramką Marka Kozioła.

• Jest już pierwsza roszada. Matar Gueye zmienia Ricardinho.

• Biliński stanął oko w oko z bramkarzem, ale nie trafił w światło bramki! To była idealna okazja na wyrównanie.

• Tym razem Brazylijczyk Joao Paulo złapany na spalonym. Ponownie dogrywającym był Biliński.

• Przedzierał się prawą flanką Marcin Makuch, ale zatrzymał go Damian Jaroń.

• Sporo nerwowości w grze Nafciarzy. Kamil Biliński za mocno podawał do wybiegającego Joao Paulo. Futbolówkę zagarnął golkiper gości.

• Jeden z nielicznych wypadów Sandecji pod pole karne płocczan. Dośrodkowanie Marcina Chmiesta w pole karne bardzo spokojnie złapał Krzysztof Kamiński.

• Łukasz Sekulski za ostro potraktował teraz Jana Frohlicha, który bardzo dobrze zastawił piłkę.

• Rzut rożny dla gospodarzy, ale radzą sobie bez problemów rośli defensorzy przyjezdnych.

• Sandecja jest wyraźnie zadowolona z tego dość niespodziewanego prowadzenie. Podopieczni Mariusz Kurasa w komplecie na swojej połowie. Stara się otrząsnąć Wisła.

• GOOOLL!!! Ależ początek Sandecji. Lukas Janić zbiegł z lewej strony do środka i uderzył sprzed pola karnego tuż przy słupku!

• Na ławce Sandecji znaleźli się: Sebastian Szczepański, Paweł Leśniak, Sebastian Fechner, Bartosz Wiśniewski, Arkadiusz Aleksander, Marcin Różalski, Filip Burkhardt.

• Rezerwowi Wisły: Damian Skumórski, Bartłomiej Sielewski, Matar Gueye, Radosław Kursa, Patryk Kamiński, Fabian Hiszpański, Marcin Kwiatkowski.

• Zaczynamy!

• Piłkarze na murawie, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego Rafała Rokosza.

• Zawodnicy zakończyli już rozgrzewkę, za kilka minut początek spotkania.

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• Z pewnością gospodarze, mimo trapiących ich problemów, nie stoją na straconej pozycji. Sandecja nie jest bowiem już tym zespołem, który był groźny dla najlepszych. Piłkarze trenera Kurasa to w tym momencie wielka niewiadoma, to przysłowiowa bomba, która może, ale nie musi "wypalić" w poszczególnych meczach.

• Niewiele ponad 5 minut zabrakło zawodnikom z Płocka, aby w ubiegłym tygodniu zepsuć święto w Gliwicach. Rozluźnienie w końcówce kosztowało gości wtedy utratę dwóch bramek oraz trzech punktów. Tym razem w Płocku zagra Sandecja Nowy Sącz. Dla gospodarzy, którzy jak twierdzi sam trener Pala mają ogromne problemy kadrowe, mecz z Sandecją to jedna z niewielu szans, jakie pozostały w tym roku na zdobycie punktów i utrzymanie kontraktu z zespołami będącymi nad strefą spadkową.

• W Płocku słońce w pełni ale czuć zbliżającą się zimę. Zaczyna się robić coraz chłodniej, a stadion aktualnie świeci pustkami. Kibice dopiero gromadzą się przed kasami.

• Witamy w relacji live z Płocka, gdzie miejscowa Wisła podejmuje Sandecję Nowy Sącz.