Wisła Płock

0

Stomil Olsztyn

0

• Tomasz Radkiewicz kończy to spotkanie. Stomil decydując się na defensywną grę wyszarpał bezbramkowy remis z Wisłą Płock. Jest to szósty podział punktów w tym roku dla olsztynian. Za spędzony wspólnie czas dziękuję i zapraszam na kolejne relacje.

• Arbiter dolicza aż 5 minut do regulaminowego czasu spotkania.

• To powinien być gol! Na piękne uderzenie z 25. metra zdecydował się Wlazło, lecz piłka nie wpadła do bramki, bo świetną akrobatyką popisał się Skiba.

• Sfaulowany na prawej flance został Karol Żwir.

• Ostatnia zmiana w Wiśle. Za Damiana Piotrowskiego desygnowany został Fabian Hiszpański.

• Lebedyński odepchnął Klepczarka w szesnastce Dumy Warmii. Sędzia odgwizdał faul.

• Nieudane dośrodkowanie Piotra Głowackiego z rzutu wolnego na 40. metrze. Piłka pierwszy raz od dłuższego czasu w rękawicach Kiełpina.

• Reca przebojowo wbiegł w pole karne Stomilu, lecz po jego dośrodkowaniu Skiba broni na raty.

• Mamy odpowiedź gospodarzy. Za faul taktyczny ukarany został Emil Drozdowicz.

• Kujawa ukarany został żółtą kartką za faul od tyłu na Lebedyńskim

• Za kontuzjowanego Trzeciakiewicza wszedł Piotr Głowacki.

• Za Tsubasę Nishegio wchodzi Paweł Głowacki. Goście zagęszczają środek pola.

• Bodajże czwarte uderzenie głową Lebedyńskiego, także ponad bramkę. Wiślacy coraz odważniej napierają na bramkę rywali.

• Druga zmiana u Nafciarzy. Za Łuczaka na boisku melduje się Drozdowicz.

• Kolejna szansa dla gospodarzy. Po rzucie rożnym najpierw próbował Reca, dobijał Piotrowski, jednak ostatecznie będzie kolejny korner.

• Służby medyczne wbiegają na plac boiska. Trzeciakiewicz prawdopodobnie nie będzie zdolny na kontynuację gry.

• Trzeciakiewicz gubi piłkę na prawym skrzydle po włączeniu się w akcję Recy. Kontratak gości okazał się niewypałem.

• Stomilowcy wciągnęli rywali na własną połowę. Po przeciwnej stronie został osamotniony Kiełpin.

• Reca oddał strzał z dystansu, który mógł zamienić się w doskonałą asystę. Nafciarze ustawieni w polu karnym nie doszli do piłki i od bramki zacznie Skiba.

• Dobra interwencja Jeglińskiego na lewym skrzydle. Po wślizgu "Igły" rajd Recy został zdetronizowany.

• Niewiele brakowało, aby Lebedyński zdobył bramkę po uderzeniu piłki głową. Strzał minimalnie obok słupka.

• Stomil podobnie jak w pierwszej połowie całym składem skutecznie broni się na własnej połówce.

• Piłka skośnie bita w szesnastkę Stomilu, jednak Reca jej nie dosięga.

• Mamy faul Trzeciakiewicza na środku placu gry. Grę wznowią gospodarze.

• Piłka powędrowała wysoko nad poprzeczkę. Od bramki rozpocznie Skiba.

• Reca faulowany przed polem karnym Stomilu. Pierwsza dogodna okazja dla Nafciarzy po przerwie.

• Arbiter wznawia spotkanie. Piłkarze wracają do gry.

• Koniec pierwszej połowy. W Płocku wynik 0:0 i dalszy komentarz jest zbędny. Jesteśmy świadkami bardzo słabego poziomu spotkania. Wracamy po przerwie.

• Arbiter dolicza 2 minuty do pierwszej części spotkania.

• Piotrowski uderza z prawego skrzydła w samo okienko Skiby, jednak blondwłosy golkiper broni fenomenalnie! Brakło niewiele, aby Nafciarze schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem...

• Obrońcy Wisły przecinają podanie Żwira do Trzeciakiewicza. Goście zbyt osowiale przeprowadzają swoje sytuacje w ofensywie.

• Stefańczyk na głowę Lebedyńskiego, lecz snajper Nafciarzy za lekko uderzył. Piłkę wyłapuje Skiba.

• Zespół gości wykreował sobie świetną okazję na objęcie prowadzenia. Na nieszczęście olsztynian Michał Trzeciakiewcz nie trafił czysto w piłkę i sytuacja zakończyła się bez zagrożenia bramki Wisły.

• Dośrodkowanie Wiślaków z rzutu wolnego zostaje wybite przez zawodników przyjezdnych. Piłka w gąszczu zawodników nie znalazła adresata.

• Katastrofalne uderzenie Karola Żwira wysoko ponad bramkę. Od bramki rozpocznie Kiełpin.

• Damian Byrtek prawdopodobnie ma wybity bark.

• Grzegorz Lech z rzutu wolnego uderzył prosto w mur. Futbolówka po rykoszecie powędrowała na korner.

• W wyniku niefortunnej interwencji mamy pierwszą zmianę w zespole Nafciarzy. Za Byrtka pojawi się Sielewski.

• Szykuje się znakomita sytuacja dla Stomilu. Przed 16. metrem faulowany Trzeciakiewicz, mamy rzut rożny dla podopiecznych Mirosława Jabłońskiego.

• Stomil nie posiada argumentów, aby zaatakować rywali. Goście sprawiają wrażenie, że chcą wywieźć z Płocka zaledwie 1 punkt.

• Trzeciakiewicz w ferworze walki fauluje Stefańczyka.

• Kolejne uderzenie Płocczan z dystansu. Skiba nie miał problemu ze skuteczną obroną strzału Łuczaka.

• Lebedyński fauluje Wełnę na szesnastym metrze od bramki Skiby. Mamy rzut wolny dla Stomilu.

• Dośrodkowanie Stefańczyka z rzutu wolnego zostało wybite przez obrońców Dumy Warmii.

• Rogalski cóż za bomba z okolic 35 metra! Skiba broni z problemami.

• Dośrodkowanie z lewego skrzydła wprost do Rafała Kujawy, jednak przy przyjęciu piłki napastnik Stomilu faulował rywala. Gospodarze rozpoczną ze stałego fragmentu gry.

• Próba uderzenia Nafciarzy z ponad 30 metrów. Niestety futbolówka poszybowała wysoko ponad bramkę Piotra Skiby.

• Początek spotkania i już mamy pierwszą karę. Żółtą kartką został ukarany Łukasz Jegliński.

• Już od pierwszych minut Stomil głęboko zamknięty na własnej połowie. Goście czekają na skuteczny kontratak.

• Początek spotkania w Płocku! Wisła dzisiaj ubrana na biało-niebiesko, drużyna gości na czarno.