3

Warta Poznań

3

• Sędzia kończy mecz

• Mosart próbował lobować bramkarza będąc przed polem karnym. Piłka spada na poprzeczkę !

• Bieńkowski efektownym wślizgiem powstrzymuje zawodnika Warty

• Piceluk wychodził na czystą pozycję, ale sędzia odgwizdał spalonego

• Sędzia dolicza 3 minuty

• Reiss zdobywa bramkę z rzutu karnego, ale Kamiński był bardzo bliski skutecznej interwencji.

• Rzut karny dla Warty. Sędzia zasygnalizował dotknięcie ręką u Petasza. Reiss podchodzi do piłki.

• GOOOOL ! Cudowne trafienie Ricardinho, który zalicza w tym meczu hat trick. Z narożnika pola karnego technicznym uderzeniem pokonuje bramkarza gości. Emocje sięgają zenitu !

• Piceluk szarżował na bramkę Wisły, ale Kamiński pewnie wychodzi do piłki

• GOOOOL ! Ricardinho po raz drugi wpisuje się na listę strzelców. Dobra akcja na jeden kontakt i Brazylijczyk bez większego trudu pokonuje Słowika.

• Grzeszczyk schodzi z boiska

• Mosart powalczył z Kosznikiem przy linii końcowej, ale górą zawodnik Warty

• Świetny strzał Petasza. Zabrakło kilku centymetrów, żeby piłka wpadła do bramki. Słowik byłby bez szans.

• Rzut wolny dla Wisły kilka metrów od pola karnego. Petasz podchodzi do Piłki

• Pierwszy zawodnik Warty został ukarany żółtą kartką

• Giel schodzi z boiska. Dobry występ zawodnika Warty

• Zagurskas schodzi z boiska

• Z kontrą wyszła Warta. Giel znalazł się sam na sam z Kamińskim ale fatalnie przestrzelił obok lewego słupka. To powinna być bramka.

• Dobra dwójkowa akcja Ricardinho z Zagurskasem. Litwin zdecydował się na strzał, który odbił się od któregoś z obrońców. Mamy rzut rożny dla Wisły.

• Dobry przerzut Bieńkowskiego do Jaronia na prawe skrzydło, ale później Damian fatalnie dośrodkował

• Ricardinho zszedł do narożnika pola karnego i oddał strzał, ale prosto w obrońcę.

• Stare piłkarskie porzekadło właśnie się sprawdziło. Niewykorzystane okazje się mszczą. Wisła po niewykorzystanej okazji traci bramkę.

• GOOOOOOOOOL ! Warta prowadzi 2:1 ! Giel wyprowadza zespół na prowadzenie.

• Jaroń urwał się prawą stroną. Wbiegł w pole karne i zamiast strzelać to próbował podawać wzdłuż bramki, ale nikogo tam nie było

• Dośrodkowanie zawodnika Warty wybija Petasz

• Grzeszczyk uderza zza pola karnego, ale wprost w bramkarza. Odważna próba.

• Piotr Giel uderzał na bramkę, ale Kamiński bez problemów broni ten strzał

• Schodzi Jakóbowski

• Zagurskas uderzył wysoko nad bramką. Strzał rozbawił publiczność.

• Biliński opuszcza boisko.

• Mosart na pozycji spalonej

• Petasz uderzał na bramkę z narożnika pola karnego. Minimalnie nad bramką.

• Dośrodkowanie zawodnika Warty wybija Jakubowski

• Długie podanie od obrońców do szarżującego Magdziarza - niecelne.

• Bieńkowski źle wykopał piłkę. Do sytuacji strzeleckiej doszedł jeden z zawodników Warty, ale uderzył obok słupka.

• Jaroń ledwo co wszedł na boisko, a już zarobił kartkę

• Sekulski schodzi z boiska

• Zaczynamy drugą połowę

• Sędzia kończy pierwszą połowę

• Rzut rożny dla Warty

• Jakubowski włączył się w akcję ofensywną. Próbował dośrodkować na głowę Bilińskiego, ale Słowik dobrze interweniuje na przedpolu

• Warta wyszła z kontrą 3 na 3. Jeden z zawodników mógł podawać do Piotra Giela, a ten praktycznie skierowałby piłkę do pustej bramki. Zdecydował się na strzał. Uderzył jednak niecelnie.

• Kolejne dośrodkowanie po rzucie wolnym wędruje w pole karne Wisły. Zawodnik Warty uderza tuż obok lewego słupka

• Zembrowski również został ukarany. Sędzia dziś jest bardzo surowy.

• Jakubowski został ukarany żółtą kartką

• Petasz ukarany żółtą kartką za faul na Jakóbowskim

• Sekulski próbował wypuścić Mosarta na wolne pole, ale podanie było zbyt mocne

• Rzut wolny dla Warty na wysokości pola karnego. Reiss dobrze dośrodkował, ale wyskakujący do piłki zawodnicy Warty zderzyli się ze sobą

• Ricardinho sprytnie chciał wejść w pole karne. Minął praktycznie dwóch rywali, ale jeden z obrońców Warty skutecznie zatrzymał go wślizgiem

• Po raz kolejny próba górnego podania do Bilińskiego. Tym razem podawał Zembrowski, ale zbyt mocno.

• Warta wyszła z kontrą. Magdziarz miał piłkę, ale nie bardzo wiedział co z nią zrobić. Lekko podciął piłkę w kierunku bramki. Ani to strzał, ani to podanie.

• Kombinacyjnie rozegrany rzut rożny. Do narożnika podbiegł Petasz, który lekko strącił futbolówkę do idącego na obieg Sekulskiego. Dośrodkowanie jednak było zbyt słabe.

• Piłkę na rzut rożny wybija Magdziarz. Kolejna okazja dla Wisły do dośrodkowania.

• Faulowany Sekulski. Tym razem to Wisła będzie miała dobrą okazję by dośrodkować.

• Za mocne podanie do wbiegającego na skrzydło Wichtowskiego

• Garstka kibiców, która zebrała się na stadionie nie prowadzi dopingu.

• GOL ! Idealne dośrodkowanie Piotra Reissa wykorzystał Maciej Mysiak, który zdobywa bramkę głową.

• Rzut wolny dla Warty. Będzie dobra okazja by dośrodkować

• Biliński ścigał się ze Słowikiem o dojście do piłki zagranej na wolne pole. Przy próbie wybicia przez bramkarza gości, Biliński go zablokował. Piłka wyszła za linię końcową, ale równie dobrze mogła wpaść do bramki.

• Petasz długa piłka do Mosarta tym razem po ziemi. Ten piętą chciał zgrać futbolówkę do wbiegającego Ricardinho, ale zabrakło dokładności

• Po raz kolejny Magdziarz próbował dośrodkowania, ale zdecydowanie przesadził. Mniej siły więcej dokładności.

• Warta próbuje ustabilizować grę i nastawia się na atak pozycyjny. Taka gra póki co nie przynosi wymiernych korzyści w postaci okazji bramkowych

• Petasz powalczył z Gielem przy linii bocznej. Od autu Wisła.

• Biliński urwał się obrońcom i wyszedł praktycznie sam na sam z bramkarzem. Fatalnie uderzył tuż obok lewego słupka. To powinien być gol.

• Nieudany strzał w wykonaniu zawodnika Warty. Kamiński od bramki.

• Wisła prowadzi i czuje spory komfort psychiczny. Dla nich mecz mógłby skończyć się już teraz. Od dłuższego czasu ich sposób na akcję ofensywną to długie wybicie piłki przez Petasza.

• Magdziarz dośrodkował w pole karne, ale głową wybijają obrońcy

• Reiss nonszalancko się zachował. Chciał pograć akcję z klepki, ale stracił piłkę. Na całe szczęście długie podanie do Bilińskiego okazało się bardzo niecelne. Z tego mogła wyjść groźna kontra

• Na wolne pole wybiegał Jakóbowski, ale obrońcy Wisły dobrze przecięli próbę prostopadłego podania

• Kolejna próba zagrania długiego podania przez Petasza, ale po raz kolejny bez efektu

• Petasz próbował wypuścić Bilińskiego, który zszedł na lewe skrzydło, ale Wichtowski dobrze asekurował całą akcję

• Petasz niedokładnie do Zembrowskiego. Warta przejmuje piłkę i wychodzi z kontrą. Bieńkowski wykopuje piłkę przed siebie i zażegnał tym samym niebezpieczeństwo

• W pole karne gospodarzy wbiegał Magdziarz. Uderzył z woleja, ale wysoko nad bramką.

• GOOOOOOOOOOOOL ! Wisła błyskawicznie wychodzi na prowadzenie. Kamil Biliński puścił Ricardinho na puste pole, a ten płaskim strzałem po ziemi skierował piłkę do bramki. Słowik bez szans na interwencję.

• Pierwszy faul w meczu. Mamy rzut wolny dla Warty na środku boiska

• Zaczynamy

• Minuty dzielą nas od pierwszego gwizdka. Czy Wisła Płock zachowa 15 miejsce w tabeli ? Czy to jednak Warta zrehabilituje się za porażkę z jesieni. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Bardzo możliwe, że w tym meczu zadecyduje dyspozycja dnia obu drużyn.

• Zawodnicy rezerwowi Wisły: Boris Pesković, Daniel, Fabian Hiszpański, Damian Jaroń, Patryk Kamiński, Matar, Michał Rutkowski Zawodnicy rezerwowi Warty: Łukasz Radliński, Grzegorz Bartczak, Bartosz Bereszyński, Tomasz Foszmańczyk, Artur Marciniak, Adam Mójta, Paweł Piceluk

• Obie drużyny wyszły już na rozgrzewkę.