Wisła Puławy

0

Sandecja Nowy Sącz

0

• Na koniec jeszcze uderzenie Patory obok bramki i sędzia kończy spotkanie! W Puławach nudne 0:0.

• Było jeszcze groźnie pod bramką Wisły po błędzie bramkarza, ale obyło się bez groźnych konsekwencji dla Wisły.

• Trzy minuty doliczone. Sędzia uwzględnił chyba wszystkie przeprowadzane powoli zmiany.

• Coraz mniej czasu do końca spotkania. Nie zanosi się na rozstrzygającego gola.

• I ostatnia roszada w dzisiejszym meczu. Patejuka zmienia Sedlewski

• Druga zmiana w Wiśle. Za Nowaka wchodzi Patora

• Piter-Bucko faulował Nowaka za co otrzymał żółtą kartkę.

• Piłkę meczową miał teraz Małkowski, jednak przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem gości!

• Ostatnia zmiana w Sandecji. Kasprzak za Korzyma.

• Pierwsza zmiana w Wiśle. Patryk Słotwiński zmieniony przez Darmochwała.

• Wisła atakuje coraz śmielej. Tym razem Radliński zmuszony interweniować po strzale Smektały. Gola nie ma.

• Rzut rożny dla gospodarzy wywalczył Popiołek. Dośrodkowanie z kornera jednak słabe, grę wznawia Radliński.

• Kolejna akcja Nowaka nieudana, od bramki rozpoczną goście.

• Rzut rożny dla gospodarzy po akcji Smektały.

• Żółta kartka dla Litwiniuka.

• Poza sporadycznymi akcjami, na boisku niewiele się dzieje.

• Ładna akcja Wisły. Nowak w ekwilibrystyczny sposób uderzył na bramkę gości, ale piłka minęła cel.

• W odpowiedzi atak Sandecji. Penkowec broni jednak strzał rezerwowego Leszczaka

• Rzut wolny dla Wisły. Dośrodkowanie w pole karne nie znalazło adresata i od bramki wznowi Radliński.

• Za Trochima z kolei wprowadzony Leszczak.

• W przerwie Dudzic zmienił Piszczka.

• Początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej połowy. Mecz jak na razie wyrównany, obie strony stawiają bardziej na obronę własnej bramki niż ataki, co owocuje nudnym widowiskiem. Miejmy nadzieję, że po przerwie będzie ciekawiej.

• Minuta doliczona do końca tej nudnej połowy.

• Zamiast ładnych akcji mamy ciągle sporo kopaniny i kolejne faule.

• Na indywidualną akcję zdecydował się Nowak, który wdarł się w pole karne, ale uderzył ponad bramką.

• Kolejne ataki Wisły, nie przynoszą jednak zagrożenia. Ciągle czegoś brakuje.

• Próbuje atakować Wisła, ale tym razem nieporozumienie w ofensywnej formacji puławian i od bramki wznowi Radliński.

• Dośrodkowanie w pole karne, głową uderzył Patejuk, ale pewnie broni Radliński.

• Wisła rozpocznie od rzutu wolnego po faulu na Nowaku. Chwila uspokojenia gry.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Trochim. Uderzył celnie, ale na posterunku był Radliński.

• Poziom widowiska na razie nie powala, sporo kopaniny w środku pola, brakuje groźnych akcji pod obiema bramkami.

• Akcja Wisły, podanie do Nowaka, ten jednak nie jest w stanie dojść do piłki, którą przejmuje Radliński.

• Z rzutu rożnego nie wynikło zagrożenie pod bramką gospodarzy.

• Akcja Sadnecji, ale Litwiniuk głową wybił piłkę na rzut rożny.

• Kibice Sandecji, którzy z opóźnieniem dotarli na stadion, gorąco dopingują swój zespół.

• Żółta kartka, tym razem dla piłkarza gości. Ukarany Filip Piszczek.

• Do piłki podszedł Trochim, jednak ze stałego fragmentu uderzył niecelnie.

• Za faul ukarany został Michał Budzyński.

• Rzut wolny dla gości po faulu na aktywnym Korzymie.

• Sandecja napiera. Szarżował Korzym, ale został zatrzymany przez rywali.

• W ataku Wisła. Na uderzeni z dystansu zdecydował się Smektała, jednak posłana przez niego piłka minęła bramkę gości.

• Lepiej w mecz weszli piłkarze Sandecji. Starają się przedrzeć pod bramkę rywali.

• Gramy! Od środka rozpoczęła Sandecja!

• Oba zespoły wyszły na murawę. Sandecja w biało-czarne pasy, Wisła na czerwono.

• Zespół gości w tym sezonie spisuje się nad wyraz dobrze i obecnie zajmuje czwarte miejsce. O wiele gorzej wiedzie się Wiśle, która ciągle musi uciekać przed strefą spadkową. Kto dzisiaj wyszarpie korzystny rezultat?

• Znamy już składy obu drużyn. Rezerwowi Wisły: Witan, Darmochwał, Patora, Płonowski, Pożak, Sedlewski, Turzyniecki Rezerwowi Sandecji: Gliwa, Bartków, Dudzic, Kasprzak, Leszczak, Smoleń, Maślanka

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Wisły Puławy z Sandecją Nowy Sącz.