Wisła Puławy - Widzew Łódź ONLINE. Gra toczy się o awans w...

Wisła Puławy - Widzew Łódź ONLINE. Gra toczy się o awans w Pucharze Polski. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

4 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• W piątek losowanie 1/8 FORTUNA Pucharu Polski.

• Druga połowa meczu była znacznie mniej ciekawa, bo Widzew zapewnił sobie awans praktycznie w pierwszej połowie, jednak warto zaznaczyć że Wisła zasłużenie zdobyła honorową bramką, bo nie była tak słaba jak pokazał wynik.

• Koniec meczu w Puławach! Widzew rozbija Wisłę 4:1.

• Paweł Zieliński ukarany żółtą kartką za faul przy linii bocznej.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Dużo niedokładności w ostatnich minutach, oba zespoły wyczekują ostatniego gwizdka.

• Antoni Klimek ruszył lewą stroną, ale łatwo stracił piłkę.

• Zła wrzutka w "szesnastkę" gospodarzy.

• Rzut wolny dla Widzewa blisko pola karnego rywali.

• Antoni Klimek wpadł w pole karne gospodarzy, oddał mocny strzał, ale bramkarz skutecznie interweniował.

• Kolejna akcja Ernesta Terpiłowskiego, tym razem jednak na spalonym gracz Widzewa.

• Ernest Terpiłowski wpadł w pole karne Wisły, ale sfaulował tam jednego z rywali.

• Ostatnia zmiana w Widzewie Łódź. Mateusz Zyro zastąpił Juljana Shehu.

• Znakomita wrzutka z narożnika boiska na głowę Jana Flaka, a ten precyzyjnym uderzeniem zdobył bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jan Flak zdobywa bramkę honorową!

• Natomiast Kamil Kumoch pojawił się w miejsce Przemysława Skałeckiego.

• Dwie zmiany w Wiśle Puławy. Kacper Szymanek zastąpił Damiana Kołtańskiego

• Dobre uderzenie na bramkę Widzewa, ale skutecznie interweniował Jakub Szymański.

• Zagranie w pole karne Widzewa, ale tym razem bez zagrożenia.

• Spokojny fragment meczu. Gra toczy się głównie w środku pola.

• Wracamy do gry.

• Jakub Szymański potrzebuje pomocy medycznej.

• Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Andrejs CIganiks i musi opuścić boisko!

• Znowu mocno zagotowało się w polu karnym Widzewa, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał wpakować piłki do bramki!

• Świetne uderzenie z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza interwencja bramkarza!

• Gospodarze wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego Widzewa.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia.

• Dobra wrzutka w pole karne Wisły, ale obrońcy gospodarzy wybili piłkę na rzut rożny.

• To powinna być bramka dla Wisły! Sam na sam z bramkarzem stanął Damian Kołtański, ale przegrał pojedynek z rywalem!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast Antoni Klimek pojawił się w miejsce Dawida Tkacza.

• Ernest Terpiłowski zastąpił Fabio Nunesa

• Fran Alvarez pojawił się w miejsce Jordi Sancheza

• Natomiast w Widzewie Łódź cztery roszady. Dominik Kun zmienił Ignacego Dawida

• Natomiast Jan Flak pojawił się w miejsce Janusza Nojszewskiego.

• W przerwie dwie zwie zmiany w Wiśle Puławy. Maciej Bortniczuk zastąpił Mateusza Klichowicza

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Do relacji wracamy za kilkanaście minut.

• Do pewnego momentu wydawało się, że mecz jest wyrównany, ale cztery bramki Widzewa praktycznie w kwadrans chyba już przesądziły losy awansu.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Widzew rozbija Wisłę Puławy aż 4:0.

• Ignacy Dawid zagrał w pole karne gospodarzy, ale zrobił to niedokładnie.

• Żółtą kartką po taktycznym faulu ukarany Marek Hanousek.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Wymuszona zmiana w Wiśle Puławy. Łukasz Wiech zastąpił kontuzjowanego Karola Nojszewskiego.

• Janusz Nojszewski potrzebuje pomocy medycznej.

• Jordi Sanchez wpadł z piłką w pole karne rywali, wyłożył futbolówkę do Fabio Nunesa, a ten wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Fabio Nunes także ma swoją drugą bramkę!!!

• Jordi Sanchez dostał piłkę w polu karnym Wisły, zmylił rywala i precyzyjnym strzałem zdobył swojego drugiego gola dzisiaj!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jordi Sanchez ma swoją drugą bramkę!!!

• Dobra wrzutka na pole karne Widzewa, ale tam Dawid Retlewski uderzył niecelnie.

• Juljan Shehu znalazł się w polu karnym Wisły i oddał mocny, ale niecelny strzał głową.

• Andrejs CIganiks ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Fabio Nunes zagrał prostopadle do Jordi Sancheza, a ten technicznym strzałem podwyższył na 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jordi Sanchez podwyższa na 2:0!!!

• Długa analiza VAR, ale ostatecznie arbiter bramkę uznał.

• Znakomita wrzutka z głębi pola do Fabio Nunesa, a ten precyzyjnym strzałem głową umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Widzew obejmuje prowadzenie po bramce Fabio Nunesa!!!

• W ostatnich minutach dużo częściej przy piłce utrzymuje się Wisła. Gospodarze przejęli kontrole nad meczem.

• Ostry faul w środku pola, ale arbiter nie pokazał kartki.

• Janusz Nojszewski oddał mocny strzał z boku pola karnego, ale świetnie interweniował Jakub Szymański!

• Wrzutka w pole karne Widzewa bez zagrożenia.

• Następna wrzutka w szesnastkę Widzewa, ale tym razem obrońcy gości skutecznie.

• Nieudana wrzutka z narożnika boiska.

• Zakotłowało się w polu karnym Widzewa. Po akcji gospodarzy piłkę chciał do własnego zgrać Patryk Stępiński, ale o mało nie pokonał własnego bramkarza! Piłka została wybita na rzut rożny.

• Kolejne zagranie w pole karne Wisły, ale tam Maksymilian Tkocz został sfaulowany.

• Ignacy Dawid dobrze wrzucił w pole karne rywali, ale obrońcy Wisły skutecznie interweniowali.

• Znakomity kontratak Widzewa, Patryk Stępiński popędził prawą stroną, zagrał do Jordi Sancheza, a ten w znakomitej sytuacji, fatalnie spudłował!

• Kolejne zagranie w pole karne gości, ale Widzewiacy wyszli obronną ręką.

• Pierwsze zagranie w pole karne Widzewa, ale arbiter odgwizdał spalonego.

• Zaczynamy pojedynek!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie obiektu w Puławach. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Arbitrem tego spotkania będzie Łukasz Szczech z Warszawy. Przed tygodniem prowadził mecz tej samej rundy FORTUNA Pucharu Polski, w którym Piast Gliwice w końcówce meczu wygrał na wyjeździe z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 1:0. W październiku sędziował także przegrany przez Wisłę Puławy 0:1 mecz z Radunią Stężyca w rozgrywkach 2. Ligi.

• Tak prezentuje się skład Widzewa Łódź na dzisiejsze spotkanie:

• W poprzedniej rundzie FORTUNA Pucharu Polski zespół Widzewa Łódź rozbił na wyjeździe trzecioligową Concordię Elbląg aż 4:0. Teraz łodzianie liczą na podobny rezultat, ale naprzeciw staje chyba dużo lepszy przeciwnik.

• Natomiast Widzew Łódź ze zmiennym szczęściem radzi sobie w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. W poprzedni weekend łodzianie zdominowali mecz z Wartą Poznań, ale przegrali 0:1 po praktycznie jednej akcji gości. Dzisiaj Widzew jest zdecydowanym faworytem i liczy na dużo większą skuteczność.

• W rozgrywkach FORTUNA Pucharu Polski drużyna Wisły Puławy przebrnęła już dwie rundy. Na początku sezonu pokonała Hutnik Kraków 2:0, czyli rywala również z rozgrywek ligowych, natomiast w 1/32 FORTUNA Pucharu Polski trochę niespodziewanie pokonała pierwszoligowy Chrobry Głogów 3:1.

• Wisła Puławy jest średniakiem 2. Ligi. Aktualnie plasuje się na jedenastej pozycji w tabeli i w tym momencie nie zapowiada się, żeby miała walczyć o awans do FORTUNA 1. Ligi. Puławianie nie wygrali czterech ostatnich meczów w lidze, a w ubiegły weekend zremisowali u siebie z GKS-em Jastrzębie 2:2.

• Oto arena dzisiejszej rywalizacji w Puławach!

• Witamy serdecznie. W ostatnim meczu 1/16 FORTUNA Pucharu Polski drugoligowa Wisła Puławy zmierzy się na własnym obiekcie z Widzewem Łódź. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Wisła Puławy - Widzew Łódź LIVE! Dla kogo awans w Pucharze Polski?

Wisła Puławy - Widzew Łódź LIVE! Dla kogo awans w Pucharze Polski? ©Fot. Grzegorz Galasinski/Polskapress

Fortuna Puchar Polski. Mecz Wisła Puławy - Widzew Łódź. Goście muszą, gospodarze mogą. To spotkanie wyłoni ostatniego uczestnika 1/8 finału. Jeśli dojdzie do niespodzianki to drugoligowiec wyrzuci za burtę zespół z ekstraklasy. Relacja LIVE od godziny 21:00.

Fortuna Puchar Polski. Mecz Wisła Puławy - Widzew Łódź ONLINE

Póki co tak naprawdę w Pucharze Polski nie doszło do żadnej sensacji. Przytłaczająca większość faworytów awansowała do następnej rundy. Może zaskoczy nas środa kończąca zmagania. Zagrają trzy zespoły z ekstraklasy w tym wieczorem właśnie Widzew.

W Puławach liczą na mecz rundy.
Wisła trzeci sezon rozgrywa w 2 lidze. Obecnie zajmuje jedenaste miejsce. Ma słabą serię. Po dwóch porażkach nastąpiły bowiem dwa remisy. Ostatnio na własnym stadionie podzieliła się punktami z GKS Jastrzębie (2:2). Na zwycięstwo czeka więc od blisko miesiąca.

Dopiero czternasty w tabeli PKO Ekstraklasy Widzew też złapał zadyszkę. Mimo oddania 26 strzałów w weekend przegrał z Wartą Poznań (0:1). Wcześniej udało mu się jednak ugrać punkt z aktualnym mistrzem Polski, czyli Rakowem Częstochowa (1:1) - i to na wyjeździe.

- Chciałbym zapewnić, że nikogo nie będziemy lekceważyć. Po moich piłkarzach nie widać zmęczenia, nawet dzisiaj zapytałem dwóch zawodników, czy byliby w stanie jutro zagrać. To nie jest problemem, natomiast chcemy też zadbać o kolejne tygodnie, utrzymać każdego w optymalnej formie i nie wyeksploatować go za bardzo - zdradza trener Widzewa, Daniel Myśliwiec.

W meczu Wisła - Widzew zagwiżdże sędzia Łukasz Szczech (Warszawa). Do jego dyspozycji będzie system VAR.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
- - - - -

Mecz Wisła Puławy - Widzew Łódź TRANSMISJA TV

Transmisja meczu na kanale Polsat Sport News. W internecie mecz w aplikacji oraz na stronie Polsat Box Go. Początek o godzinie 21:00. Relacja LIVE w GOL24 - zapraszamy!