2

Irlandia

0

• Najlepszą reklamą Irlandii, są ich kibice. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na jutrzejsze relacje ze spotkań EURO 2012!

• Włosi ogrywają Irlandię 2:0! Zajmując drugie miejsce w grupie zapewnili sobie awans do dalszej fazy turnieju. Rywal Włochow będzie znany jutro.

• Kibice reprezentacji Irlandii głosnymi śpiewami kończą swoją przygodę z EURO 2012.

• Zmiana rezultatu, również w drugim spotkaniu.

• Balotelli podwyższa wynik spotkania strzałem głową! Fantastyczna bramka. Włosi zapewnili sobie zwycięstwo i awans.

• W konsekwencji za drugą żółta kartkę Keith Andrew otrzymuję czerwoną kartkę. Irlandczycy kończa w 10.

• Indywidualna akcja Balotelliego, zakończona nieudanym strzałem na bramkę.

• 180 sekund do zakończenia rywalizacji.

• Trapattoni wykorzystał limit zmian. Na boisku pojawił się "kat Włochów".

• Zablokowany strzał przez mur. Sędzie nie zaliczy dziejszego spotkania do najlepszych.

• Balotelli faulowany, Sean St Ledger ukarany żółta kartką za protesty. Pirlo przed szansą.

• Pirlo stracił piłkę 20 metrów od własnej bramki. Keane nie wykorzystał sytuacji uderzając wysoko nad bramką.

• 10 minut pozostało do zakończenia spotkania. Wyniki nadal bez zmian.

• Akcje Irlandczyków nabrały tempa. Zdecydowana dominacja Irlandii w pojedynkach główkowych.

• Świetne uderzenie Andrewsa! Buffon ratuje swoją drużynę. Olbrzymie szczęście Włochów.

• Rzut wolny dla Irlandczyków z bliskiej odległości.

• Gracz Stoke City na boisku. Giovanni Trapattoni przeprowadził już dwie zmiany.

• Młody gwiazdor otrzymał szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności, zmieniając zmęczonego snajpera reprezentacji Włoch.

• Kapitan reprezentacji Włoch ukarany żółta kartką za niepotrzebne dyskusje. Buffon zainterweniował po faulu na De Rossim, którego sędzia nie zauważył.

• De Rossi ukarany kartką. Włoski zawodnik przeciął groźny atak Irlandii. Kara w pełni zasłużona.

• W spotkaniu prowadzonym równolegle wciąż bez zmian. Ostatnie minuty będą decydujące.

• Pirlo...nad poprzeczką. Włoski zawodnik z pewnością nie może być zadowolony z tego uderzenia.

• Ciekawa sytuacja. Tuż przed 16 metrem faulowany Diamanti. Irlandia w opałach.

• Duff na spalonym.

• Na boisku pojawia się zawodnik West Bromwich Albion.

• Nieoczekiwana zmiana. Wyróżniający się zawodnik w dzisiejszym spotkaniu, Antonio Cassano został zmieniony.Na placu pojawił się Allesandro Diamanti.

• Na 30 minut przed zakończeniem rozgrywek w grupie C, prowadzą Włosi, drugie miejsce dla Hiszpanów.

• Tempo spotkania wyraźnie spadło.

• Marchisio popisał się strzałem z 25 metrów. Bardzo dobra decyzja, nie została poparta dokładnością, piłka ląduje za bramką Givena.

• Kontuzja okazała się na tyle groźna, że konieczna była zmiana. Bonucci zastąpił Chielliniego.

• Chiellini faulowany. Kontuzja okazała się na tyle groźna, że prawdopodobnie będzie potrzebna zmiana.

• Ładnie rozprowadzili piłkę Włosi. Cassano do Di Natale, piłkarz uderzył w krótki słupek. Ten strzał nie mógł zaskoczyć Givena.

• McGeady dokładnie dośrodkował do Keanea. Napastnik uderzył piłkę w kierunki bramki, ale strzał został zatrzymany.

• Di Natale podał do De Rossiego. Zawodnik Romy z 20 metrów uderzył wysoko nad bramką.

• Irlandczycy przetrzymali ataki Włochów i próbują spokojnie stworzyć sytuację.

• Dwójkowa akcja Cassano z Balcarettim w polu karnym rywali. Strzał napastnika został zablokowany przez obrońców. Zdobycie bramki było bardzo blisko. Włosi nadal atakują.

• Zablokowany strzał Di Natale. Włosi coraz bliżej podyższenia wyniku. Bardzo dobrym dośrodkowaniem popisał się Pirlo.

• Trenerzy nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian w trakcie przerwy.

• Piłkarze wybiegli na murawę. Przed Nami druga część spotkania. Piłka dla Irlandii.

• Aktualna tabela grupy C (aktualizowana na żywo)

• Gromkimi brawami przywitana na boisku reprezentacja Irlandii. Dla kibiców zespołu Trapattoniego wynik nie ma znaczenia, oni są nadal ze swoim zespołem.

• Włosi chcąc awansować do dalszego etapu turnieju, muszą wygrać dzisiejsze spotkanie, podobnie jak Chorwaci. 45 minut dzieli Nas od decydujących rozstrzygnięć w grupie C.

• W spotkaniu rozgrywanym równolegle jest bezbramkowy remis. Chorwaci za burtą, jednak póki piłka w grze wszystko może ulec zmianie.

• Jednobramkowe prowadzenie gwarantuje dalsze emocje w drugiej połowie. Na razie Włosi są w ćwierćfinale, ale jedna bramka Irlandii zmienia wszystko, Jedynie w drugim meczu nie wydaje się, żeby miał paść remis 2:2 lub wyższy, co jest dobrą wiadomością dla Włochów.

Jak do tej pory, nieobecność na boisku Mario Balloteliego jest niezauważalna. Wydaje się, że Cesare Prandelli podjął dobrą decyzję.

• 38 794 - tyle osób obserwuje z trybun dzisiejszy mecz.

• Sędzia zakończył pierwszą połowę, nie doliczając nic.

• Chiellini kolejny raz fauluje. Zawodnicy reprezentacji Irlandii domagają się żółtej kartki dla obrońcy za kolejny faul.

• Andrea Pirlo kolejny raz zagrał bardzo dokładną piłkę w pole karne. Thiago Motta nie wykorzystał sytuacji, dając łatwo odebrać sobie piłkę.

• Po dokładnym dośrodkowaniu Andrea Pirlo, przed kolejną szansą na podwyższenie wyniku znalazł się Antonio Di Natale, jednak obrońcy byli na posterunku.

• Rzut wolny, ucierpiał Balzaretti. Włosi nadal atakują.

• Druga żółta kartka dla Irlandii. Tym razem zółty kartonik zobaczył Andrews za faul na 20 metrze przed własną bramką,

• Irlandzcy kibice nie dowierzali, że piłka przekroczyła linię bramkową, kilku z nich podeszło do stanowiska prasowego, by obejrzeć powtórkę w umieszczonym tu monitorze. Z akceptacją pokiwali głowami, po czym wrócili na miejsca i nadal wspierają swoich piłkarzy.

• Ataki Włochów przyniosły skutek. Antonio Cassano zdobył bramkę wykorzystując podbramkowy chaos!!!

• Włosi przejeli inicjatywę.

• Given wyszedł z bramki. Sytuacji nie wykorzystał Di Natale, bramkarza uchronił obrońca.

• Di Natale zmarnował najlepszą sytuację spotkania. Strzał z 5 metra został zablokowany przez obrońców. Di Natale sygnalizował zagranie ręką przez rywala, ale powtórki potwierdziły słuszność decyzji sedziego.

• Claudio Marchisio ukarany żółtym kartonikiem za faul na połowie rywala.

• Sędzia z Turcji, bardzo skrupulatnie ocenia dzisiejsze spotkanie, zauważając nawet najdrobniejsze faule.

• Ataki Irlandczyków sprawiają Włochom dużo kłopotów. Kolejny raz Włoscy obrońcy byli zmuszeni do faulowania rywala.

• Kolejny groźny atak Irlandczyków. Mimo, przewagi liczebnej, akcja została fatalnei rozegrana i piłka wylądowała za linią bramkową.

• Groźnie dośrodkował McGeady, jednak minimalnie za wysoko, aby Keane mógł uderzyć na bramkę.

• Mario Balotelli siedzi dzisiaj na ławie i wyraźnie nie jest z tego zadowolony. Czy to kontuzja, czy jednak słabe występy sprawiły, że jest gdzie jest? Mario Balotelli

• "Ooooh Trapattoni! He used to be Italian, but he's Irish now!" zaintonowali przed chwilą fani Robbiego Keana i spółki. Doświadczony włoski szkoleniowiec jest już dla nich Irlandczykiem.

• Akce Irlandczyków nabierają tempa.

• Chiellini ucierpiał.

• A teraz mnóstwo uciechy dał kibicom z Irlandii niecelny strzał Balzarettiego. Piłka zamiast do bramki, powędrowała w trybuny.

• Rzut rożny dla Włochów.

• Na boisku leżał Pirlo, przez co akcję Irlandczyków wybiciem piłki w aut przerwał Doyle. Wywołało to wściekłość kibiców z Zielonej Wyspy, którzy głośnymi okrzykami i gwizdami wyrazili swoje niezadowolenie z tej sytuacji.

• Pirlo faulowany.

• Prostopadłe podanie do Keanea. Napastnik w prosty sposób traci piłkę.

• Wrzutka De Rossiego, jednak zbyt mocno, żeby Cassano mógł dojść do piłki.

• Kolejna szansa przed Włochami. Nadal nie byliśmy świadkami celnego strzału,

• Casano dośrodkowuje, piłka spada wprost na głowę Johna O'Shea. Rzut rożny dla Włochów,

• Rzut wolny dla Irlandczyków.

• "Polska, biało-czerwoni!" w wykonaniu fanów z Irlandii.

• Włosi ruszyli do ataku.

• Thiago Motta przed szansą...jednak obrońcy Irlandii oddalili zagrożenie wybiciem piłki.

• Włochy - Irlandia

• Tuż obok trybuny prasowej Irlandzcy fani cały czas na stojąco obserwują spotkanie, emocjonując się każdym zagraniem. Dla nich z pewnością nie jest to mecz o nic, do końca chcą wspierać swoją drużynę.

• "Come on you Boys in Green" zaintonowali przed chwilą Irlandzcy fani. Właściwie oprócz jednego narożnika, cały stadion jest dziś ubrany na zielono i wspiera podopiecznych Giovanniego Trapattoniego.

• Pirlo przewracany.

• Szansa na strzał w kierunku bramki po dośrodkowaniu Damiena Duffa, obrońcy na posterunku.

• Obie ekipy nieco zachowawczo rozpoczeły spotkanie w obawie przed stratą bramki.

• Już w pierwszych minutach błąd popełnili Włoscy obrońcy.Szansy nie wykorzystali Irlandczycy.

• Włosi rozpoczeli ostatnie spotkanie w fazie grupowej.

• Kibice na meczu Włochy - IrlandiaKibice na meczu Włochy - Irlandia

• Podczas odgrywania hymnu Włoch przypomniała mi się sytuacja z meczu z Chorwacją, gdy kibice zespołu Slavena Bilicia wygwizdali Fratelli d'Italia. Irlandzcy fani natomiast przez cały czas klaskali. Trzeba przyznać, że kibice z Zielonej Wyspy są naprawdę wspaniali.

• Na trybunach panuje przyjazna atmosfera, do czego już zdążyliśmy się przyzwyczaić dzięki kibicom Irlandii.

• Włoscy piłkarze żywiołowo zaśpiewali hymn swojego państwa.

• Cuneyt Cakir wyprowadził obie ekipy na murawę. Piłkarze z wielkim skupieniem oczekują na rozpoczęcie spotkania.

• Do rozpoczęcia meczu pozostało siedem minut, a na stadionie wciąż widać puste miejsca, co ciekawe w tym samym sektorze, co w meczu Włochy - Chorwacja.

• Trwa już ceremonia otwarcia dzisiejszego spotkania.

• Przed chwilą rozmawialiśmy z włoskim wolontariuszem, który przyznał, że bardzo boi się o wynik dzisiejszego meczu, ale nie tego, rozgrywanego przez jego reprezentację. Bardziej martwi go pojedynek Hiszpania - Chorwacja - jeżeli padnie w nim remis 2:2, wtedy Włosi odpadną z turnieju. Przypomnijmy, że przed czterema laty w niemal identycznej sytuacji remis 2:2 Danii ze Szwecją zakończył występ graczy z Półwyspu Apenińskiego na Euro 2004. Czy tym razem historia się powtórzy?

• Cesare Prandelli dokonał czterech zmian w podstawowym składzie. Roszady w obronie przed tak ważnym spotkaniem, można uznać za bardzo odważne posunięcie.

• Już za kwadrans początek spotkania, a my jesteśmy gotowi do akcji. Ekstraklasa.net na meczu Włochy - Irlandia

• Awans do ćwierfinału uzyskają dwie drużyny, a kandydatów jest trzech. Dla kogo poniedziałkowy wieczór będzie ostatnim podczas EURO 2012?

• Wynik 2:0 dla podopiecznych Cesare Prandelliego wytypował jeden z włoskich kibiców, z którym rozmawialiśmy przed chwilą. Jako strzelców wskazał Antonio Di Natale i Claudio Marchisio. Jak myślicie, sprawdzi się? Zapraszamy do dyskusji na temat wyniku w komentarzach.

• Emocje coraz bliżej!

• Po rostrzygnięciach w dwóch grupach, byliśmy świadkami kilku niespodzianek. Czekamy na kolejne.

• Zielony Poznań- widoki są imponujące.

• Pozostało 25 minut do rozpoczęcia spotkania, to idealna chwila, aby zająć miejsce przed telewizorem,

• Włochy - Irlandia, 18.06.12 Poznań
 / Kibice przed meczem Przed Stadionem Miejskim w Poznaniu trwa prawdziwa fiesta. Irlandczycy, choć żegnają się z mistrzostwami, bawią się na całego. Na trybunach zasiądzie ich ok. 20 tysięcy. Znacznie mniej będzie Włochów, którzy wierzą, że ich reprezentacja zagra w ćwierćfinale.

• Na murawie pojawili się również Irlandczycy, obie drużyny przygotowują się już do rozpoczęcia spotkania.

• W przypadku awansu, Włosi zmierzą się z drużyną z grupy D. Jednak samo zwycięstwo w razie niekorzystnego rezultatu w drugim spotkaniu, może nie dać Włochom upragnionego awansu.

• Przed chwilą na rozgrzewkę wyszli Włosi, witani gromkimi brawami przez zgromadzonych na stadionie kibiców. Póki co poznański obiekt świeci pustkami, ale do rozpoczęcia meczu pozostało jeszcze 45 minut, tak więc z pewnością zapełni się kibicami obu drużyn.

• Cesare Prandelli zrezygnował z .Mario Balotelliego. Antonio Di Natale otrzymał szansę na zaprezentowanie się od pierwszych minut. Czy niedoceniany napastnik godnie zastąpi gwiazdora Manchesteru City?

• Rywalizacja w grupie C wchodzi w decydującą fazę, Zaledwie 50 minut dzieli Nas od pierwszego gwizdka Cuneyta Cakira. Irlandczycy, mimo braku szans na awans do ćwierćfinału, nie zamierzają poddać się bez walki. Tydzień rozpoczyna się bardzo ciekawie dla piłkarskich kibiców!

• Zresztą przez cały dzień Poznań jest dziś zielony tak samo, jak podczas pierwszego meczu z Chorwacją. Fani z Zielonej wyspy opanowali Stare Miasto i wszystkie ogródki piwne w jego otoczeniu. Widać przy tym, że Irlandczycy bawią się wspaniale i bardzo dobrze czują się w Poznaniu.

• Irlandczykom kompletnie nie przeszkadza fakt, że w dotychczasowych meczach na Euro ich reprezentacja spisywała się słabo i gremialnie ruszyli na poznański stadion, by wspierać swoich ulubieńców w ostatnim meczu turnieju. Oni przyjechali się tu dobrze bawić i robią to niezależnie od wyników podopiecznych Trapattoniego,

• Cały Poznań żyje dzisiejszym meczem, co widać było chociażby po Koziołkach: Poznańskie Koziołki

• Mimo, iż to Włosi mogą dzisiaj awansować do ćwierćfinału, zapowiada się na to, że stadion będzie dzisiaj zielony. Kibice Irlandii są ze swoją drużyną mimo porażek

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Włoch z Irlandią, która żegna się już dziś z turniejem, podobnie jak Poznań, gdzie rozgrywane jest spotkanie.