• Horvath ukarany za dyskusje i komentowanie decyzji sędziego.

• Mak ukarany zółtą kartką za faul na Abwo.

• Kolejny raz Abwo obsłużył Woźniaka, ale ten uderzył słabo i po ziemi.

• Abwo dośrodkował, strzał główką oddał Woźniak, ale niecelnie.

• Ręką przed polem karnym zagrywa Sawala i Zagłębie będzie miało dobra okazjcę aby wyrównać

• Dobrą okazję główkową miał Horvath, ale zamiast uderzyć bezpośrednio do bramki, uderzył po koźle i piłka straciła na szybkości.

• Woźniak za Sernasa.

• Abwo za Małkowskiego.

• Pawłowski minął dwóch rywali uderzył z daleko, obok słupka.

• Znowu Żewłakow, tym razem główkował, nad bramką.

• Z dystansu spróbował Żewłakow, miał dużo miejsca, dużo czasu, ale nie wykorzystał tego i pomylił się o kilka metrów.

• Stadiony świata! Baran z woleja z ponad 20 metrów pokonuje Ptaka.

• Po rzucie rożnym główkował Zbozień na szczęście dla Zagłębia, jeden z piłkarzy asekurował słupek i nie dopuścił do utraty bramki.

• Błąd Banasia, który przepuścił piłkę nie wiedząc, że za plecami ma zawodników gości w ostatnie chwili wyjaśnił Csaba.

• Dość nieporadnie zaczęło Zagłębie, Bełchatów rozgrywa piłkę na połowie rywala, ale na razie nie doczekaliśmy się uderzeń.

• Zagłębie dało się zepchać do defensywy w tych pierwszych minutach.

• Rozpoczęli goście.

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania, w której w pierwszych 15 minutach Zagłębie wyszło niezwykle zdeterminowane, z czasem jednak emocje opadały, także po koniec pierwszej części to Bełchatów przejął inicjatywę.

• Piłka wpadła tuż od nogi Wróbla, który uderzył z powietrza i musiał Ptak pokazać swoje nieprzeciętne umiejętności.

• Znakomite podanie przez całą długość boiska dostał Pawłowski od Banaś, chciał dograć do Sernasa, ale podanie przeciął obrońca bełchatowian

• Wyszumiało się Zagłębie, wyszumiał się Bełchatów. Mamy taki okres gry, w którym obie drużyny by chciało, ale żadna za bardzo nie może.

• Sernas dobrze obsłużył Małkowskiego, ten jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i wywalczył tylko rzut rożny.

• Nie układa się na razie współpraca Nowakowi z Żewłakowem, raz jeden, raz drugi zagra za mocno i z dobrych akcji wychodzą straty, a Zagłębie tylko na to czeka.

• GKS ładnie zamyka Zagłębie na ich połowie, jednak, dośrodkowania Wróbla dziś nie stoją na wysokim poziomie.

• Teraz to GKS stara się atakować, Zagłębie biega za piłką.

• Pierwszy rzut rożny dla GKS.

• Zagłębie stara się utrzymywać przy piłce i co ważne dla kibica, grać ładnie dla oka. GKS jak na razie czeka na swoją szansę, aby skontrować lubinian.

• Hanzel do Sernasa, ten z woleja, z największym trudem broni Sapela.

• Na stadion weszła właśnie kilkudziesięciu fanów bełchatowskiej drużyny.

• Teraz z głębi poola wybiegł Nowak, ale przytomnie z bramki wyszedł Ptak.

• Zagłębie już od początku spotkania chce pokazać, że te pięć kolejnych zwycięstw to nie jest przypadek.

• Minął się z piłką Costa, a z zamieszania w polu karnym nie skorzystał Sernas.

• Horvath z główki po podaniu Pawłowskiego, kolejny rzut rożny.

• GKS gra wysoko, stara się atakować Zagłębie już na jego połowie, ale teraz kontrą poszli lubinianie i uzyskali rzut rożny.

• Rozpoczęli gospodarze.

• Ławka rezerwowych GKS: Budziłek, Lacić, Wiliusz, Giel, Mak, Wacławczyk, Buzała

• Ławka rezerwowych Zagłębia: Forenc, Rymaniak, Sloboda, Wilczek, Hodur, Abwo, Woźniak

• Na trybunach stadionu coraz więcej kibiców, na sektorze gości jak do tej pory jest pusto.

• Witam państwa z Lubina na nieco ponad 30 minut przed rozpoczęciem spotkania. Dziś walczące o podtrzymanie świetnej passy zwycięstw Zagłębie walczy z ciągle niepewnym ligowego bytu GKS Bełchatów. Zapowiada się zatem niezwykle ciekawe spotkanie, na której już teraz państwa zapraszam.