Zagłębie Lubin 0 - 2 Jagiellonia Białystok

• żółta kartka dla Kascelana.

• Essomba poszukał znowu długiego rogu w sytuacji sam na sam, ale znakomicie obronił Isailovic

• Debiut w Zagłębiu: Bartków za Błąda.

• Kascelan za Seratlicia.

• Ależ Abwo jest ambitny, biega za każdą piłką, naprawdę... pozytywny bohater dzisijeszego meczu.

• Bryła ukarany zółtą kartkąa za faul taktyczny.

• Essomba po długim rogu, ale dobrze interweniuje Isailovic.

• Essomba za dobrze grającego Kupisza

• Oficjalna wersja: spotkanie przedłużone zostało o 23 minuty!

• Nie mówię hop...ale chyba wracamy do gry, więc co...chyba 77 minuta i gramy dalej.

• Oświetlenie wraca...powoli, ale wraca.

• Z informacji jakie krążą na trybunach wychodzi, że prądu nie ma w całym Lubinie.

• Najpierw kibice, później wykluczenia, teraz brak światło. Ja liczę na jakieś 20 doliczonych minut w tym meczu.

• Powoli oświetlenie wraca, Ciekawe czy uda się za pierwszym podejściem. ... W chwili pisania...światło ponownie zgasło!

• No i jeszcze na domiar złego zabrakło prądu na Dialog Arenie. Kabaret!!!

• I jeszcze Kijanskas w poprzeczkę. Nie widzę ratunku dla Zagłębia w tym meczu.

• Zagłębie samo stwarza sobie groźne sytuacje, teraz Błąd o mały włos nie pokonał Isailovica.

• Kocot wylatuje z boiska za faul na Kupiszu i drugą żółtą kartkę

• Jak na dłoni widać brak Dąbrowskiego. Jagiellolnia w najprostszy sposób mija teraz obrońców Zagłebia, czasami nawet obrońcy sami zagrywają do białostoczan.

• Bryła za Dinisa.

• Burkhardt za Frankowskiego.

• Seratlić przerywa podanie Reiny do Horvatha i wychodzi sam na sam z Isaloviciem. Oczywiście nie myli się i mamy 2:0.

• Isailovicx spokojnie interweniuje po wolnym wykonywanym przez Lato.

• Czerwona kartka dla Dąbrowksiego, za faul na wychodzącym na pozycję sam na sam Kupiszu.

• Skerla ukarany za faul na Błądzie.

• Kocot ukarany żółtą kartką za faul sprzed dwóch minut.

• Wracamy na boisku, a tu sporo niedokładności, z jednej jak i z drugiej strony.

• Teraz głośne "Zagłębie Lubin". Miejmy nadzieję, że to prawdziwy poczatkek drugiej połowy.

• I sytuacja ponownie ma miejsce,kolejny serpentyny lądują na boisku. Karygodne zachowanie kibiców.

• I mamy chyba kolejny konflikt na lini kibice Zagłębia - kibice Zagłębia!

• No to teraz dali popis lubinscy kibice! Rzucają co chwilę kolejne porcje serpentyn na boisko, przez co spotkanie zostało przerwane, Miejmy nadzieję, ze ta sytuacja zaraz przeminie.

• Druga połowa bez kibiców gospodarzy? Wszystko na wskazuje.

• Koniec pierwszej części meczu.

• Kijanskas po ziemi, do rogu, chyba najtrudniejsze uderzenie do obrony. I mamy jednobramkowe prowadzenie gości.

• Horvath chcąc wybić piłkę, trafił w nogi Seratlicia.

• Rzut karny dla Jagi!

• Dobry okres gry Zagłębia, najpierw o minimetry pomylił się traore, a później w sporym zamieszaniu Zagłębie wywalczyło rzut rożny.

• Za Wilczka Ekwueme.

• Zaraz gotowy do wejścia będzie Ekwueme. Czyżby Jan Urban tak szybko zdecydował się na zmianę?

• Zagłębie obronna ręką wyszło z opresji i teraz to oni budują atak.

• Jaga zamknęła teraz Zagłębie na swoim polu karnym.

• Trochę zamieszania wkradło się w szyki obronne lubinian. Najaktywniejszy z przodu w Jagiellonia jka narazie Kupisz.

• Kupisz zmienił tor lotu dośrodkowywanej piłki, ale znakomicie ustawiony był Isailović i wybronił to uderzenie.

• Kocot na głowę Traorę, niecelny strzał Traore, ale jest rożny.

• Znakomite dogranie Dąbrowskiego do Hanzela, ten jednak nie zdołał uderzyć w światło bramki ze słabszej, lewej nogi.

• Dośrodkowanie Kijanskasa przed siebie wybija Isailović, ale Kupisz chyba nie chciał wykorzystać tego prezentu.

• Nic z tego i kontra Jagi zakończona strzałem Seratlicia - niestety niecelnym.

• Jak na razie lepiej prezentuje się Zagłębia, częściej gości pod bramką Jaegiellonii, dotychczas bez groźniejszych sytuacji...choć teraz rzut wolny.

• Wilczek główką skierował piłkę wzdłuż linii bramkowej, jednak żaden z jego kolegów nie zdołał dołożyć nogi.

• Zagłębie nie pozostaje dłużne, wysoko, presingiem. Zapowiada nam się ciekawe spotkanie. Widać, że oba zespoły myślą, tylko o zwycięstwie.

• Jagiellonia gra wysoko, stara się atakować zawodników z Lubina już na ich połowie. Agresywnie Frankowski i Seratlić.

• Zaczęli gospodarze.

• Na tą chwilę dostrzegam około 100 kibiców Jagiellonii w sektorze gości.

• W wyjściowym składzie białostoczan zabrakło miejsca dla Burkhardta - strzelca zwycięskiego gola w meczu z Arką.

• Witam państwa z Lubina. Dziś Zagłębie Lubin podejmować będzie u siebie Jagiellonię Białystok. Mocno okrojony skład Zagłębia. Kontuzje, wykluczenia, zawieszenia. Jan Urban na pewno miał ogromny problem z doborem zawodników na pozycje w tym meczu.