• Telichowski ukarany żółtą kartka.

• Lech ściągnał na sie dwóch obrońców i odegrał do niepilnowanego Kaczmarka, i mamy honorowe trafienie.

• Małkowski za Wilczka.

• Lenartowski za Cichosa.

• Lech mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam, ale nie potrafił zabrać sie z piłką.

• Kieł z wolnego, niecelnie.

• Abwo za kontuzjowanego Pawłowskiego.

• Gawęcki za Zielińskiego.

• Za faul na Woźniaku ukarany Hernani.

• Wydaje mi się, że tym meczem Urban zapewnił sobie kilka spokojnych dni w Lubinie.

• Woźniak znalazł się w polu karnym, na dobitkę ki 3:0.

• Telichowski za kontuzjowanego Reinę.

• Znowu agresywnie na boisku, Korona powinna w sposób sportowy udowodnic, że jest lepsza, a nie boiskowych chamstwem.

• Pawłowski wzdłuż bramki, i z dwóch metrów do bramki piłkę pakuje Sernas.

• Pawłowski wychodził sam na sam, z bramki na 40 metr wyszedł Małkowski, Pawłowski nie zastanawiał się uderzył do pustej bramki, ale do piłki metr przed linią dopadli obrońcy Korony!

• Kiełb z boku na głowię Cichosa i gdyby bardziej przyłożył się napastnik gosci, byłbyt remis.

• W drugiej połowie swój doping rozpoczeli kibice przyjezdni, jest ich 100, może 150.

• Rozpoczęli gospodarze, a spiker podał, że na stadionie jest zaledwie 4 500 kibiców.

• Koniec pierwszej części.

• Sędzia dolicza 2 minuty.

• Zaostrzyła się teraz gra. Sedzia kilka razy nie gwizdnął fauli, które gwizdnąć powinien, i zapowiada sie nerwowa końcówka.

• Lech technicznym lobem, chciał pokonać isailovicia i prawie mu się udało. Wyciągnąć musiał sie Isailović.

• Woźniak wzdłuż bramki do Costy, a z dwóch metrów to pomylić się chyba nie można. Zagłębie na prowadzeniu.

• Również za dyskusje ukarany Zieliński.

• Za dyskuje ukarany Rachwał.

• Horvath ukarany.

• Kowalczyk wymyślił sobie, że z rzutu wolnego przerzuci całe boisko... świetny prezent na kieleckiej Korony, ale tylko rożny udało sie wywalczyć kielczanom.

• Zieliński strzela po ziemi, około metra od słupka bramki Isailovicia.

• Pawłowski z narożnika pola karnego, mocno, ale nadal niecelne są strzały lubinian.

• Wilczek ładnie wymienił piłkę z Sernasem, ale temu pierwszemu zabrakło nieco zimnej krwi.

• Lech z 30 metrów, mocno, ale ponad bramką.

• Costa mocno w pole karne, i mało brakowała a samobójczą bramkę trafiłby Stano

• Malarczyk fauluje wychodzącego na dobrą pozycję Woźniaka.

• Pawłowski do wchodzącego Kowalczyk, ten technicznie po długim rogu i minimalnie niecelnie.

• Lisowski znowu zza pola karnego, z małymi problemami łapie Isailović.

• Najpierw Zieliński za długo na 10 metrze zastanawiał się jak strzelić na bramkę, a później ręką przyjął piłkę Vuković i z potencjalnie silną sytuacji nic nie wyszło.

• Wilczek próbuje znowu z dystansu, chyba nieczysto trafił.

• Liskowski mocno z dystansu, ale ponad bramką.

• Wilczek na 1:0, ale bramka nie zostaje zaliczona - spalony!

• Pawłowski w swoim stylu, zszedł z narożnika nieco do środka, uderzył technicznie, ponad poprzeczką.

• Jak zawsze aktywny i waleczny Woźniak, ale to już normalne. Pierwszy strzał Wilczka, słaby i niecelny,

• Zagłębie jak na razie nastawione na kontrę, Korona może grać na połowie lubinian.

• Rozpoczęli goście.

• Witam z Lubina. Na trybunach na razie garstka osób. Około 50 fanów z Kielc. To stan na dziesięć minut przed rozpoczęciem spotkania.