Zagłębie Lubin - Korona Kielce ONLINE. Waldemar Fornalik wraca na ławkę po czerwonej kartce. Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Korona Kielce

0

• KONIEC MECZU. ZAGŁĘBIE WYGRYWA 1:0, ALE BYŁO BLISKO REMISU.

• Jednak nie ma gola! SPALONY!

• Sędzia Stefański i VAR sprawdzają sytuację. Dalmau mógł faulować jednego z obrońców.

• Kurminowski schodzi, Grzybek wchodzi.

• Podgórski nad bramką z rzutu wolnego!

• KOPACZ Z DRUGĄ ŻÓŁTĄ KARTKĄ!

• Dąbrowski mocno z dystansu! Niecelnie.

• Wdowiak schodzi, Kusztal wchodzi.

• Faul taktyczny. Żółta kartka dla Strzebońskiego.

• Rzut wolny dla Korony. Będzie wrzutka.

• Mata wrzucił w pole karne, ale zawodnik nie zobaczył, że w szesnastce nie ma żadnego z jego kolegów.

• Korona coraz mocniej naciska.

• Korona Kielce w ataku pozycyjnym na połowie Zagłębia.

• Poletanović schodzi, Makowski wchodzi.

• Bułeca schodzi, Munoz wchodzi.

• Ponad 4,5 tys. kibiców jest dzisiaj na stadionie Zagłębia.

• Nalepa ucierpiał w starciu w powietrzu.

• Kopacz ukarany kartką.

• Sokratis Dioudis! Co za fenomenalna interwencja!

• Pięczek będzie wrzucał z autu w pole karne.

• Fornalczyk schodzi, Podgórski wchodzi.

• Briceag jednak schodzi, Pięczek wchodzi.

• Ładna akcja Zagłębia pod polem karnym, ale gospodarze w końcu stracili piłkę.

• Poletanović próbował uderzyć z pierwszej piłki, ale bardzo niecelnie!

• Nono schodzi, Dalmau wchodzi.

• Błanik schodzi, Konstantyn wchodzi.

• Briceag upadł na murawę. Podbiegli lekarze, ale chyba będzie mógł grać dalej.

• Godinho z żółtą kartką.

• Daniel Trejo nabawił się urazu. Musi zostać zmieniony przez Strzebońskiego.

• ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! ZAGŁĘBIE PROWADZI 1:0!

• Daniel Trejo także obejrzał żółty kartonik.

• Dawid Błanik ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOL!!! Na bramkę nie musieliśmy długo czekać. W 17. minucie Kurminowski wykorzystał fatalne rozegranie piłki w wykonaniu obrońców. Popędził w stronę bramki rywala i spokojnie wykończył sytuację!

• Zaczynamy mecz Zagłębie - Korona!

Zagłębie - Korona LIVE! "Miedziowi" grają o trzy punkty

Zagłębie - Korona LIVE! "Miedziowi" grają o trzy punkty © szymon korta

PKO Ekstraklasa. Zagłębie Lubin - Korona Kielce ONLINE. Podopieczni Kamila Kuzery przyjeżdzają rywalizować na województwo dolnośląskie po wywalczonym remisie u siebie z Legią Warszawa. Gdzie oglądać? Relacja LIVE w niedzielę od godziny 15:00 na GOL24!

PKO Ekstraklasa. Zagłębie Lubin - Korona Kielce ONLINE

Piłkarze Waldemara Fornalika w poprzedniej kolejce musieli sobie radzić bez swojego trenera na ławce. Miejsce zajął jego brat - Tomasz Fornalik. Wszystko to dlatego, gdyż były selekcjoner reprezentacji Polski w meczu z Cracovią (1:1) obejrzał czerwoną kartkę i rywalizację z Puszczą Niepołomice (2:2) oglądał z trybun stadionu przy Kałuży w Krakowie.

Tegoroczną rundę wiosenną "Miedziowi" rozpoczęli od porażki z Lechem Poznań (0:2) oraz dwóch wspomnianych remisów. W dalszym ciągu czekają na pierwsze zwycięstwo. W konsekwencji zajmują dopiero 11. lokatę dystansując niedzielnego lidera na pięć punktów.

Korona Kielce z kolei zdążyła w trwającej rundzie wygrać nawet jeden mecz. Podopieczni Kamila Kuzery w drugiej serii gier na wiosnę podejmowali ostatni w tabeli ŁKS Łódź. Piłkarze nie pozostawili na Suzuki Arena żadnych złudzeń beniaminkowi i wygrali 2:1. Bramki dla ekipy ze świętokrzyskiego zdobywali Yoav Hofmayester oraz Danny Trejo. Dla przyjezdnych z Łodzi bramkę honorową zdobył Husein Baliź.

Poza tym zanotowali jedną porażkę z Górnikiem Zabrze (1:3) oraz remis z pogrążoną w kryzysie Legią Warszawa (3:3). Piłkarze Kuzery pokazali w tym meczu charakter. "Wojskowi" w pewnym momencie wygrywali 3:1, ale nie zdołali utrzymać prowadzenia, które sami sobie wywalczyli.

W ostatnim meczu bezpośrednim między tymi drużynami górą okazała się Korona Kielce. Wówczas po bramkach Nono oraz Adriana Dalmau zwyciężyli 2:0 podejmując przyjezdnych z dolnośląskiego na Suzuki Arena.

Mecz Zagłębia z Koroną w 23. kolejce poprowadzi sędzia Daniel Stefański z Bydgoszczy. System VAR będą obsługiwać Paweł Raczkowski oraz Adam Kupsik. Pomagać sędziemu głównemu mają w niedzielnym spotkaniu asystenci w postaci Dawida Golisa oraz Michała Obukowicza.

Waldemar Fornalik, trener Zagłębie Lubin: - Zespół Korony Kielce jesienią spisywał się bardzo dobrze pod względem gry, jak i punktowym. Teraz jeszcze trochę gorzej, jeśli popatrzymy na punkty. Mimo tego stwarzają podobną ilość sytuacji, ale tych bramek strzela mniej. Nie chcemy, aby ta tendencja zmieniła się w meczu z nami

Kamil Kuzera, trener Korony Kielce: - Zagłębie jeśli ma przestrzeń do gry, to potrafi to robić. Jest tam dobra mieszanka młodości i doświadczenia, której nie możemy zostawiać za dużo miejsca na boisku. Trzeba być przygotowanym na wszystkie fazy gry. W tym meczu musimy być odpowiedzialni, jesteśmy na tyle bogaci w doświadczenie, że tych małych błędów popełniamy mniej. Jedziemy po swoje przekonani, że w tej lidze możemy wygrać z każdym, a także z każdym przegrać. Będą decydować właśnie te małe rzeczy i mam nadzieję, że w nich będziemy lepsi od rywali (cyt. cksport.pl).

Nie zagrają w meczu Zagłębie - Korona:

Zagłębie: ---
Korona: Martin Remackle (pauza za żółte kartki), Kyryło Petrow, Jakub Łukowski, Dalibor Takac (urazy). Nie wiadomo czy wróci Miłosz Trojak.

Zagłębie Lubin - Korona Kielce w telewizji

Transmisja z meczu Zagłębie Lubin - Korona Kielce na kanałach Canal+Sport oraz Canal+Sport 3.

Zagłębie Lubin - Korona Kielce w internecie. Stream online, live

W internecie dostępny będzie płatny stream. Mecz Zagłębie Lubin - Korona Kielce obejrzymy na stronie oraz w aplikacji mobilnej Canal+Online.