Zagłębie Lubin 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• Po beznadziejnie słabym meczu w Lubinie 0:0. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

• Arbiter doliczył 4 minuty. Jeszcze zatem 240 sekund kibice będą musieli męczyć się oglądając ten "spektakl"

• 3 minuty do końca meczu. Beznadziejne widowisko oglądamy dziś w Lubinie.

• Małkowski, Traore znów Małkowski i w dalszym ciągu w Lubinie 0:0 a czasu coraz mniej

• Na ostatnie 10 minut

• Trwa obstrzał bramki Podbeskidzia ale zawodnicy Urbana są mega-nieskuteczni!

• Gancarczyk pod dośrodkowaniu Costy uderza...nad poprzeczką.

• Kapitalna interwencja Mateusza Bąka po przepięknym uderzeniu z boku pola karnego Szymona Pawłowskiego! Jeżeli bramkarz Podbeskidzia będzie w takiej formie to Richard Zajac szybko do bramki nie wróci!

• Piotr Malinowski dobrze próbował się przedrzeć przez obronę Zagłębia ale został powstrzymany

• Mamy kolejny kartonik

• Zmiana u gości

• Malinowski faulowany na linii pola karnego - to będzie może doskonała szansa dla gości

• Druga zmiana wśród gospodarzy

• Zagłębie konstruuje kolejną akcję ofensywną. Czy piłkarze Jana Urbana znajdą w końcu sposób na defensywę TSP?

• Czyżby drugie 0:0 z udziałem Podbeskidzia ??

• W środku boiska faulowany Sernas. Nie świadczy to dobrze o widowisku skoro najciekawszymi fragmentami spotkania są faule obu drużyn

• Kolejna kartka

• Nic, nic, nic kompletnie nic się nie dzieje na boisku w Lubinie. Bardzo słabe spotkanie ogląda garstka kibiców

• Nic, kompletnie nic nie zmieniło się w obrazie gry w porównaniu z pierwszą połową co nie jest dobrą wiadomością dla kibiców

• Aj, aj, aj - Małkowski sam przed Bąkiem ale niestety piłka przelatuje obok bramki

• Sernas do Abwo ale spokojnie strzał czarnoskórego zawodnika łapie Mateusz Bąk

• Piotr Malinowski przygotowany do wejścia na boisko - czy on będzie w stanie rozruszać atak gości ??

• Ogromne zamieszanie przed polem karnym Podbeskidzia ale ostatecznie obrońcy gości wybijają piłkę

• Abwo przyjmuje piłkę na 16 metrze ale jego uderzenie z powietrza zostaje zablokowane. Po chwili jednak znów Sernas staje przed szansą po zagraniu Małkowskiego ale także piłka nad poprzeczką

• Konieczny z rzutu wolnego z 30 metrów bardzo wysoko nad poprzeczką

• Abwo-Małkowski-Sernas i po strzale tego ostatniego Bąk ratuje Podbeskidzie. To była piękna akcja!

• Abwo do Pawłowskiego i ten drugi z 9 metrów wysoko nad poprzeczką uderza piłkę. To była najlepsza okazja w tym meczu jak do tej pory

• Szymon Pawłowski uderza piłkę z daleka ale Mateusz Bąk spokojnie łapie futbolówkę

• Aktywny Abwo niedokładnie podaje piłkę w polu karnym TSP

• Rymaniak z lewej strony wprost w ręce Bąka dośrodkowuje piłkę

• Zamieszanie w polu karnym Zagłębia, wyjaśnione i szybka kontra gospodarzy ale Król uprzedza Abwo

• Głównie ze środkowej części boiska oba zespoły wyprowadzają kontry. Pierwsze 20 minut to bardzo wyrównane spotkanie. Podbeskidzie dobrze sobie radzi na trudnym terenie w Lubinie.

• Żółta kartka za faul na Reinie

• Marcin Borski jak na razie tylko słownie upomina Cienciałę za faul

• Demjan w walce o piłkę fauluje Rymaniaka. Wolny dla gospodarzy

• Zagłębie powoli przejmuje inicjatywę - goście cofnięci czekają na kontry, Konieczny fauluje Małkowskiego.

• Jego konkurent z drugiej ławki trenerskiej szkoleniowiec Zagłębia powiedział natomiast, że szanuje rywala ale jego zespół ma jasny cel - 3 punkty

• Trener gości w rozmowie z reporterem stacji Canal + powiedział, że mimo iż jego drużyna nominalnie gra dwoma napastnikami to Adrian Sikora ma być odrobinę cofnięty za wysuniętym Robertem Demjanem

• Kwadrans do rozpoczęcia meczu. W składzie beniaminka kolejne zmiany. Tym razem trener Kasperczyk zostawił na ławce Macieja Rogalskiego

• Za niewiele ponad godzinę pierwsze spotkanie 4 kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Czy Podbeskidzie sprawi kolejną niespodziankę ?? Zapraszam na relację na żywo już na kilka minut przed 18.