• 25 metr przed bramką Kelemana rzut wolny dla miedziowych - przy piłce Plizga.

• Oj robi się ostro na boisku, tym razem Kamil ostro potraktował Waldemara Sobotę.

• Za ostre zagranie w nogi Abwo.

• Plizga celnie oddał strzał na bramkę gości, Keleman z trudem ją wybił na aut.

• Na 30 metrze Celeban fauluje Wilczka, może być groźnie.

• Śląsk całym zespołem na swojej połowie, Kocot niedokładnie zagrywa, piłka opuszcza boisko.

• Wilczek za wysoko uniósł nogę trafił Pawelca, wolny dla WKS-u.

• Groźna akcja, dobra wrzutka Plizgi w pole karne ale piłkę pewnie łapie Keleman.

• Kolejna zmiana w drużynie gości.

• Na pozycji spalonej Szewczuk.

• Za kolejne przewinienie tym razem żółty kartonik dla Łukasza Henzela.

• Madej fauluje Hanzela.

• Dzisiejsze spotkanie ogląda na Dialog Arena 10 723 widzów

• Schodzi kapitan Śląska Wrocław.

• Łukasz Madej z 20 metra celnie ale zbyt słabo aby zaskoczyć Bojana Isailovića.

• Mila fauluje Hanzela.

• Tym razem pojedynek pomiędzy Abwo a Spahiczem na korzyść obrońcy WKS-u.

• Bardzo groźny strzał Abwo, Keleman nie łapie jej dokładnie, ale Pawelec wybija ją z pola karnego.

• I zmiana w Zagłębiu Lubin.

• Oj blisko było bramki samobójczej Ślaska Wrocław

• Atak pozycyjny miedziowych, ale wszystko rozbijane jest na 16-17 przed bramką Kelemana.

• Na murawie leży Abwo, sędzia nie gwiżdże, piłkarze wybijają piłkę na aut.

• Rzut rożny dla Zagłębia.

• Znowu groźnie pod bramką gospodarzy Mila celnie dograł do Łukasiewicza, ale ten nie oddał celnego strzału.

• Wrzutka Mili w pole karne. Celeban zdobywa bramkę.

• Sobota minął 2 zawodników miedziowych ale został sfaulowany przez Horvatha.

• Łukasiewicz wrzucił piłkę w pole karne ale Madej do niej nie doszedł.

• Abwo ograł w dziecinny sposób Spahica i wywalczył dla swojej drużyny rzut rożny.

• Dawid Plizga znowu groźnie przeszedł 2-3 zawodników WKS-u ale niecelnie podał do Abwo.

• Zagłębie Lubin chce wciągnąć Śląsk na swoją połowę, ale WKS broni się mądrze cała drużyną.

• Amer Osmanagić fauluje na 40 metrze Łukasza Madeja.

• Gramy dalej, piłkę wznawia Keleman.

• Przerwa w spotkaniu, na boisku pojawiają sie race które wrzucają fani Śląska Wrocław.

• Dobra wrzutka Madeja w pole karne miedziowych ale obrońcy miedziowych górą, wybijają piłkę.

• Gra zachowawcza obydwóch zespołów, w środkowej części boiska.

• I zmiana w drużynie Śląska Wrocław.

• Drugą połowę spotkania zaczęli goście.

• Koniec pierwszej połowy.Wynik 0:0

• Jezierski fauluje Hanzela.

• Sędzia techniczny dolicza 1 minutę do I połowy.

• Śląsk na ostatnie minuty I połowy wyszedł wyżej, na szpicy aktualnie Sebastian Mila.

• Po wrzutce z rzutu rożnego przez Mile do piłki najwyżej wyskakuje Spahić, ale niecelny strzał.

• Z prawej strony Mila zagrał w pole karne, obrońca wybił piłę na rzut rożny.

• Łukasz Madej mocno niecelnie ponad poprzeczką miedziowych.

• Prosta strata piłki Łukasiewicza w środku pola, Plizga oddaje celny strzał na bramkę Kelemana.

• Spahić fauluje Abwo. Piłkę do gry wznawia Rymaniak.

• Na moment poza boiskiem znalazł sie opatrywany David Abwo.

• WKS całą drużyną na swojej połowie, Zagłębie szuka okazji do przeprowadzenia jakieś akcji.

• Na trybunach też głośno, kibice miedziowych właśnie odpalili race.

• Gra toczy się pod dyktando gospodarzy, którzy jednak nie potrafią tego zamienić na bramkę.

• 100 % sytuacja dla Zagłębia - nie wykorzystał jej Osmanagić.

• Na dobre słowo zasługuje David Abwo który wygrywa swojego pojednynki z Pawelecem i Spahićem.

• Tomasz Szewczuk fauluje Bartosza Rymaniaka.

• Rzut rożny dla miedziowych.

• Łukasz Hanzel zagrywa piłkę do Szymona Pawłowskiego a ten jej nie opanowuje.

• Szymon Pawłowski bliski zdobycia bramki z 12 metrów źle trafił w piłkę i ta trafiła do obrońcy Śląska.

• Szymon Pawłowski strzela niecelnie na bramkę WKS-u.

• Tomasz Szewczuk traci piłkę w środkowej części boiska z autu zaczyna Zagłębie.

• Ale akcja - kopia poprzedniej Mila pięknie zagrał w pole karne do nie pilnowanego Madeja a ten mocno uderzył i minimalnie piłka minęła bramkę gospodarzy.

• Dobra akcja Śląska - gra kombinacyjna pomiędzy Milą a Madejem przed polem karnym Zagłębia, ale obrońcy miedziowych górą.

• Pierwsza dobra akcja Śląska, ale Tomasz Szewczuk złapany został na pozycji spalonej.

• Przez dobre 35-40 metrów niezły rajd Dawida Plizgi podał do Łukasza Hanzela, ale ten nie przyjął dokładnie piłki - strata gospodarzy.

• Z rzutu wolnego zagrał Sebastian Mila ale piłka trafiła wprost w ręce bramkarza miedziowych.

• Na 35 metrze Łukasz Madej faulowany jest przez Kocota.

• Zagłębie atakuje, dłużej jest przy piłce, Śląsk jak na razie wybija piłkę z pola karnego oraz ze swojej połowy.

• Ale było blisko - z rzut rożnego Amer Osmanagić wrzucił piłkę w pole karne a ta przeleciała na długości 3 metra przez całe pole, nikt jej nie dotknął.

• Szymon Pawłowski wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Po wrzutce Dawida Plizgi bliski oddania celnego strzały na bramkę gości był Mouhamadou Traore.

• Rok Elsner fauluje na 40 metrze Amera Osmanagića.

• Typowe "badanie przeciwnika" żadna ze stron do tego czasu nie miała celnego strzału na bramkę.

• Dłużej przy piłce zawodnicy gospodarzy, którzy próbują przedostać sie w pole karne wojskowych.

• Celeban w nieprzepisowy sposób zatrzymuje Kocota - była dobrze zapowiadająca się kontra.

• Pierwsza akcja miedziowych - ale niedokładnie zagrał Dawid Plizda do Osmanagića.

• Spotkanie rozpoczęli gospodarze.

• Zapraszam na relacje LIVE z meczu KGHM-WKS. Gospodarze zagrają w strojach pomarańcowo-białych a goście w zielonych.