Mecz Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce ONLINE. Spora strata...

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce ONLINE. Spora strata do czołówki. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Kopia sytuacji sprzed chwili i znowu Firlej przegrywa pojedynek z Chorążką, uderzając prosto w niego.

• Lisowski fantastycznym podaniem obsłużył Firleja, lecz ten przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem!

• W Zagłębiu Ryndaka zmienił Antonik.

• Schodzi również Thiakane, by zastąpił go Maciej Firlej.

• Aż trzy zmiany w ekipie z Kielc. Za Kordasa, Długosza i Kiełba wchodzą Szymusik, Lisowski, a także Łysiak.

• Kolejna próba Kiełba z rzutu wolnego! Znów celna, ale Chorążka wiedział już, czego chce dokonać rywal i był na posterunku.

• Kilka brzydkich fauli w ostatnich minutach.

• Sprytne dośrodkowanie z rzutu wolnego Karbowego, ale do uderzenia nie doszedł Gregorio, który był blokowany przez dwóch rywali.

• Petrović w miejsce Podgórskiego.

• Ależ przymierzył z rzutu wolnego! Po jego uderzeniu piłka wleciała w samo okno bramki strzeżonej przez Chorążkę. Mimo że bramkarz trącił futbolówkę, to był bez szans wobec tego silnego i niezwykle precyzyjnego uderzenia.

• GOOOOOOOOL! JACEK KIEŁB!

• Ryndak faulował Kiełba. Korona ma szansę na gola, Ryndak ma kartkę.

• Mularczyk w miejsce Grudzińskiego.

• Małecki wbiegł w pole karne na pełnej szybkości i został wycięty przez Szywacza. Gwizdek arbitra milczy!

• Sfrustrowany Thiakane w następnej akcji ostro potraktował Duriskę.

• PUDŁO! Thiakane chciał mocno uderzyć piłkę - pod poprzeczkę - ale uderzył nad bramką.

• Gojny obejrzał jeszcze za swoje przewinienie żółtą kartkę.

• RZUT KARNY! Kolejny kontratak gości. Kiełb wypuścił Thiakane na wolne pole, ten wystawił piłkę do nadbiegającego Długosza i Gojny faulował zawodnika Korony!

• Jakim cudem w tej sytuacji nie padł gol? Długosz otrzymał świetne prostopadłe podanie, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem w ogóle nie trafił w światło bramki.

• Długie podanie Ryndaka górą w pole karne. Piłka spadła prosto pod nogi ustawionego na 11. metrze Małeckiego. Skrzydłowy dysponuje świetną techniką i w takiej sytuacji nie pomylił się! Uderzył między nogami interweniującego w ciemno Kozioła.

• GOOOOOOL! PATRYK MAŁECKI!

• Iwo Kaczmarski znalazł na czystej pozycji Szarka, ale jego uderzenie z ostrego kąta trafiło tylko w boczną siatkę!

• Pawłowski udanie zagrywa ze stałego fragmentu gry na dalszy słupek. Tam przeliczył się ze swoim dosiężnym Gregorio i nie sięgnął górnej piłki.

• Gospodarze są teraz aktywni w ofensywie, praktycznie nie wychodzą z połowy swoich rywali.

• Potrójna(!) zmiana w zespole gospodarzy. Zmiana na linii bramkowej, a także Maię i Nowaka zastąpili Karbowy i Gregorio.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pawłowski ujrzał na drugim skrzydle Małeckiego, ale zorientował się w jego zamiarach Tzimopoulos.

• Groźnie pod bramką Korony. Tzimopoulos za lekko dograł do kolegi z drużyny, przez co zrobiła się spora dziura po stracie. Pawłowski ruszył co sił w nogach z futbolówką i zagrał wprost do Małeckiego. Ten jednak uderzył prosto w bramkarza.

• Kolejna bramka Długosza w tym spotkaniu. Podgórski miał sporo miejsca na prawym skrzydle, więc dośrodkował w pole karne. Było to idealne podanie, bo tuż zza pleców obrońców wyskoczył Wiktor Długosz i precyzyjnym uderzeniem podwyższył prowadzenie!

• GOOOOOOOL! WIKTOR DŁUGOSZ!

• Mocne i kąśliwe dośrodkowanie Podgórskiego. Żaden z zawodników Korony nie wszedł w pole karne i akcja zakończyła się bez strzału.

• Nieco za mocne podanie w stronę Kiełba, ale Ryndak wolał nie kalkulować i wybić piłkę na aut.

• Bardzo mocne uderzenie Kiełba, ale piłka leciała dokładnie tam, gdzie ustawiony był Stępniowski.

• Niskie dośrodkowanie Podgórskiego z rzutu wolnego, głową próbował uderzać Thiakane, ale zabrakło mu precyzji, by skierować piłkę w bramce.

• Maia ostro potraktował rywala wślizgiem i słusznie obejrzał kartkę.

• Szarek uruchomił na skrzydle Małeckiego, lecz ten pomylił się w dryblingu i zanotował prostą stratę.

• Za mocne zagranie Mai do Nowaka w pole karne. Wyszedł z bramki Kozioł i uprzedził napastnika.

• Emil Thiakane miał bardzo dużo miejsca przed polem karnym, rozciągnął akcję na lewą stronę, gdzie znikąd pojawił się rozpędzony Długosz. Pomocnik Korony huknął z ostrego kąta, wykorzystując kiepską pozycję bramkarza i brak krycia przez obronę.

• GOOOOOOL! WIKTOR DŁUGOSZ!

• Zaczynamy spotkanie!

• Zagłębie w dwóch ostatnich meczach zanotowało porażki. Najpierw uległo GKS-owi Bełchatów (0:1), potem Resovii (0:2).

• Poprzedni mecz w lidze Korona rozegrała na początku października. Również przegrała 0:2, tyle że na własnym stadionie z Odrą Opole. W tabeli drużyna Bartoszka zajmuje dwunaste miejsce z dorobkiem dziewięciu punktów. To i tak lepiej niż Zagłębie, które zgromadziło ledwie siedem punktów.

• W środę Korona odpadła z Fortuna Pucharu Polski. Przegrała w Gdyni z Arką 0:2. Trener Maciej Bartoszek przekonuje, że gra drużyny nie była taka zła, jak mógłby wskazywać wynik. - Ciągle mamy blokadę w zdobywaniu bramek i od jakiegoś czasu to nas prześladuje. Staramy się zbudować ten blok defensywny, ale utrudniają nam to różne kontuzje - uważa szkoleniowiec.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce!

Zagłębie - Korona LIVE! Spora strata do czołówki

Zagłębie - Korona LIVE! Spora strata do czołówki ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce ONLINE. Oba zespoły odpadły już z Pucharu Polski, a w lidze radzą sobie najwyżej przeciętnie. Co zaoferują swoim kibicom w ramach 11. kolejki? Początek spotkania o godzinie 17:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce ONLINE

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Za darmo będzie można ją obejrzeć w aplikacji i na stronie IPLA TV. Początek o godzinie 17:00, relacja LIVE w GOL24.pl. Zapraszamy!