Mecz Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice ONLINE. Po awans w...

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice ONLINE. Po awans w sąsiedztwie. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna Puchar Polski, 1/16 finału
2021-10-27 17:30

Zagłębie Sosnowiec

0

Piast Gliwice

1

• Koniec meczu! Piast Gliwice melduje się w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski!

• Kądzior sciął równo z trawą Smolenia, ale nie ma faulu.

• Duriska strzelał i trafił prosto w Munoza.

• Munoz powalił Olivieirę.

• Kirejczyk wybiłl futbolówkę po dośrodkowaniu Szumilasa z rzutu wolnego.

• Kartka dla Holubka.

• Banaszewski oszukał Kądziora, ale jego wrzutkę wybronił już Szymański.

• Kądzior dośrodkował z rzutu rożnego, najbliżej oddania strzału był Munoz, ale delikatnie minął się z futbolówką.

• Kirejczyk za Winciersza i Kądzior za Stojiljkovicia.

• Huk był przygotowany na wrzutkę Szumilasa i uprzedził rywala.

• Stępień pogubił się w dryblingu i Piast przejmuje futbolówkę.

• Pyrka za Ameyawa i Vida za Alvesa.

• Seedorf wypatrzył Smolenia, ale jego dośrodkowanie było nieudane.

• Banaszewski za Szymona Pawłowskiego i Quentin Seedorf za Gojnego.

• Smoleń interweniuje w polu karnym po centrze Lipskiego.

• Duriska znów dobrze interweniował w polu karnym. Winciersz próbował obsłużyć Sokołowskiego prostopadłym podaniem.

• Perdijić źle obliczył tor lotu piłki, ale Stojiljković nie trafił w bramkę po strzale głową.

• Wrzutka po aucie, gdzie piłka znalazła Pawłowskiego. Ruszył na niego Huk, ale ten oddał strzał. Minimalnie niecelny!

• Dobre dośrodkowanie Szumilasa i Kamińskiego w ostatniej chwili uprzedził Szymański.

• Gojny powstrzymał Ameyawa, który popędził co sił w nogach na skrzydle.

• Dwa razy z pola karnego uderzał Tiago Alves. Jeden strzał zablokowany przez Duriskę, drugi obroniony przez golkipera.

• Bryła strzelał z prawej strony pola karnego i trafił w bandę.

• Dwie zmiany w Zagłębiu przed drugą połową - Wojciech Szumilas za Macieja Ambrosiewicza i Szymon Sobczak za Alexa Tanque.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Holubek uderzył z rzutu wolnego, z około 25 metrów. Piłka przeszła obok muru, ale trafiła za to prosto w Perdijicia.

• Ambrosiewicz ostro potraktował napastnika Piasta.

• Tanque utrzymał się przy piłce i ograł dwóch rywali. Wypatrzył w polu karnym kolegę z drużyny, ale przeczytał to zagranie Munoz.

• Lipski znów w pole karne, uderzał z 14 metrów Sokołowski i minimalnie chybił!

• Bryła zagrał piłkę na krótki słupek, gdzie interweniował Tiago Alves. Kiks Dalicia który wylądował gdzieś między bramką a trybunami.

• Sokołowski trafiony przez Alexa Tanque i mamy rzut rożny.

• Tiago Alves uderzył z dystansu, ale piłka odbiła się od jednego z obrońców i wyleciała na rzut rożny.

• Lipski dośrodkował niemal z chorągiewki, ale nie znalazł nikogo ze swojej drużyny.

• Stojiljković składał się do strzału przewrotką, ale sędzia uznał, że przekroczył przepisy. Rzut wolny dla Zagłębia.

• Stojiljković ukarany żółtą kartką za faul na Oliveirze.

• VAR potwierdził trafienie! Mamy 1:0 dla Piasta.

• Mokwa znalazł ustawionego na prawej stronie Patryka Lipskiego, ten wrzucił piłkę w pole karne na dalszy słupek. Winciersz strzałem prawą nogą z około 7 metrów pokonał Matko Perdijicia.

• GOOOOOOOL! MATEUSZ WINCIERSZ!

• Tiago Alves zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

• Duriska interweniował po strzale Alvesa.

• Na stadionie słychać doping kibiców Piasta. Ci dopiero od chwili są obecni na stadionie.

• Ambrosiewicz poradził sobie z dośrodkowaniem Lipskiego, dobitka Holubka była bardzo niecelna.

• Sokołowski zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Nikoli Stojiljkovicia. Obrońca był szybszy i wybił futbolówkę na rzut rożny.

• Gojny zagrał z lewego skrzydła na pole karne Piasta. Piłka w rękach Szymańskiego po strzale Alexa.

• Mocne podanie Pawłowskiego do Bryły, który został uprzedzony przez obrońców.

• Stojiljković na spalonym.

• Zaczynamy spotkanie!

• Po raz ostatni do bezpośrednich meczów doszło trzy lata temu, kiedy Zagłębie było jeszcze w ekstraklasie. Korzystny bilans uzyskał Piast. Najpierw wygrał 2:1, potem zremisował 0:0.

• Piast musi potwierdzić, że jako faworyt ma więcej argumentów. - Od samego początku to po naszej stronie powinna należeć inicjatywa i dyktowanie warunków. Nie możemy myśleć o tym, że gramy z drużyną z pierwszej ligi, a więc niższej od naszej, tylko od pierwszej minuty musimy być zdeterminowani, by strzelić gola i wygrać - uważa pomocnik Piasta, Kristopher Vida.

• Zagłębie to dopiero piętnasty zespół Fortuna 1 Ligi. Awans w krajowych rozgrywkach uzyskało dzięki pokonaniu 6:0 Ruchu Zdzieszowice. Piast w tym czasie wyeliminował niżej notowaną Włocłavię Włocławek (2:0). Z kolei jego ostatnia wygrana w PKO Ekstraklasie nad Legią Warszawa (4:1) sprawiła, że wskoczył na szóste miejsce.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice!

Zagłębie - Piast LIVE! Po awans w sąsiedztwie

Zagłębie - Piast LIVE! Po awans w sąsiedztwie ©Karina Trojok

Fortuna Puchar Polski. Mecz Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice ONLINE. Jeden z tych zespołów uzyska awans do 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Początek spotkania o godzinie 17:30, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice ONLINE

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz na stronie i w aplikacji Polsat Box Go. Relacja LIVE od godziny 17:30 w GOL24 - zapraszamy!