Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Chojniczanka Chojnice

• Koniec meczu, Zawisza inkasuje 3 punkty!

• Adam Topolski przybija 'piątki' z wszystkimi rezerwowymi. Fantastyczny debiut nowego trenera!

• Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowych 90.

• Maziarz potężnie z około 20 metrów. Zabrakło celności.

• Witan dobrym wyjściem z bramki zapobiegł groźnej sytuacji.

• W tym meczu chyba za wiele się już nie zmieni. Wydaje się, że Zawisza kontroluje sytuacji. Miejscowi starają się utrzymywać grę z dala od własnej bramki.

• Marcin Trojanowski z rzutu wolnego z około 25. metrów nad murem i obok bramki.

• Bohater meczu Maciej Kot opuścił boisko. W jego miejsce pojawił się Piotr Wasikowski.

• Po dośrodkowaniu prawego obrońcy miejscowych zagotowało się pod bramką Barana. Do strzału doszedł Dąbrowski, ale posłał piłkę wysoko nad bramką.

• Odpowiadając na pytanie użytkownika 'bydgoszcz' - Jacek Magdziński nie został przywitany przez kibiców gospodarzy w żaden szczególny sposób.

• Uderzenie 'Śliwki' zza pola karnego zostało zablokowane.

• Znów Pestka z wolnego, ale tym razem wprost do koszyczka golkipera.

• Strzał Pestki w mur. A tymczasem Maziarz zmienia Okińczyca.

• Warcachowski otrzymuje żółty kartonik za faul przed polem karnym. Zatrzymał akcję w ostatnim momencie.

• Strzał z dystansu Mikołajczaka pewnie wyłapał bramkarz gospodarzy. W ostatnich minutach mecz wyrównał się.

• Dobrze zapowiadającą się kontrę Chojniczanki znakomicie przerwał Jankowski.

• Strzał piłkarza z Chojnic z większej odległości - na wiwat.

• Ziemak ukarany za wznowienie gry przed gwizdkiem sędziego

• Wójcicki zmienia jednego z najlepszych na placu - Patryka Kolfika.

• Łukaszewski zalicza dziś swój 150. mecz w niebiesko - czarnych barwach!

• Przed momentem za dyskusję z sędzią ukarany został Kolfik. Stefańczyk już na placu gry.

• I znowu Witan! Strzelał głową były napastnik Zawiszy.

• Stefańczyk opuścił boisko na noszach, był faulowany chwilę wcześniej, lecz sędzia nie przerwał akcji.

• Pestka wpadł w pole karne i uderzył niecelnie.

• Znów dobra okazja dla przyjezdnych! Tym razem w ostatniej chwili interweniował Witan! Niebiesko - czarni sprawiają wrażenie nieskoncentrowanych.

• Kolejna roszada w zespole Kapicy. Na placu gry melduje się Ziemak.

• Chwilę po wejściu Magdziński nie trafia do pustej bramki!

• Zmiana zawodnika - pojawia się Magdziński na placu gry.

• Goście mieli szansę na kontaktowego gola! Po rzucie rożnym błąd popełnił Witan, ale jeden z Chojniczan nie trafił z najbliższej odległości!

• GOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Kapitalny początek drugiej połowy dla Zawiszy! Ślifirczyk z zimną krwią wykorzystuje sytuację sam na sam! 3:0!

• Początek drugiej połowy.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu Pestka za Nogę.

• Na dzisiejszym meczu stawiło się 2156 kibiców gospodarzy i 385 gości.

• Koniec pierwszej połowy. Zawisza to dziś zupełnie inna ekipa niż ta, która męczyła się w poprzednich spotkaniach. Na bohatera meczu wyrasta młody Maciej Kot, który zaliczył asystę i zdobył bramkę.

• Stefańczyk w ostatnim momencie wybił piłkę. Oko w oko z Witanem wychodził Kowal.

• Piętka miał szansę na gola. Długi wykop Witana, zagranie głową Barana i Piętka o mały włos znalazł by drogę do bramki.

• Żółta karta Stefańczyka za faul na szarżującym lewoskrzydłowym z Chojnic.

• Dwukrotnie musiał interweniować Witan, najpierw po strzale Kowala, a później po poprawce Matuszka.

• Z rzutu wolnego Atanacković. Mocno, lecz niecelnie.

• Ależ szansę mieli miejscowi! Po przechwycie Stefańczyka wyszli 3 na 2. Na bramkę połasił się Okińczyc i strzelił zbyt słabo by zaskoczyć Barana, a kompletnie nie obstawiony był ten który wywalczył piłkę.

• Prawy obrońca wraca do gry.

• Na boisku leży Stefańczyk. Konieczna jest pomoc medyczna.

• Chojniczanka stara się odrabiać straty, ale nie potrafi stworzyć sobie dogodnych sytuacji.

• W okolicach linii bocznej pola karnego faulowany był Okińczyc.

• 2:0 ! Stefańczyk uderzał na bramkę, piąstkował Baran, a kapitalnie sprzed pola karnego uderzył Kot! Piłka od poprzeczki wpada do siatki!

• Było groźne pod bramką Witana, prawym skrzydłem urwał się Trojanowski, dorzucił to Nogi, który niestety nie trafi czysto piłkę.

• GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Kot wpadł w pole karne, zagrał w poprzek bramki, piłkę przyjął Kolfik i z najmniejszej odległości wpakował ją do siatki! 1:0!

• Piętka z większej odległości nie trafił w światło bramki.

• Parzy strzelał po krótko rozegranym rzucie rożnym - bardzo niecelnie.

• Znów Klofik - tym razem pewnie golkiper.

• Piękne uderzenie Kolifka z wolnego z ponad 35 metrów! Baran robinsonadą ratuje swoją drużynę!

• Futbolówka ląduje w bramce Witana. Wcześniej jednak opuściła boisko.

• Źle rozegrali ten rzut rożny gospodarze. Rzut wolny dla chojniczan.

• Kontra gospodarzy po rzucie rożnym gości kończy się... kornerem.

• Marek Kowal próbował swych sił - piłka po rykoszecie opuściła boisko.

• Bardzo ładne zagranie Piętki w kierunku Kota, ale młodego skrzydłowego uprzedził wychodzący z bramki Baran.

• Rzut wolny z okolic linii bocznej wykonywali miejscowi - konkretnie Stefańczyk - ale Dąbrowskiego uprzedził jeden z obrońców.

• Pierwszy strzał - Ślifirczyk zablokowany.

• Pojedynek rozpoczynają gospodarze.

• Mecz rozpocznie się z opóźnieniem z powodu transmisji telewizyjnej.

• Mecz poprowadzi Karol Mazuro - jako arbiter główny.

• Na boisko wychodzi już 22. piłkarzy prowadzonych przez trójkę sędziowską.

• Trener Topolski zdecydował się dziś zagrać w zestawieniu 4-4-2. Na prawym skrzydle operować ma Klofik, na lewym Kot, w środku pola Piętka. Na szpicy zagrać ma Ślifirczyk, a tuż za jego plecami Okińczyc.

• Byli piłkarze niebiesko - czarnych występujący obecnie w Chojnicach: Jacek Magdziński zagrał w Zawiszy 28 spotkań, strzelił 7 bramek, przez rundę jesienną sezonu 2000/2001 w Zawiszy przebywał również Tomasz Parzy.

• Chojniczanka 12 meczów bez porażki ogólnie, ostatnio 2 remisy; Zawisza 14 bez porażki na własnym stadionie.

• Maciej Dąbrowski rozegra dziś 65. spotkanie w barwach niebiesko - czarnych, natomiast Marcin Łukaszewski ma szansę rozegrać swój 150. mecz dla zespołu trenera Topolskiego.

• Rezerwowymi gospodarzy są dziś: Skowroński, Maziarz, Łukaszewski, Wasikowski, Thiakane oraz Wójcicki. Na ławce gości zasiądą natomiast: Szafrański, Pestka, Kaśnikowski, Ziemak, Magdziński, Hajdamowicz, Kaźmierowski.

• Witamy ze stadionu w Bydgoszczy. Za około 20 minut rozpocznie się spotkanie Zawiszy z Chojniczanką. Podaliśmy już składy obu zespołów - dostępne są w lewym okienku.