Zawisza Bydgoszcz

3

Cracovia

1

• Zawisza wygrywa swoje spotkanie i wskakuje na drugie miejsce w tabeli I-ligi, wyprzedzając Flotę i Cracovię! Za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuje państwu Marcel Olczyk!

• Sędzia gwizdnął w tym spotkaniu po raz ostatni, Zawisza na swoim boisku wygrywa 3:1 z Cracovią!

• GOOOOOOL! GEVORGYAN pewnie wykorzystuje rzut karny!

• Mąka sfaulowany w polu karnym przez Marciniaka, rzut karny!

• Kamil Drygas dostał żółtko.

• @mkrab dobry doping gospodarzy przez całe spotkanie, kibice odpalili też pirotechnikę na trybunie. Ogólnie na plus.

• Zieliński dośrodkowywał w pole karne Zawiszy ale zbyt głęboko i piłkę wyłapał Kaczmarek.

• Cztery minuty doliczył sędzia do tego spotkania.

• Świetna kontra Zawiszy! Trzech na dwóch wychodzili gospodarze, Masłowski zagrał do Mąki, ten strzelał w sytuacji sam na sam, ale Pilarz obronił ten strzał! Dobre zachowanie bramkarza Cracovii!

• Ostatnia zmiana w Zawiszy, Mąka za Wójcickiego.

• @mepron ponad 8000 kibiców, w tym 100 kibiców z Krakowa.

• Dobry sprint Zielińskiego, który na kilku metrach wyprzedził obrońcę Zawiszy, po wrzutce piłka jednak nie została dosięgniętego przez żadnego z zawodników Pasów.

• Gevorgyan obrocił się w polu karnym ale jego strzał został zablokowany przez obrońcę.

• Za strzelca drugiej bramki dla Zawiszy wchodzi młody Rafał Leśniewski.

• Za Zejdlera wchodzi Zieliński, ostatnia zmiana w Cracovii.

• Młody Damian Ciechanowski ukarany żółtkiem za faul przy linii końcowej.

• Abbott uderzał z 30 metru ale piłka przeleciała w bezpiecznej odległości od bramki.

• Wójcicki wbiegł sam na sam w pole karne i uderzył minimalnie nad poprzeczką!

• Zawisza wciąż naciera, chce pójść za ciosem i podwyższyć prowadzenie.

• 12. trafienie Abbotta w tym sezonie.

• GOOOOOL! ABBOOOOOTT! Wstrzelenie piłki w pole karne z rzutu wolnego, Petasz przepuścił ją i dopadł do niej Paweł Abbott, przymierzył i wbił ją do bramki!

• Marciniak za faul ukarany żółtym kartonikiem

• Gevorgyan przyjął w polu piłkę ręką ale i tak nie trafił w bramkę przeciwnika.

• Kosanović uderzył z wolnego i trafił Drygasa prosto w twarz, przerwa w grze.

• Za Ziajkę melduje się Vahan Gevorgyan.

• Boljević strzelał z "wolnego" ale wysoko nad poprzeczką.

• Za najlepszego dzisiaj na boisku Bernhardta wchodzi młody Steblecki.

• Pierwsza zmiana w zespole Pasów, za Szelgię wchodzi Dąbrowski.

• Drygas pobiegł do linii końcowej ale wywalczył tylko rzut rożny, łapie Pilarz i wyrzuca piłkę na kontrę, ale przechwytują zawodnicy Zawiszy.

• Masłowski strzelał z przed pola ale piłka przeszła obok słupka bramki Pasów.

• Nykiel dośrodkował w pole karne, źle wybiegł z bramki Kaczmarek co chciał wykorzystać Danielewicz, ale jego strzał głową przeszedł nad poprzeczką.

• Boljević dośrodkował z rzutu wolnego, ale Kaczmarek nie miał problemów z wyłapaniem piłki.

• Szybka akcja Zawiszy, ale zatrzymana przez defensywę Cracovii.

• Sędzia Hubert Siejewicz swoim gwizdnięciem obwieścił początek drugiej połowy meczu Zawisza - Cracovia.

• Obie ekipy już na murawie za chwilę rozpocznie się II połowa spotkania.

• Termalica ucieka Cracovii i Zawiszy, jeśli marzą o szczycie tabeli, nie mogą tylko zremisować dzisiejszego meczu.

• Już wszystkie pozostałe mecze I ligi zostały zakończone: Olimpia Grudziądz po wyrównanym spotkaniu bezbramkowo zremisowała z Okocimskim Brzeskiem. GKS Tychy w derbach zremisował 1:1 z GKSem Katowice.

• Kolejarz Stróże na własnym boisku wygrał 3:0 z GKSem Bogdanką, po hat-tricku Macieja Kowalczyka. Miedź Legnica zremisowała 1:1 z Arką Gdynia.

• Sędziowie zakończyli już dwa spotkania I ligi: spotkanie Polonia Bytom z Dolcanem, które gospodarze wygrali 3:1 oraz mecz Termalicki z Wartą zakończone wynikiem 3:0. Lada chwila skończą sie kolejne mecze.

• W drugim ze spotkań rozpoczętych I-ligi o 18:00 Stomil po bramce Baranowskiego prowadzi 0:1.

• Sędzia Hubert Siejewicz nic nie dolicza i odgwizduje zakończenie pierwszej połowy.

• Bernhardt minął dwóch zawodników Zawiszy i uderzył, ale było to bardzo niecelne uderzenie.

• Petasz wykorzystał błąd Budzińskiego, który się poślizgnął i uderzył z ostego kąta, ale Pilarz pewnie broni ten strzał.

• Cóż za tempo meczu! Świetny mecz obserwujemy dziś w Bydgoszczy!

• Skrzyński w dobrej akcji uderzył lewą nogą z okolic 25 metra, ale Pilarz wyciągnął się jak Struna i wybił piłkę na rzut rożny!

• Bernhardt w polu karnym wycofuje do Danielewicza a ten w dobrej sytuacji trafia tylko w słupek!

• Teraz dużo walki z obu stron, gra toczy się w okolicach środka boiska.

• GOOOOOOL! KAMIL DRYGAS! Ziajka wykłada Drygasowi a ten uderza z przed pola pod słupek bramki Pilarza!

• Petasz wrzucał z rzutu rożnego ale piłka zagrana zbyt krótko.

• Bernhardt po odebraniu piłki obrócił się i strzelił na bramkę Kaczmarka, ale piłka przelatuje obok słupka.

• Cóż za kontra Zawiszy! Masłowski do Abotta, ten do Ziajki, który strzelał na bramkę Pilarza ale strzał zablokował Nykiel! Piłka odbiła się od nogi, a potem ręki zawodnika Cracovii! To mógł być karny dla Zawiszy!

• Dobra akcja Zawiszy zakończona słabym podaniem Masłowskiego do Abotta, piłka zagrana przez młodego zawodnika z Bydgoszczy w ręce Pilarza.

• Zejdler wbiegł w pole karne ale został zatrzymany przez obrońcę, który wybił poza linię końcową, piłkę zagraną z "rogu" zgarnął Wójcicki.

• Zawisza wybiegał z akcją, Wójcicki próbuje podać do Masłowskiego, ale temu piłkę zdejmują obrońcy. Po chwili faul, a z rzutu wolnego Petasz zagrywał do Wójcickiego, ale z tej akcji nic nie wyszło

• Jakieś problem z ręką miał Boljević, którym opiekowali się masażyści ale zawodnik już na boisku.

• GOOOOOOOOL! Bernhardt wygyrwa pojedynek w parterze podaje piłkę do wbiegającego w pole karne Nykiela i mamy 0:1!

• Bernhardt do Zejdlera, który wbiegał sam na sam ale Kaczmarek wybiegł z bramki i wybrał zawodnikowi piłkę z pod nóg.

• Petasz uderzył z rzutu rożnego pod poprzeczkę ale Pilarz na posterunku.

• Abott wygrał główkę ale żaden z jego kolegów nie dobiegł do piłki, którą pewnie wyłapał Pilarz.

• Bernhardt szukał prostopadłym podaniem Danielewicza ale obrońcy połapali się w tym zagraniu.

• Boljević uderzył zza pola karnego, ale strzelał z okolic 40 metra i piłka leciała ze zbyt małą prędkością aby zaskoczyć Kaczmarka.

• Błąd Żytki który podaje do Wójcickiego, ten wystawia Masłowskiemu, który strzela metr nad poprzeczką bramki Pilarza.

• Masłowski starł się z Lacićem ale sędzia nie odgwizdał faulu, miał całą sytuację kilka metrów od siebie.

• Pan Hubert Siejewicz zagwizdał w tym spotkaniu po raz pierwszy, Pasy zaczynają.

• Obie drużyny wybiegają już na murawę, za chwilę rozpocznie się spotkanie w Bydgoszczy.

• Ławka rezerwowych Crocovii: Matko Perdijić, Krzysztof Szewczyk, Damian Dąbrowski, Sebastian Steblecki, Bruno Żołądź, Michał Zieliński, Andraž Struna

• Ławka rezerwowych Zawiszy: Andrzej Witan, Hermes Neves Soares, Matej Nather, Vahan Gevorgyan, Paweł Zieliński, Daniel Mąka, Rafał Leśniewski

• Goście z Krakowa plasują się na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem 51 punktów, tyle samo oczek zdobyła trzecia w tabeli Flota, tuż pod którą znajdują się gospodarze dzisiejszego spotkania, którzy tracą do "Pasów" 2 punkty.

• Już za niespełna 30 minut rozpocznie się jedno z najciekawszych spotkań w I lidze, Zawisza Bydgoszcz podejmie na własnym stadionie Cracovię, obie ekipy wciąż walczą o awans do Ekstraklasy i dzisiejsze spotkanie może w końcowym rozrachunku przesądzić o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.