Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 Flota Świnoujście

Zawisza Bydgoszcz

2

Flota Świnoujście

2

• Zawisza miał szansę zbliżyć się do prowadzącej w tabeli dwójki, która dziś gra mecz bezpośredni (Pogoń - Termalica). Bydgoszczanie prowadzili już 2:0, ale stracili gola w doliczonym czasie gry, gubiąc 2 punkty w meczu z Flotą.

• Podanie wzdłuż bramki, na długim słupku niepilnowany Okińczyc pakuje piłkę do siatki! Niesamowita końcówka meczu. Piłkarze Zawiszy są załamani.

• 2:2

• Flota miała szansę, jednak czujni są obrońcy Zawiszy,

• Leśniewski za

• Kartka dla Śpiączki za faul w środku pola.

• Sędzia doliczył 3 minuty.

• Żółta kartka dla Zawistowskiego.

• Błędy w atakach bydgoszczan, sporo niedokładności.

• Skrzyński przerywa kontrę Floty.

• .... w Zawiszy także zmiana na boisku pojawia się Paweł Zawistowski w miejsce Ekwueme

• Na boisku pojawia się Śpiączka...

• Ekwueme przerywa akcję Floty.

• Pejkow wyszedł przed pole karne i odprowadził piłkę wzrokiem po za linię. Mogło się to jednak źle skończyć dla Zawiszy, ponieważ bardzo blisko był Okińczyc.

• Śmielej zaczęli atakować goście...

• Strata w środku pola, Okińczyc podaje do Marcheva, a ten po krótkim rogu z 16 metra pokonuje źle ustawionego Pejkova.

• 2:1

• Spokojniejszy fragment meczu. Na boisku dużo walki w środku pola.

• Zmiana w zespole Floty.

• Kolejne dwie akcje Masłowskiego z Gevorgyanem dwukrotnie po strzałach obu obronną ręką wychodzi Melon.

• Piękne zatrzymanie akcji Floty przez Strąka

• Akcja Gevorgyana z Masłowskim zakończona strzałem, z którym Melon bez wysiłku sobie poradził.

• Z autu wznawiała Flota. Z piłką minął się Pejkow, jednak na szczęście dla Zawiszy błąd bramkarza nie przyniósł utraty gola.

• Hrymowicz przerwał akcję Floty.

• Piękny strzał Skrzyńskiego z rzutu wolnego, po długim rogu piłka odbija się od poprzeczki i wychodzi w pole karne. Piłkę wybili obrońcy Floty.

• Faul tuż przed polem karnym na boisku leży Gevorgyan.

• Zmiana w zespole gości w miejsce Bodzionego, Okińczyc.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu.

• Zawodnicy pojawiają się na boisku.

• Za symulowanie faulu przed polem karnym ukarany żółtym kartonikiem został Gevorgyan.

• Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu.

• Sędzia doliczył jedną minutę.

• Ciekawostką jest fakt, że przed meczem właściciel Zawiszy - pan Radosław Osuch wytypował wynik 3:0 dla Zawiszy. Czy słowa właściciela Zawiszy okażą się prorocze?

• Kolejna piękna akcja Zawiszy, Van wychodzi sam na sam piłkę broni Melon, na jedenastym metrze czekał na futbolówkę Masłowski o po długim rogu posłał ją do siatki, między gąszczem nóg obrońców.

• 2:0!!

• A na trybunach trwa świetna zabawa kibiców.

• Kolejna groźna akcja Gevorgyana dośrodkowuje w pole karne, Błąd wyskakuje najwyżej lecz bardzo niecielnie uderza.

• Kontra Zawiszy. Trzech na trzech, jednak czujni okazali się obrońcy Floty i po szansie dla Zawiszy.

• Nieporozumienie Masłowskiego z Wójcickim kończy się stratą piłki.

• Indywidualna akcja z lewej strony Gevorgyana, dośrodkowuje w pole karne, wbiegającego Błąda uprzedza Melon.

• Ekwueme powrócił do gry.

• .... a na trybunach trwa głośny doping miejscowych kibiców.

• Na boisku leży Ekwueme.

• Lewą stroną pognał Stefańczyk jednak, nie starczyło dla niego boiska i nie zdołał dośrodkować.

• Zatrzymany Gevorgyan.

• Faulowany Ekwueme.

• Pierwsza zmiana w zespole Zawiszy, Ilków-Gołąb w miejsce kontuzjowanego Pawła Oleksego.

• Strzał Chyły plecami odbił Skrzyński.

• Błąd Hrymowicz przy wyprowadzaniu piłki, jednak po chwili wraz z Skrzyńskim wyjaśnia sytuację,

• Po rzucie rożnym piłkę przed pole karne otrzymał Błąd, jednak strzał ten został zablokowany.

• Ładna akcja Gevorgyana! Wyrwał się spod opieki dwóch obrońców i uderzył na bramkę. Piłkę odbiła się jeszcze od interweniującego obrońcy i leciała w światło bramki, jednak końcami palców nad bramkę piłkę przeniósł Melon.

• Przerzucenie piłki na lewo do wchodzącego Oleksego, jednak ten źle przejął piłkę.

• Niedokładne podanie do napastnika Floty i po szansie.

• Zalepa dwukrotnie przerywał dobrze zapowiadającą się akcję Zawiszy.

• Próba strzału Gevorgyana, jednak pomocnik niebiesko-czarnych był daleko od bramki i uderzył obok bramki Melona.

• Faul Błąda na Opałaczu.

• Próba dwójkowej akcji Floty zakończyła się stratą piłki.

• Dwójkowa akcja Wójcickiego z Strąkiem, pierwszy wycofuje na 11 metr nabiegał Gevorgyan uderzył niedokładnie piłka uderzyła lekko o poprzeczkę, a znajbliższej odległości do bramki piłke skierował Wójcicki.

• 1:0!!

• Błąd minął dwóch obrońców Floty i wbiegł w pole karne, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę.

• Za brzydki faul na Skrzyńskim ukarany Jasiński.

• Strata w środku pola Hrymowicza, kontra gości bez konsekewncji.

• Przerwana akcja Błąda.

• Zółtą kartką ukarany został Niewiada za złapanie piłki ręką,

• @Z- Niestety z powodów technicznych nie będziemy dzisiaj w stanie dodać żadnych zdjęć.

• Dużo chaosu na boisku. Górne piłki wędrują z jednej połowy na drugą.

• Ostro zaczęli goście i mamy pierwszy rzut rożny, główkuje Udarević nad bramką

• Pierwszy gwizdek sędziego. Na relację na żywo zapraszają Krzysztof Wiosna i Radek Kliszewski.

• Piłkarze wychodzą na boisko.

• Piłkarze ustawiają się w tunelu, kilka chwil dzieli nas od pierwszego gwizdka sędziego.

• Zawodnicy schodzą do szatni, za kilka minut rozpocznie się spotkanie w Bydgoszczy.

• Na stadionie pojawiło się nieco więcej osób. Nadal trwa rozgrzewka.

• Ławki rezerwowych: Zawisza Bydgoszcz: Andrzej Witan, Paweł Zawistowski, Rafał Leśniewski, Mateusz Mąka, Marcin Drzymont, Michał Ilków-Gołąb, Vladimir Kukol. Flota Świnoujście: Alan Wesołowski, Paweł Bielecki, Piotr Kieruzel, Veselin Marchev, Bartosz Śpiączka, Koba Shalamberidze, Wojciech Okińczyc.

• Podajemy obie jedenastki zespołów: Zawisza Bydgoszcz: Bojan Pejkov - Paweł Oleksy, Krzysztof Hrymowicz, Łukasz Skrzyński, Cezary Stefańczyk - Martins Ekwueme, Paweł Strąk, Michał Masłowski, Adrian Błąd, Vahan Gevorgyan - Jakub Wójcicki. Flota Świnoujście: Artur Melon - Krzysztof Bodziony, Patryk Fryc, Ensar Arifović, Daniel Chyła, Marek Niewiada, Ivan Udarević, Sebstian Zalepa, Tomasz Ostalczyk, Radosław Jasiński, Marek Opalacz.

• Trwa rozgrzewka obu zespołów, na stadionie w porównaniu z spotkaniem inauguracyjnym w Bydgoszczy na trybunach "garstka" ludzi.

• Witamy z Bydgoszcz. Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania Zawiszy Bydgoszcz z Flotą Świnoujście. Odsyłamy również do zapowiedzi spotkania.