2

GKS Katowice

0

• Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice W przypadku Zawiszy zadziałał efekt nowej miotły. Debiut Szatałowa z pewnością jest udany.

• Nad poprzeczką główkował Szymura. Ostatnia akcja katowiczan i koniec meczu ! Zawisza wygrał 3:0.

• Leśniewski żegnany owacyjnymi brawami.

• Piąstkował golkiper gospodarz po czym uderzał jeden z piłkarzy gości. Wysoko nad poprzeczką.

• Stefańczyk zmienia Błąda.

• Pietroń wchodzi na boisko za Chwalibogowskiego.

• Ładna akcja bydgoszczan kończy się zaledwie niecelnym uderzeniem Kukola! Sytuację miał wyborną...

• Sabela w ostatniej chwili uprzedził Masłowskiego!

• Strąk fantastycznym zwodem zgubił dwóch rywali po czym dograł do Leśniewskiego. Ten uderzał niecelnie.

• Brzydki faul Strąka.

• Bardzo łaskawy był dla Hrymowicza sędzia. Środkowy obrońca bydgoszczan faulował wychodzącego na czystą pozycję Chmiela.

• Katowiczanie wciąż naciskają Zawiszan, ale nadal bez efektów.

• Strzał Zachary powędrował wysoko nad bramką.

• Poszkodowany trafia w mur.

• Ukarany Cholerzyński. Uciekł mu Adrian Błąd przez co musiał naruszyć przepisy.

• Stefański melduje się na placu gry.

• Próba zawodnika GieKSy zbyt słaba na Witana.

• Kontra "Wojskowych" kończy się niecelnym uderzeniem Masłowskiego.

• Na boisku melduje się Kukol. Zmienia Wójcickiego

• ... oraz Zachary. Obaj piłkarze starli się w środku boiska.

• Żółta kartka dla Ekwueme...

• Po rzucie rożnym strzelał Kowalczyk, ale bardzo pewnie spisuje się dziś Witan !

• Ostatnie ostrzeżenie dla Ilków-Gołąba. Następne przewinienie zostanie ukarane kartą.

• Obraz meczu nie zmienia się. Nieskutecznie atakuje GKS .

• Hrymowicz zagrał wprost pod nogi Gierczaka. Całe szczęście dla byłego piłkarza Pogoni Szczecin obeszło się bez konsekwencji.

• W odpowiedzi Chwalibogowski mógł wpisać się na listę strzelców. Piłka po jego strzale niewiele minęła okienko bramki Zawiszy.

• Leśniewski nie trafia w piłkę będąc sam na piątym metrze!

• Bardzo dobry mecz rozgrywa dziś Michał Masłowski. Jest niezwykle aktywny, ma dużo dobrych zagrań no i strzelił bramkę.

• Błąd z wolnego wprost w ręce Sabeli.

• Znakomita interwencja Witana po strzale głową jednego z katowiczan ratuje Zawiszę!

• Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice

• Początek drugiej połowy.

• Zmiana. Za Hołotę wchodzi Pitry.

• Koniec pierwszej połowy. Zawisza nie gra porywająco, ale zasłużenie prowadzi 2:0.

• Błąd dorzucił piłkę w "szesnastkę". Poradzili sobie obrońcy katowiczan.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! ! ! Kapitalna szarża Masłowskiego przez pół boiska i 2:0!

• Czujny na przedpolu Witan znów pozbawia szansy gości.

• Masłowski z większej odległości - mocno, ale niecelnie. Podjął jednak trafną decyzję.

• W odpowiedzi Wójcicki trafia w boczną siatkę. Miał dobrą sytuację, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.

• Pierwszy celny lecz słabiutki strzał oddał zawodnik gości.

• Choć to przyjezdni częściej mają piłkę, nie za bardzo wiedzą co z nią zrobić i nie zagrażają bramce niebiesko-czarnych.

• Goście forsują grę prawym skrzydłem. Na razie nie przynosi to efektu.

• Bardzo odważne wyjście z bramki Witana przerywa akcję GKS-u.

• Fatalne zachowanie Hrymowicza który dał się wyprzedzić Zacharze, a pózniej faulował. Na szczęście dla gospodarzy rzut wolny bez zagrożenia.

• Spotkanie jest bardzo wyrównane, lecz sytuacji od pewnego czasu nie ma żadnych.

• Ekwueme z około 20 metrów próbował bardzo niecelnie.

• Słabszy okres meczu.

• Efektowna szarża Masłowskiego przerwana faulem.

• Chwalibogowski najpierw trafił w mur, a po chwili uderzał niecelnie.

• Pewne wyjście Witana do źle z rzutu wolnego zagranej piłki.

• Katowiczanie znów wykonywali korner, ale po raz kolejny bez większego zagrożenia.

• Do piłki zagranej z rzutu rożnego doszedł jeden z graczy gości, ale niezbyt dobrze trafił w piłkę. Przy piłce częściej utrzymują się gracze przyjezdni.

• Ilków-Gołąb zagrał ze skrzydła płasko w pole karne, a obrońcom gości urwał się Leśniewski. 1:0 !

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! ! ! Leśniewski!

• Strzał Błąda po koźle pewnie wyłapany przez bramkarza.

• W pole karne świetnie przedarł się Cholerzyński, ale dośrodkował niedokładnie.

• Prostopadłe podanie Masłowskiego w kierunku Leśniewskiego przechwycił Sabela.

• Pierwszy rzut wolny dla GKS. Wykonanie beznadziejne.

• Mecz zaczynają goście.

• Obie drużyny, prowadzone przez sędziowską trójkę, wyszły już na boisko.

• Tymczasem kibiców gospodarzy jest około 2,5 -3 tysiące.

• Na Stadionie Zawiszy pojawiła się spora, bo około ośmiuset osobowa, grupa kibiców katowiczan.

• Obie ekipy dzieli w tabeli 5 pozycji i 8 punktów. Zawisza jest piąty; GKS dziesiąty.

• Dziś debiut w roli trenera Zawiszy zaliczy Jurij Szatałow, który w czwartek zastąpił na tym stanowisku Janusza Kubota.

• Rezerwowymi gospodarzy są: Pejkov, Kukol, Stefańczyk, Mąka, Drzymont, Markowski, Cuper. Natomiast na ławce gości zasiądą: Gorczyca, Rzepka, Napierała, Pietroń, Farkas, Pitry, Stefański.

• Witamy ze stadionu w Bydgoszczy. Dziś, miejscowy Zawisza, podejmie GKS Katowice. W lewym okienku zostały już zamieszczone składy obu drużyn.