3

Górnik Łęczna

2

• Dziękujemy za uwagę. Relacje prowadzili Radek Kliszewski oraz Krzysztof Wiosna.

• Koniec. 3-2 dla Bydgoszczan. Było w ostatnich minutach bardzo gorąco pod bramką Zawiszan.

• Po raz kolejny goscie... Nildo wycofuje do Nikitovica i na szczescie bydgoszczan wysoko nad bramką,

• Po rzucie rożnym bramkę na 3:2 zdobywa Nilldo.

• Mogło być 4:1 ! Z kontrą wychodzili gospodarze. Gevorgyan zagrywał do Chałasa.Ten uderzył jednak nad bramką!

• Sędzia dolicza aż 5 minut do regulaminowego czasu gry.

• Zmiana w Zawiszy. Boisko opuszcza Kamil Jackiewicz, a zastąpi go Patryk Klofik.

• Seria rzutów rożnych dla Zawiszan.

• Piłkarze gości przycisnęli zawodników gospodarzy w końcówce spotkania.

• ...lecz sędzia po dyskusji z liniowym nie uznaje bramki.

• Rzut rożny dla zawodników gości, zamieszanie w polu karnym...... pada bramka....

• Na boisku pojawia się Szymon Maziarz. Zastąpi on Martinsa Ekwueme.

• Na boisku po straciu z zawodnikiem gości leży Martins Ekwueme.

• I po raz kolejny groźna akcja dwójki Geworgian-Błąd. Dośrodkowuje pierwszy, drugi wykańcza akcję głową i piłka mija o centymetry poprzeczkę Prusaka.

• Groźny strzał z daleka Witan nie pewnie na rzut rożny. Dośrodkowanie spada na głowę Nildo i minmalnie mija bramkę gospodarzy.

• Zmiana w zespole gości. Boisku opuszcza Michał Renusz, a w jego miejscu pojawia się Kamil Oziemczuk.

• Piękna akcja Geworgiana, zagrywa na lewo do Błąda a ten na wślizgu pakuje piłkę do bramki gości.

• GOOOOL. !

• Spiker poprawia się. Na trybunach przy ul.Gdańskiej zasiada 5700 widzów.

• Zmiana w zespole Zawiszy Bydgoszcz. Na boisku pojawia się Tomasz Chałas zastępuje on Jakuba Wójcickiego.

• Prawą stroną wbiegał w pole karne Ilków-Gołąb. Wycofał do Gevorgyana, którego strzał przyblokowany został przez obrońców gości.

• Napastnik gości na spalonym.

• W drugiej połowa gra zwolniła tempo. Dużo gry toczy się w środku pola.

• ... boisko opuszcza Michał Zuber a jego miejscu na boisku pojawia się Jacek Kusiak,

• Zmiany w zespole gości.... Falkowski siada na ławce, na boisko wbiega Pesir.

• Rzut wolny dla Zawiszy. Paweł Zawistowski uderza po długim rogu.. na posterunku Prusak. W kontrze goście Nildo zatrzymany przez Skrzyńskiego.

• Wójcicki do Błąda... w polu karnym jednak powstrzymuje go Wallace.

• Wahan Geworgian przerywa kontrę piłkarzy gości i otrzymuje żółty kartonik.

• Groźnie atakują piłkarze z Łęcznej.

• Akcja z lewej strony piłkarzy gości bez konsekwencji dla Bydgoszczan. Od bramki zaczyna Witan.

• Drugą połowę rozpoczęli gospodarze.

• Piłkarze wracają na boisko.

• Na spotkanie przybyło 4630 kibiców.

• Sędzia Krasny zakończył pierwszą połowę. Do przerwy Zawisza prowadzi z GKS 2:1

• Groźnie na bramkę uderzył Nildo. Na posterunku jednak Andrzej Witan.

• Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej cześci spotkania.

• Kolejny rzut wolny dla gości. Mocno uderza Nikitovic, pewnie broni jednak Witan.

• Piękna akcja Bydgoszczan zapoczątkował ją Wahan Geworgian zagrał na lewa stronę do Oleksego, a ten z pierwszej piłki dośrodkowuje na głowę Jakuba Wójcickiego i Zawiszanie obejmują prowadzenie. Wyniki 2-1.

• GOOOOOOL 2:1

• Wahan Geworgian podaje na 16 metr do Zawistowskiego lecz jego strzał zatrzymuje się na jednym z obrońców Bogdanki.

• Kolejny rzut wolny dla Bogdanki. Żółta kartka dla Błażeja Jankowskiego.

• Przed polem karnym ręką zagrał Oleksy. Rzut wolny wykonywał Łuczak. Uderzył minimalnie nad bramką Witana.

• Groźna akcja piłkarzy z Łęcznej zatrzymana przez Jankowskiego.

• Ręką przed polem karnym zagrywał Oleksy. Rzut wolny dla gości.

• Rzut wolny dla Bogdanki, wysoko nad bramką Witana.

• .... oraz Nikitovic.

• Adrian Błąd ukarany zółtą kartką.

• Przepychanka zawodników obu drużyn po faulu Adriana Błąda.

• W środku pola faulowany Wojciech Łuczak.

• Bardzo aktywny od pierwszej minuty w zespole gospodarzy jest Kamil Jackiewicz.

• Zawistowski pewnie wykonał jedenastkę i Zawisza wyrównał. 1:1

• Rzut karny za zagranie ręka w polu karnym Bogdanki.

• Strzelec bramki dla Bogdanki powraca na boisko.

• Benevente po strzeleniu bramki wykonywał fikołka. Zrobił to dość niefortunnie i doznał urazu.

• A na trybunach jak co tydzień trwa świetny doping miejscowych kibiców.

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Łuczak i piłkę do bramki skierował Benevente Perez. 0:1 dla Bogdanki.

• Dośrodkowanie Sołdeckiego blokowane przez obrońców Zawiszy.

• Piłkarze Zawiszy wyprowadzali kontrę. Piłkę w pole karne zagrywał Jackiewicz. Piłkę na rzut rożny wybili obrońcy Bogdanki.

• Kibice Zawiszy wywiesili transparent o treści: "W Łęcznej tylko Górnik!"

• Piłkarzy z Bydgoszczy dopinguje około 5000 kibiców.

• Bogadanka miała rzut wolny. Piłka trafiła jednak w mur.

• Znakomicie sprzed pola karnego strzelał Ekwueme! Piłkę sparował jednak Prusak.

• Pierwszy rzut rożny dla zespołu Zawiszy.

• Rozpoczęli goście.

• Obie drużyny zostają wyprowadzone przez arbitrów tego spotkania na boisko.

• Piłkarze obu drużyn zakończyli rozgrzewkę i udają się do szatni.

• Na meczu obecny jest Paweł Wojtala były zawodnik min. Lecha Poznań.

• Na ławce gospodarzy - Cuper Patryk, Zapała Łukasz, Maziarz Szymon, Hrymowicz Krzysztof, Klofik Patryk, Majkowski Kamil, Chałas Tomasz. Na ławce gości - Socha Paweł, Jhonatan De-Oliveira-Urquisa, Oziemczuk Kamil, Kusiak Jacek, Magdoń Paweł, Pesir Tomasz, Żukowski Mateusz.

• Sędzią główny dzisiejszego spotkania jest Krasny Sebastian, na liniach będą mu pomagać Mucha Sebstian oraz Ocieczek Mariusz. Sędzia technicznym Steczko Sławomir, Obserwatorem PZPN - Michał Listkiewicz.

• Witamy ze stadionu przy ulicy Gdańskiej. Zapraszamy na relacje live z meczu pomiedzy miejscowym Zawiszą, a liderem 1 ligi Bogdanki Łęczna.