• Za wspólnie spędzony czas przed monitorem dziękuje Radek Kliszewski. Do usłyszenia!

• Koniec spotkania! Zawisza remisuje z Bogdanką Łęczna.

• Nikitović w pole karne, faulowany Kaczmarek.

• Leśniewski fauluje w akcji ofensywnej. Sędzia podejmuję dziwne decyzję dziś.

• Kontra gości, z łatwością Petasza ograł Zuber. Po strzale od bramki Kaczmarek.

• Piłkarz z Łęcznej grają już na czas. Satysfakcjonuje ich remis na boisku wicelidera.

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Zawiszanie zawzięcie atakują.

• Nie dokładnie Błąd, przy piłce goście.

• Kapitalna okazja gospodarzy, z 11 metra Masłowski w ostatniej chwili piłkę nad bramką przerzuca Prusak.

• Ostatnia zmiana w zespole gości, za Pesira pojawia się Ropiejko.

• Żółta kartka dla Stefańczyka za faul na Wojdydze.

• Masłowski gra do Leśniewskiego, ten jednak po raz kolejny na spalonym.

• Fauluje Wojdyga Hermesa w środku pola.

• Błąd urywał się Benkowskiemu, sędzia nie dopatrzył się faul. Przy piłce goście.

• Stefańczyk wrzuca w pole karne, uderza Leśniewski lecz za lekko, piłkę wyłapuje Prusak.

• Wojdyga z łatwością ogrywa Hermesa wstrzela piłkę w pole karne, wybija ją Kopacz.

• Decyzję sędziego wprowadzają dużo chaosu na boisku.

• zawisza

• Druga zmiana w zespole Bogdanki, za Oziemczuka pojawia się Wojdyga.

• Kolejny atak Zawiszy zatrzymany przez obrońców gości.

• Nie cenzuralne słowa padają w stronę Pesira z trybyn.

• Na boisku leży Pesir. Na trybunach gwizdy.

• Na pozycji spalonej Leśniewski.

• Z rzutu wolnego w mur uderza Petasz.

• Zmiana w zespole gości, za Mandrysza Tymosiak.

• W ataku gospodarze, rzut wolny dla Zawiszy.

• Bramka nie została jednak uznana! Sędzia dopatrzył się zagrania ręką u Leśniewskiego!

• Kontra niebiesko-czarnych, niedokładnie Leśniewski do Błąda.

• Ostatnia zmiana u gospodarzy, za Strąka, Zawistowski.

• Za faul w polu karnym na Zuberze, ukarany został Petasz.

• W odpowiedzi gospodarze, Leśniewski zatrzymany.

• Broni Kaczmarek strzał Nikitovicia!

• Rzut karny dla gości!

• Rzut rożny bez konsekwencji dla gości.

• Hermes z Masłowskim sklepali obrońców, ten pierwszy prostopadły podaniem uruchamia Masłowskiego jednak broni Prusak.

• Chaotyczna gra z obu stron.

• Wieje nudą w Bydgoszczy.

• Z dystansu uderza Zuber, wysoko nad bramką.

• Kopacz przecina podanie kierowane do Szałachowskiego.

• Druga zmiana w ekipie Jurija Szatałowa, w miejsce Chałasa, Rafał Leśniewski.

• Obaj zawodnicy podnieśli się i kontynuują zawody.

• W środkowej części boiska głowami zderzyli się Petasz z Zuberem.

• Pierwsza zmiana w spotkaniu, strzelec bramki Gevorgyan opuszcza boisko w jego miejsce Błąd.

• Bardzo niedokładnie piłkę rozgrywają gospodarze.

• Strzał Oziemczuka z głowy wyłapuje Kaczmarek.

• Gra toczy się w środku pola.

• Pielach uderzać chciał z dystansu, jednak skiksował i piłkę przejął Petasz.

• Chałas z łatwościa ogrywa Sołdeckiego, jednak później zostaje zablokowany.

• Po raz kolejny starcie Szałachowskiego z Kopaczem, obrońca Zawiszy wślizgiem wybija piłkę na aut.

• Chałas kapitalnie przyjmuję piłkę, jednak Midzierski go zastawił i od bramki Prusak.

• Szałachowski w akcji ofensywnej fauluje Kopacza.

• Petasz zatrzymany przez obrońców na lewej stronie.

• zawisza

• Wrzutkę w pole karne wyłapuje Prusak.

• Strzał Chałasa zatrzymany przez Benkowskiego.

• Po raz kolejny indywidualnie Wójcicki, wywalczył rzut rożny.

• Kolejny rzut rożny, piłkę wybija jednak Pesir.

• Ładne dośrodkowanie Wójcickiego, Nikitović ubiegł Petasza i rzut rożny.

• Atak gości przerywa Hermes.

• Piłka rzucona od razu na Oziemczuka jednak przecina to Stefańczyk.

• Drugą część spotkania rozpoczynają goście.

• zawisza Trwa przerwa.

• Sędzia chwile później kończy pierwszą część, w Bydgoszczy mamy remis 1-1.

• Sędzia dolicza minutę do pierwszej części.

• Kopacz traci piłkę, przeją ją Pesir od razu do Szałachowskiego, ten uderza w słupek jednak sędzia wcześniej dopatrzył się pozycji spalonej.

• W odpowiedzi goście jednak zatrzymany przez Masłowskiego został aktywny dzisiejszego wieczoru Szałachowski.

• Gevorgyan wypuszcza Chałasa ten jednak zatrzymany przez obrońców.

• Pojawia się z powrotem na boisku.

• Na noszach zniesiony z boiska został pomocnik Bogdanki Zuber, który ucierpiał w starciu z Kaczmarkiem.

• Kolejne nie porozumienie w szeregach defensywnych Zawiszy, Petasz za lekko do Kaczmarka i w sytuacji sam na sam po raz kolejny bramkarz Zawiszy lepszy od zawodnika z Łęcznej.

• Dośrodkowanie Stefańczyka wprost w ręce Prusaka.

• Mandrysz znowu brzydko fauluje od tyłu Masłowskiego.

• Brzydkie faule ze strony gości. Masłowski dorzuca w pole karne, w zamieszaniu sędzia nie widzi zagrania ręką i nie dyktuje jedenastki do gospodarzy.

• zawisza

• Nie porozumienie Kopacza ze Stefańczykiem, Pielach znalazł się w oko w oko z Kaczmarkiem jednak uderza w boczną siatkę.

• Ładna akcja gości uderza Mandrysz, lecz bardzo lekko.

• Kopacz zatrzymuje atak gości.

• Przestój lekki na boisku, gra toczy się w środku pola.

• Pielach przedzierał się przez obrońców, zatrzymał go Stefańczyk.

• Piłka kierowana do Chałas, jednak głową przecina podanie Midzierski.

• Wójcicki przedłuża do Masłowskiego, ten jednak na spalonym.

• Zła próba podania Strąka do Hermesa.

• Gospodarze chcą iść za ciosem. Z wolnego Masłowski, wyjaśniają jednak defensorzy Bogdanki.

• Kapitalne uderzenie z dystansu Gevorgyana! Bramka palce lizać! Wpada w okienko bramki Prusaka.

• GOOOL! Wyrównianie!

• Za faul na Stefańczyku ukarany żółtym kartonikiem, Nikitović.

• Kapitalne prostopadłe podanie do Wójcickiego, ten źle zabiera się z piłką i Prusak wyłapuję piłkę.

• Chałas przedzierał się przez blok defensywny, wślizgiem na rzut rożny piłkę wybił Midzierski. Dośrodkowuje Masłowski, główkuje Kopacz nad bramką.

• Bydgoszczanie grają bez pomysłu w akcjach ofensywnych.

• Podcinka za obrońców Wójcickiego w stronę Masłowskiego, jednak piłkę wyłapuje Prusak.

• Paweł Strąk po raz kolejny notuje dużo strat w środkowej strefie boiska.

• Kolejna wrzutka w pole karne Prusaka, tym razem Gevorgyan jednak żaden z zawodników nie przecina lotu piłki.

• Wrzuca w pole karne Masłowski z wolnego jednak bez konsekwencji dla gości.

• Solowa akcja Wójcickiego minął trójkę zawodników uderzył z szesnastego metra jednak obok słupka!

• W odpowiedzi gospodarze, jednak złe dogranie Masłowskiego i strata.

• Głupia strata w środku pola Strąka, goście w błyskawiczny sposób znaleźli się pod bramką gospodarzy do pustaka piłkę otrzymał Szałachowski i dopełnił formalności.

• GOOOL !

• Kolejny atak gości na spalonym jednak Oziemczuk.

• W ataku goście, Pielach z autu w pole karne, wyjaśnia wszystko Hermes.

• Strąk źle przyjmuje piłkę i musi faulować.

• Zawisza jak na razie dłużej utrzymuję się przy piłce.

• zawisza

• Faul w środku pola na Gevorgyanie.

• Masłowski w pole karne dorzuca na długi słupek, przewrotką próbował to wykończyć Petasz lecz bardzo niecelnie.

• W odpowiedzi gospodarze, ponownie Masłowski lecz zawodnik gości wybija piłkę na rzut rożny.

• Akcja gości, z dystansu uderza Oziemczuk po rykoszecie uderza w poprzeczkę!

• Dośrodkowanie Petasza w pole karne, Wójcickiego ubiegł Midzierski.

• Faul w środku pola gospodarzy, i za głęboka wrzutka w pole karne, piłkę wyłapuje Kaczmarek.

• Pierwsza sytuacja bydgoszczan! Uderza Masłowski lecz wprost w Prusaka.

• Rozpoczęli gospodarze. Pierwszy gwizdek sędziego.