• Kibice miejscowi w smutnych humorach opuszczają stadion.

• Koniec meczu! Za uwagę dziękują Radek Kliszewski i Krzysztof Wiosna.

• Rzut wolny ze skraju pola karnego dla Kolejarza, spokojnie broni Witan.

• Sędzia dolicza 2 minuty.

• Zmiana w miejsce Wolańskiego, Konrad Cebula.

• Żółta kartka dla Wolańskiego.

• Bardzo dużo strat zaliczają piłkarze Zawiszy.

• Strzał sprzed pola karnego Błąda, bramkarz wypluwa piłkę przed siebie, ale szybko naprawia swój błąd.

• Strata piłki przez Błąda.

• Rzut rożny pewnie wychwytuje Sobański.

• Piłkarze Kolejarza bardzo mądrze się bronią.

• Z dystansu uderzał Błąd nad bramką.

• Zmiana w zespole gości. Na boisku pojawia się Dawid Rupa, który wchodzi w miejsce Michała Chrapka.

• Rzut rożny dla Zawiszy, zakotłowało się pod bramką Sobańskiego, piłka wybita w aut. Szybko rozegrana akcja dwukrotnie bardzo groźnie uderza Ekwueme, kapitalnie broni Sobański!

• Żółty kartonik dla Kowalczyka za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Bardzo dużo chaosu w poczynaniach Zawiszy.

• Ładna akcja Błąda z Leśniewskim, napastnik Zawiszy gra prostopadłą piłkę Błądowi jednak ten odpuścił i piłkę ze spokojem wyłapał Sobański.

• Mimo przewagi jednego zawodnika, gospodarze rozgrywają bardzo chaotycznie piłkę,

• Dobre wyjście z bramki Witana, który przerywa akcję Kolejarza.

• Kolejna szansa Zawiszy, zakończona tym razem minimalnie niecelnym strzałem Błąda.

• Kolejna dobra okazja Zawiszy. Prawą stroną biegł Błąd i zagrał do Cupera, który dośrodkował w pole karne Kolejarza. Żaden z Bydgoszczan nie zamykał jednak akcji.

• Po bramce na remis, Kubot stawia na atak, na boisku pojawia się Wójcicki w miejsce Kukola.

• Rzut rożny dla Zawiszy i Oleksy głową zdobywa wyrównanie.

• Kibice domagają się lepszej gry swoich zawodników, padają z trybun niecenzuralne słowa.

• Fatalne rozegranie rzutu wolnego przez Zawiszę.

• Drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną ukarany został Nitkieicz.

• Rzut pośredni z pola karnego dla Zawiszy!!

• Strzał niecelny Kowalczyka.

• Rzut wolny dla Zawiszy, Kolejarz mądrze się broni.

• Nieporozumienie Cupera z Błądem i Zawisza traci szansę na dobrą akcję.

• Goście próbowali wywalczyć rzut rożny, ale tym razem dobrze zachowali się obrońcy Zawiszy.

• Rozpoczęcie drugiej połowy spotkania. Zapraszamy

• Na boisku w miejsce Pawła Strąka pojawia się Adrian Błąd. Janusz Kubot stawia na atak.

• Zawiszanie zawodzą, brakuje koncepcji w rozgrywaniu ataków, nie klei się gra, natomiast goście mądrze się bronią i liczą na kontrataki. Szybko strzelona bramka ustawiła nieco zawody.

• Koniec pierwszej połowy.

• Faul przed polem karnym, kartka dla Cichego.

• ..., a za Szufryna - Bocian.

• Druga karetka również odjeżdża z zawodnikiem gości.

• Zawistowskiego na boisku zastąpił Ekwueme...

• W dalszym ciągu na boisku leży zawodnik Kolejarza.

• Zawistowski wstał o własnych siłach z bandażem na głowie wsiada do karetki.

• Ostry faul na Zawistowskim... karetka proszona do zawodnika.

• Brakuje koncepcji gospodarzą na skonstruowanie ofensywnej akcji...

• Przemysław Cecherz w dzisiejszym spotkaniu z trybun przekazuje wskazówki swoim zawodnikom.

• Dobre zagranie do Zawistowskiego, jednak ten nie sięgnął piłki.

• Faulowany był Leśniewski. Grę szybko wznowili Bydgoszczanie i wywalczyli rzut rożny, po którym Zawisza nie zagroził Kolejarzowi.

• Za uderzenie łokciem kartką ukarany Nitkiewicz.

• Piłkarze Zawiszy oddali piłkę, na boisku z powrotem pojawia się na boisku Stefanik.

• Na boisku leży Stefanik. Przerwana gra.

• Strata przy wyprowadzaniu piłki Masłowskiego, zakotłowało się przed polem karnym Zawiszy lecz Chrapek bardzo nie celnie.

• Faulowany Gevorgyan.

• Żółtą kartką został ukarany Kukol' za ostry faul w środku pola.

• Faulowany był Gevorgyan. Rzut wolny wykonywał Zawistowski, ale bez problemów piłkę złapał Sobański.

• Kolejarz bardzo dobrze broni się przed akcjami Zawiszy.

• Atakują piłkarze ze Stróża, ale brakuje ostatniego podania.

• Dla odmienności rzut rożny dla Kolejarza, piłka wybita przed pole karne, uderza Chrapek bardzo niecelnie.

• Rzut wolny dla Zawiszy wykonywał Zawistowski, ale żaden z Bydgoszczan nie skierował piłki w stronę bramki.

• Dobra akcja gości zakończona strzałem na bramkę Witana, który broni z problemami .

• Dużo chaosu na boisku.

• Źle wykonany rzut rożny przez Zawiszę.

• Niecelny strzał Masłowskiego.

• Zawiszanie chcą szybko zmienić wynik spotkania, wciąż atakują drużynę gości.

• Po rzucie rożnym kolejna szansa dla Zawiszy zakończona minimalnie niecelnym strzałem.

• Akcja prawą stroną przeprowadzona przez Bydgoszczan, kończy się groźnym dośrodkowaniem. Na nieszczęście dla Niebiesko-czarnych piłkę sprzed bramki wybił na rzut rożny obrońca gości.

• Odpowiedzieć próbował Leśniewski, ale strzał napastnika Zawiszy był bardzo zły.

• Rzut z autu krótko rozegrany, z prawej strony dośrodkował wzdłuż bramki Chrapek, nikt nie przeciął podania a akcje zamknął nie pilnowany Wolański.

• GOOOOL!

• Strata Skrzyńskiego bez konsekwencji.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczynamy spotkanie Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże.

• Zawodnicy wychodzą na boisko.

• Sędziowie czekają na zawodników w tunelu.

• W porównaniu z ostatnimi spotkaniami na stadionie Zawiszy trybuny świecą pustkami...

• Obie jedenastki zakończyły rozgrzewkę, za kilka minut rozpocznie się spotkanie przy ul.Gdańskiej.

• Zachęcamy do typowania wyniku meczu w komentarzach.

• Ławka rezerwowych Zawiszy: Pejkow, Stefańczyk, Drzymont, Błąd, Mąka, Ekwueme, Wójcicki.

• Ławka rezerwowych Kolejarza: Zarychta, Cebula, Bocian, Gajtkowski, Rupa.

• Skład Kolejarza:Sobański - Szufryn, Nitkewicz, Stefanik, Chrapek, Markowski, Cichy, Gryźlak, Kowalczyk,o Walęciak, Wolański.

• Skład Zawiszy: Witan - Cuper, Oleksy, Skrzyński, Hrymowicz, Kukol, Masłowski, Gevorgyan, Zawistowski, Strąk, Leśniewski.

• Trwa rozgrzewka obu drużyn.

• Witamy z Bydgoszczy! Już za niecałe 40 minut zabrzmi pierwszy gwizdek w meczu Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże.