Zawisza Bydgoszcz

0

Olimpia Elbląg

0

• Arbiter zakończył spotkanie. Zawisza 0:0 Olimpia. Za uwagę dziękuję - Krzysztof Wiosna.

• Sędzia dolicza 3 minuty

• Zamieszanie pod bramką przyjezdnych. W starciu z którymś z Bydgoszczan ucierpiał Stodoła.

• Gra toczy się głównie w środku pola.

• Maziarz w miejsce Ekwueme.

• Rzut wolny dla Olimpii.

• W akcjach obu drużyn widoczny jest brak zgrania.

• Sprzed pola karnego strzelał Adrian Błąd. Strzał ten sparował Stodoła a dobitka Jackiewicza była niecelna.

• Żółtą kartkę zobaczył także kapitan Olimpii - Krzysztof Kaczmarczyk

• Kontratak Olimpii faulem przerwał Ekwueme, otrzymując za to zółtą kartkę.

• Klofik dośrodkowywał w pole karne, ale jego podanie zostało wybite przez jednego z obrońców gości.

• Iwan za Muszalika

• W Bydgoszczy zaczyna padać deszcz.

• Ależ akcja! Sam na sam z bramkarzem wychodził Ekwueme. Stodoła jednak wybił piłkę przed siebie zostawiając pustą bramkę. Stzelać próbował ponownie Ekwueme, ale przestrzelił.

• Akcję Olimpii przeciął Ilków-Gołąb.

• Kolejny rzut wolny dla Olimpii. I po raz kolejny pewnie interweniuje Witan.

• Zmiany dokonuje Janusz Kubot. Leśniewskiego zastąpił Jackiewicz.

• Po rzucie wolnym pewnie interweniował bramkarz Zawiszy - Andrzej Witan.

• Hrymowicz ukarany zółtą kartką.

• Bokiem próbował Ilków-Gołąb. Dośrodkowywał jednak zbyt mocno.

• Bydgoszczanie cały czas próbują dostać się w pole karne Olimpii, jednak czujni są obrońcy.

• Ładnie środkiem przedzierał się Błąd, jednak zbyt długo zwlekał z podaniem do kolegi i stracił piłkę.

• Rozpoczęli gospodarze

• Zółta kartka dla Pacana za faul na Gevorgyanie.

• Banasiak za Kołodziejskiego.

• Klofik w miejsce Piętki

• Piłkarze powrócili na plac gry. Za moment rozpoczną gospodarze.

• Sędzia Marek Szrek zakończył pierwszą połowę spotkania Zawiszy Bydgoszcz z Olimpią Elbląg. Jak na razie w Bydgoszczy bez bramek.

• Sędzia dolicza 1 minutę.

• Techniczny strzał oddał Ekwueme, jednak Stodoła popisał się znakomitą paradą.

• Na boisku nie dzieje się obecnie nic godnego uwagi.

• Obok bramki strzelał Piętka.

• Dośrodkowywał Ekwueme, strzelał Ilków-Gołąb. Strzelił jednak minimalnie nad bramką.

• Prostopadle do Leśniewskiego podawał Ekwueme, jednak bramkarz dobrze interweniował.

• Na spalonym Rafał Leśniewski.

• Zawisza częściej atakuje, jednak piłkarze Janusza Kubota nie stwarzają większego zagrożenia pod bramką Olimpii.

• Sławomir Szary zablokował dośrodkowanie Adriana Błąda.

• Paweł Zawistowski został ukarany żółtą kartką za faul.

• Ależ teraz okazji nie wykorzystali gospodarze! W polu karnym najlepiej odnalazł się Stodoła wyciągając piłkę spod nóg jednego z Zawiszaków.

• Rzut rożny dla Zawiszy.

• Kołodziejski strzelił wprost w Witana który pewnie interweniuje.

• Dośrodkowanie Olimpii wyłapał Witan.

• Paweł Oleksy został ukarany żółtą kartką.

• Gra przeniosła się do środka pola.

• Na spalonym Buśkiewicz.

• Akcję gości przerwał Skrzyński. Kontra Zawiszy nie zakończyła się jednak strzałem.

• Ładną akcję Gevorgyana i Ekwueme przeciął Stodoła.

• Z rzutu wolnego niecelny strzał oddał Pacan.

• Piłkę piąstkował Witan.

• Rzut rożny dla Olimpii.

• Jak na razie optyczną przewagę na boisku ma Zawisza. Goście atakują głównie z kontr.

• W pole karne Olimpii dośrodkowywał Gevorgyan. Piłkę wybili jednak obrońcy.

• Kibice Zawiszy przygotowali oprawę tworząc flagę swojego klubu.

• Ładnie środkiem przedzierał się Hrymowicz. Strzał jego jednak został zablokowany.

• Rzut wolny mieli goście, jednak żaden z zawodników nie skierował piłki do bramki.

• Z kontrą ruszali goście, jednak Buśkiewicz przewrócił się.

• Gevorgyan wywalczył aut na wysokości pola karnego dla Zawiszy.

• Pierwsza ładna akcja Zawiszy zakończona strzałem Będzie rzut rożny.

• Od pierwszych minut na stadionie słyszany jest bardzo głośny doping zarówno gospodarzy jak i gości.

• Olimpia miała rzut wolny jednak piłkarze nie zagrozili bramce Witana.

• Pierwsza strata gości i ze spokojnym atakiem z własnego pola wychodzili gospodarze, jednak akcję rozbili obrońcy Olimpii.

• Rozpoczęli goście.

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na boisku. Zawisza zagra w tradycyjnych niebiesko-czarnych strojach, natomiast Olimpia Elbląg zagra na biało.

• Kibice Olimpii Elbląg zaznaczają swoją obecność na meczu.

• Kibice zakończyli już rozgrzewkę i za moment w Bydgoszczy rozpocznie się mecz dwóch beniaminków pierwszej ligi.

• Sędzią głównym dzisiaj będzie Marek Szarek, a pomagać mu będą: Tomasz Kondrak, Dawid Golis, Damian Gawęcki. Obserwatorem PZPN jest Maciej Hasselbusch, a delegatem z PZPN: Andrzej Niezielski..

• Na trybuny wciąż docierają kibice. Na trybunach obecna jest także spora liczba kibiców gości.

• Pogoda w Bydgoszczy dopisuje. Jest ciepło, a niebo jest bezchmurne.

• Rezerwowymi Olimpii są dziś: Budakowic, Wojciechowski, Żuraw, Banasiak, Koczon, Iwan, Pietroń.

• Na ławce rezerwowych w Zawiszy zasiądą: Zapała, Jankowski, Cuper, Maziarz, Klofik, Jackiewicz, Majkowski.

• Piłkarze obecnie przebywają na rozgrzewce.