2

Pogoń Szczecin

1

• Tak się cieszyli piłkarze Zawiszy! Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin

• Po bardzo emocjonującym pojedynku Zawisza zwycięża Pogoń Szczecin 2:1. po bramkach Leśniewskiego i Błąda. Za uwagę dziękuje Radek Kliszewski.

• Koniec!! 2-1!!

• Emocjonująca końcówka faulowany Oleksy. Na trybunach rozlega się głośne WKS !!!

• w zespole gospodarzy Mąka, w miejsce Błąda.

• Dwie zmiany, w zespole gości opuścił boisko Ława, w jego miejsce Edi...

• Urywa się Strąk! Jednak nad bramką Fabiniaka!

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Akcja Kolendowicza, dośrodkowanie jego wybija Oleksy.

• Bardzo nerwowo na ławce gospodarzy, po kilku decyzjach sędziego.

• Kontra Zawiszy, Skrzyński do Leśniewskiego, lecz ten fatalnie się zachował w polu karnym i podał do Fabiniaka.

• W ostatnich minutach bardzo groźna jest Pogoń.

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy, na boisku pojawia się Piętka, w miejsce Masłowskiego.

• Strzał Kolendowicza blokuje Strąk.

• W miejsce aktywnego Wójcickiego, Kukol'.

• Kolendowicz z lewej strony i znowu Witan na posterunku. Z autu szybkie wznowienie ale Noll nad bramką.

• Kapitalna akcja Pogoni, Sotirovic nawija Skrzyńskiego i w ostatniej chwili Oleksy na rzut rożny.

• Urywał się po raz kolejny Błąd, jednak zatrzymuje go Williams.

• Za przerwanie akcji Pogoni zagraniem ręką, żółtą kartką ukarany Stefańczyk.

• Kapitalne widowisko dziś na stadionie Zawiszy Bydgoszcz, kto nie przybył na stadion niech żałuje!

• Zawisza chaotycznie w rozegraniu, brakuje spokoju. I ostatniego podania.

• Pogoń w natarciu! Suną atak za atakiem.

• Tarasiewicz stawia na atak, za Kucharskiego na boisku Djousse.

• Do rzutu wolnego podszedł Bartosz Ława i kapitalnym strzałem po krótkim rogu od słupka pokonał Witana.

• 2-1!! Goooool!

• Sotirovic urywa się Skrzyńskiemu, ten go nie przepisowo zatrzymuję i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin

• Ale się dzieje w Bydgoszczy, akcja za akcję. Urwał się po raz kolejny Błąd, fauluje go Hernani jednak gwizdek milczy. W odpowiedzi dwukrotnie Portowcy i dwukrotnie Sotirovic, za pierwszym razem zablokowany, zaś za drugim nad bramką Witana.

• Między czasie doszło do zmiany w Pogoni, Kolendowicz w miejsce Pietruszki.

• Dośrodkowanie Frączczaka wyłapuje Witan, kapitalnie wznowił grę bramkarz niebiesko-czarnych Błąd uciekł obrońcą ściął do środka i uderzył po krótkim rogu. Bez szans Fabiniak.

• GOOOOL ! 2-0!!

• Na trybunach szał radości kibice krzyczą "Nadejdzie wiosna i lepsze czasy kiedy to Zawiszy wróci do Ekstraklasy"

• Kolejna akcja Zawiszy, mogli pójść za ciosem, minimalnie Błąd obok bramki.

• Kapitalne podaje do Leśniewskiego, ten nie przestraszył się wychodzącego Fabiniaka powalczył z nim do końca, wypuszcza piłkę z koszyka. Ma przed sobą pustą bramkę oraz Williamsa i strzela przy prawym słupku na 1-0 dla Zawiszy!!!

• GOOOOOOOL !

• Trochę chaosu na boisku, pełno fauli z obu stron.

• Faul koło linii bocznej boiska Błąda, sędzia Siedlecki kara go żółtym kartonikiem.

• Inicjatywę przejął Zawisza jednak, nie potrafią udokumentować tego bramką.

• Kapitalnie zastawiał się Leśniewski, z mojej perspektywy wyglądało to na faul bo urwał się już Hernaniemu, jednak gwizdek sędziego milczy nie ma jedenastki.

• Za faul żółtą kartką ukarany Strąk.

• Błąd w protokole, od początku spotkania na murawie przebywał Golla, a nie Szałek, jak wcześniej podawaliśmy.

• W ostatniej chwili Drzymont uprzedza Golla.

• Po przyjęciu piłki Masłowski uderza po długim rogu, wydawało się piłkę sparował na rzut rożny Fabiniak, jednak sędzia wskazał na piątkę. Ładny strzał Masłowskiego.

• Faul w środku pola na Wójcickim.

• Dośrodkowanie Skrzyńskiego, i Williams na rzut rożny. Dośrodkowanie Błąda wyłapuje Fabiniak.

• Doping rozpoczęli kibice gości.

• Gwizdek sędziego, druga połowa rozpoczęta przez gości.

• Zawodnicy pojawiają się na boisku.

• Na stadionie Zawiszy zasiada dziś ponad 9 tysięcy widzów!

• Kibice gości pojawiają się w małej ilości na sektorze gości i rozwieszają transparenty.

• Kontrę gości zatrzymał Strąk i chwile później sędzia kończy pierwszą część spotkania. Jak na razie w Bydgoszczy 0-0, na brak emocji jednak nie można narzekać oba zespoły grają otwarty futbol i obejrzeliśmy kilka bardzo fajnych akcji.

• Chwile później ją wznawia, w geście fair-play oddają goście i od bramki Witan.

• Sędzia przerywa grę na boisku leży Kucharski.

• Frączczak w pole karne pewnie łapie Witan.

• Leśniewski sam poszedł na dwójkę stoperów Pogoni nic z tego nie wynikło, w ataku Szczecinianie.

• Lewą stroną Błąd ucieka obrońcy Pogoni, jednak zbyt lekko dośrodkowuje od bramki Fabiniak.

• Po raz kolejny faul na bardzo dobrze zastawiającym się Sotiroviciu, Akahoshi w pole karne, wyjaśnia wszystko Skrzyński.

• W odpowiedzi zawiszanie lecz Błąd na spalonym

• Sotirović wywalczył piłkę w pojedynku ze Stefańczykiem zagrywa do Pietruszki, ten posyła mocnym strzał po długim rogu, lecz kapitalnie broni Witan! Jest to mecz obu bramkarzy!

• Kapitalne podanie wzdłuż bramki Błąda, mija się z nią Leśniewski, następnie obrońcy Pogoni, na wślizgu sięga ją Wójcicki jednak nie dokładnie ją trafia.

• Kibice gości nadal czekają na wejście na trybunę gości.

• Odpowiedzieć chcieli goście, jednak bardzo nie dokładne podanie w kierunku Ławy i od bramki Witan.

• Leśniewski radzi sobie z obrońcą na 20 metrze uderza po długim rogu i znowu Fabiniak górą.

• Kolejny faul gospodarzy w środku pola, po raz kolejny Akahoshi w pole karne tym razem za głęboko i spokojnie łapie Witan.

• W odpowiedzi gospodarze, po raz kolejny Leśniewski i znowu nad bramką Pogoni.

• Faul na 40 metrze od bramki Zawiszy, Akahoshi kapitalnie wrzuca na głowę jednego zawodników Pogoni, broni Witan, dobitka również wybroniona przez Witana !!!

• Efektowna oprawa kibiców Zawiszy: Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin

• Uciekał obrońcą Portowców Masłowski, jednak wywalczył tylko rzut rożny.

• Długie podanie w stronę Leśniewskiego, ten urywa się i z pierwszej piłki uderza, minimalnie nad bramką Fabiniaka.

• Coś się dzieje po za sektorem gości, służby porządkowe wezwane na pomoc.

• Większość spotkania toczy się w środkowej części boiska.

• Z 20 metrów Masłowski, minimalnie obok prawego słupka Fabiniaka!

• Akcja niebiesko-czarnych, ciekawie się zapowiadała, lecz fatalnie dośrodkował Błąd.

• Przepychanka w rogu boiska na połowie Pogoni, piłka przez defensorów wybita na aut.

• Z 30 metrów Akahoshi, Witan paruje na rzut rożny, z którego nic nie wynikło. Rozpoczną od bramki Zawiszanie.

• Dużo walki w środku pola, żadna z drużyn nie może przejąć inicjatywy.

• Szarpane ataki obu drużyn od początku spotkania.

• Na razie kibice Pogoni czekają przed stadionem i nie zajęli miejsca na trybunie Na razie kibice Pogoni czekają przed stadionem i nie zajęli miejsca na trybunie

• Dwójkowa akcja Błąd i Masłowskiego, ten pierwszy nie zdecydował się na strzał chciał dogrywać prostopadłą piłkę do Leśniewskiego, lecz ten nie zrozumiał jego zagrania.

• Kibice Pogoni szykują się na głośne wejście na stadion.

• W odpowiedzi gospodarze, Strąk z dystansu minimalnie obok bramki Fabiniaka.

• Akcja szczecinian lecz przy linii końcowej sam zakręcił się Sotirović i od bramki Witan.

• Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin (kibice)Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin (kibice)

• Głupia żółta kartka na wejście za zagranie ręką Bartosza Ławy.

• Zaczeli !!

• Spotkanie może rozpocząć się z kilku minutowym opóźnieniem ze względu na transmisję telewizyjną przeprowadzaną przez stację Orange Sport.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Pejkov, Kukol, Markowski, Mąka, Hrymowicz, Ilków-Gołąb, Piętka. Ławka rezerwowa gości: Janukiewicz, Budka, Edi Andradina, Hricko, Djousse, Golla, Kolendowicz.

• Zakończyła się rozgrzewka obu zespołów, za kilka minut rozpocznie się ostatnie spotkanie 32 kolejki spotkań.

• Obie drużyny wiedzą jakie wyniki padły na innych boiskach, sprawa awansu otwarta dla obu zespołów!

• Na stadionie Zawiszy jak na razie nie widać kibiców gości.

• Trwa rozgrzewka obu zespołów.

• Witamy ze stadiony przy ul. Gdańskiej, za 30 minut rozpocznie się ostatnie spotkanie w ramach 32 kolejki spotkań pierwszej ligi, miejscowy Zawisza w szlagierowym spotkaniu podejmie Pogoń Szczecin.