Ruch Radzionków

1

• Za uwagę i czas poświecony dziękują Radosław Kliszewski i Krzysztof Wiosna.

• Trwa świetowanie i podziekowania dla kibiców od Bydgoskich Zawodników.

• Koniec meczu. Bydgoszczanie po dramtycznym spotkaniu wygrywają 2-1. Pierwsze 3 punkty na Gdańskiej. Brawo Zawisza.

• Rzut rożny dla Zawiszy. Ostatnia Szansa i GOOOOOOOOOOOOOOOOL. Strzelcem ZAWISTOWSKI.

• Kartke otrzymał Klofik, nie Jankowski. Przepraszam za błąd.

• Zbyt samolubnie Geworgian. I zostaje czysto zatrzymany przez obrońców gości.

• Sędzia dolicza dodatkowe 3 minuty.

• Na boisku leży Jankowski, wzywana pomoc medyczna.

• Trzecia zmiana w Ruchu, na boisku pojawia się Mateusz Cieluch zmienia aktywnego w pierwszej połowie Michała Maka.

• Głową Leśniewski wzdłuż bramki, Ilków-Gołąb z metra nie trafia do bramki...

• Z lewej strony bez krycia piłke dostaje Skrzypczak, Witan zmuszony do interwencji przed polem karnym zostaje przelebowany. Skrzyński nie zdołał wybić piłki zmierzającej do bramki Bydgoszczan.

• I bramka wyrównująca. 1-1

• Klofik do Błąda, łamie bieg do środka uderza po krótkim rogu i po raz kolejny znakomicie Mika w bramce.

• Z daleka uderza Klofik , bardzo niecelnie.

• W miejsce Giesy pojawia się Piotr Giel.

• Kontra Ruchu zatrzymana przez środkowych obrońców Zawiszy.

• Pierwsza akcja Leśniewskiego i mogła być bramka, po raz kolejny na posterunku Mika.

• Ostatnia zmiana w Bydgoskim Zawiszy. Za Wójcickiego pojawia się Rafał Leśniewski. Czy się wkońcu przełamie na 1-ligowych boiskach.

• Rocki obok lewego słupka Zawiszy.

• Tym razem faul przed polem karnym Hrymowicza, może być groźnie.

• Faul w środku pola Klofika.

• A na trybunach trwa nadal zabawa bydgoskich kibiców.

• Z lewej stronu uderza Michał Mak piłka mija prawy słupek bramki Zawiszan.

• Hrymowicz zatrzymuje atak Ruchu wybija piłkę na rzut rożny.

• Uderza Zawistowski wysoko nad bramką.

• Kartka dla zawodnika Ruchu, za wymuszenie rzutu karnego - Marcin Kowalski.

• Zawiszanie w natarciu po raz kolejny.

• Goooool, ale niestety sędzia dopatrzył się spalonego, po podaniu Geworgiana, Błąd uderza piłka w siatce.

• Zmiana w zespole gosci.

• I Kolejna fotka z oprawy.

• Sytuacja Zawiszy w polu karnym gości, Klofik wychodzi sam na sam, sędzia dopatrzył się faulu.

• Groźnie pod bramką Witana, Hrymowicz wyjaśnia sytuacje i wybija piłkę.

• Rocki z dystansu nad bramką Zawiszy.

• Tym razem bydgoscy zawodnicy przeważają na boisku. Kolejny rożny.

• Indywidualna akcja Geworgiana mija dwóch obrońców i po raz kolejny Mika w fantastyczny sposób broni sytuacje sam na sam.

• Kolejny rzut rożny Zawiszy i po raz kolejny bez konsekwencji dla Ruchu.

• Kontra Zawiszan powstrzymana przed polem karnym Ruchu.

• Rzut rożny dla bydgoszczan, Zawistowski na głowę Jankowskiego jednak ten wysoko nad bramką.

• A oto obrazek ze stadionu jak prosiliście.

• Ruch w natarciu.

• Kolejna zmiana w Zawiszy z boiska schodzi Majkowski. a pojawia się na nim Patryk Klofik

• Z lewej strony Wójcicki wzdłuż bramki uderza Zawistowski.. tylko w bramkarza.

• Rozpoczęła się druga połowa spotkania Zawisza - Ruch.

• Zmiana w Zawiszy: Jankowski za Ekwueme.

• Zawodnicy pojawiają sie na murawie - transparent zdjęty.

• Zawodnicy nie wychodzą jak na razie na drugą połowę, delegat każe ściagnąć jeden z transparentów bydgoskich kibiców.

• Koniec pierwszej połowy spotkanie. 1-0 dla gospodarzy.

• Z prawej strony ostro piłkę wstrzela Ilków-Gołąb, zamieszanie lecz Wójcickiego powstrzymuje bramkarz Ruchu.

• Sędzia dolicza 2 minuty.

• Rzut rożny dla Ruchu, groźnie pod bramką Zawiszy, piłke wybija Zawistowski.

• Z prawej strony urywa się Geworgian, uderza prosto w bramkarza i mamy rzut rożny dla Zawiszy.

• Na boisku z powrotem pojawia się Zawistowski, piłkarze Zawiszy oddają piłkę gościom w geście fair-play.

• Na boisku leży Zawistowski.

• Krzywicki urywa się lewą stroną, wślizgiem zatrzymuje go Hrymowicz.

• Dwójkowa akcja Wójcickiego z Błądem, dośrodkowanie tego drugiego, główkuje Zawistowski minimalnie obok bramki.

• Trzecie zółtka kartka dla piłkarzy Zawiszy tym razem otrzymał ją Majkowski.

• Kolejna żółta kartka tym razem napomniany został Paweł Oleksy.

• Żółta kartka dla Krzywickiego za powstrzymanie kontry Zawiszan.

• Z powrotem pojawia się na boisku pomocnik bydgoskiego Zawiszy.

• Na boisku leży Majkowski.

• Uderza Majkowski broni spokojnie Mika.

• Bardzo aktywni są dzisiejszego dnia w drużynie Ruchu bracia Mak. Po akcji Michała Maka rzut rożny - bez konsekwencji.

• Na stadionie przy ulicy Gdańskiej pojawiło się około 5000 widzów. (ok.40 z Radzionkowa)

• Kolejny groźny strzał Ruchu, uderza Mak Mateusz, po raz kolejny zwycięsko wychodzi z tego pojedynku Witan.

• Fantastyczną niebiesko-czarną oprawę prezentują kibice Zawiszy.

• Lewą stroną próbował Ruch. Jednak akcję zatrzymali obrońcy Zawiszy.

• Groźna akcja Cidrów zatrzymana przez Łukasza Skrzyńskiego.

• Z dośrodkowania Rockiego wyszedł strzał, lecz nie zaskoczył on bramkarza Zawiszy.

• Ruch nie składa broni i atakuję bramkę strzeżona przez Andrzeja Witana.

• Dośrodkowanie z prawej strony Majkowskiego, piłkę piąstkuje bramkarz, a ta odbija się od Błąda i w ten sposób strzela swoją 3 bramkę w tym sezonie pomocnik Zawiszy.

• Gol. Zawisza prowadzi 1-0

• Gra toczy się w środku pola. Trwa badanie obu zespołów.

• Od początku spotkania bardzo groźni są piłkarze popularnych "Cidrów".

• Ruch w kontrze, uderza Giel w sytuacji sam na sam bramkarz Zawiszy broni.

• Trwa głośny doping kibiców Zawiszy.

• Groźna akcja Zawiszy z prawej strony.. nikt nie zamyka dośrodkowania Majkowskiego.

• Zółtka kartka Ekwueme.

• Pierwsza groźna akcja Zawiszan zatrzymana przez bramkarza, w odpowiedzi Ruch - na posterunku Andrzej Witan.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczęcie spotkania.

• Zawodnicy zostają przez arbitrów wyprowadzeni na murawę boiska.

• Na relacje live z Bydgoskiego stadionu zapraszaja Radosław Kliszewski oraz Krzysztof Wiosna.

• Na stadion powoli docierają kibice. W Bydgoszczy jest także obecna skromna grupa kibiców gości.

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu ekip. Na ławce rezerwowych w Zawiszy są: Zapała, Jankowski, Maziarz, Cuper, Jackiewicz, Leśniewski oraz Klofik. Rezerowymi Ruchu są: Suchański, Cieluch, Giel, Opuch, Mróz, Skrzypczak, Trzcionka.

• Spotkanie sędziować będzie Artur Radziszewski z Warszawy, a pomagać mu będą: Roguski Rafał, Latuszek Jacek oraz Gryckiewicz Jarosław. Obserwatorem z PZPN będzie Płowiński Tomasz, a delegatem Miedziński Jerzy.

• Witamy z Bydgoszczy! Już za około 20 minut rozpocznie się spotkanie piątej kolejki pierwszej ligi między Zawiszą Bydgoszcz, a Ruchem Radzionków.