Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Ruch Zdzieszowice

• Koniec meczu. Zawisza remisuje po żenującej grze w drugiej połowie.

• Bodzioch za Nowosielskiego - taktyczna zmiana.

• Nowosielski uderza broni Zapała.

• Nowosielski ukarany żółtą kartką.

• 6 minut dolicza arbiter.

• Kot za Tabaczyńskiego.

• Jankowski ukarany żółtą kartkę za... walkę o pozycje.

• Goście robią wszystko by urwać cenne sekundy.

• Ładny strzał Galdino z około 30 metrów. Miał problemy golkiper gości!

• Młody Jakub Bojas pojawia się na placu gry. Zastępuje Okińczyca.

• Okińczyc był bliski zdobycia... gola samobójczego. Na szczęście dla gospodarzy jego kiks naprawił Zapała.

• Stefańczyk wykonywał rzut rożny, futbolówkę zbił Warczachowski, ale nie stworzyło to groźnej sytuacji.

• Dobra akcja Imeha zakończona groźnym strzałem - z najwyższym trudem Feć!

• ...druga - Imeh za Ślifirczyka.

• Podwójna zmiana w ekipie Zawiszy. Pierwsza - Klofik za Maziarza.

• Kolejna zmiana w ekipie gości. Mariusz Kapłon melduje się na placu gry.

• W polu bramkowym Feć został sfaulowany przez Jankowskiego. Gospodarze zadziwiają negatywną metamorfozą w drugiej połowie.

• Strzelec bramki dla miejscowych zbyt długo zwlekał z oddaniem piłki. Przez to jego zespół stracił dobrą szansę.

• Efektem przewagi Ruchu jest bramka! Po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym bramkę zdobywa Juszczak!

• Zawisza cofnął się na własną połowę. Inicjatywę przejęli goście.

• Bobiński dośrodkowywał pod bramkę Zapały z rzutu wolnego. Było groźnie.

• Okińczyc znów próbował swych sił. Po uderzeniu z około 18. metrów piłka minęła słupek o około metr.

• Goście po przerwie postanowili zaatakować. Oddali już dwa strzały - pierwszy zablokowany, drugi niecelny.

• Początek drugiej połowy!

• Kiliński pojawia się na placu gry.

• Na dzisiejszym pojedynku zjawiło się 1795 kibiców.

• Na koniec pierwszej połowy rzut wolny miał Zawisza. Nie rozegrał go dobrze i tym samym schodzi na przerwę z pełni zasłużonym prowadzeniem 1:0.

• Wasikowski w stylu graczy rugby...

• Cieślak również otrzymał żółty kartonik za takie samo przewinienie jak Brazylijczyk.

• Błąd Warczachowskiego w porę naprawił sam winowajca. W dobrej sytuacji mógł być Juszczak.

• Galdino otrzymuje żółtą kartkę za faul taktyczny.

• Wasikowski po koźle z dystansu - spokojnie Feć.

• GOOOOOOOOOL! Ślifirczyk wystawia piłkę do Okińczyca, a ten strzałem po rykoszecie pokonuje bramkarza gości ! 1:0!

• 'Oki' zbyt anemicznie by zaskoczyć Fecia.

• Damrat z dystansu i z wielkimi kłopotami Zapała! Bramkarz 'Wojskowych' Przepuścił piłkę pod brzuchem , ta jednak wyszła na korner. Po nim nie oglądaliśmy groźnej sytuacji.

• Tym razem bardzo bliski był Okińczyc! Z rzutu rożnego prawy obrońca Zawiszy,a napastnik nabiegający na piłkę niewiele się pomylił.

• Kapitalne uderzenie Stefańczyka z wolnego z okolo 25. metrów! Pilka trafia w poprzeczkę!

• Ładnie rozegrali korner niebiesko - czarni - akcje jednak zakończył fatalny kiks Jankowskiego.

• Kontuzjowany Drąg musiał upuścić boisko. Za niego wchodzi Sobota.

• Strzał Buchały - słabiutki. Pierwszy kwadrans toczy się pod dyktando miejscowych.

• Ślifirczyk ukarany żółtą kartką za zagranie łokciem w nos przeciwnika.

• Okińczyc zagrał w pole karne do Maziarza, który strzelił obok bramki.

• Dośrodkowanie Stefańczyka i strzał Ślifirczyka intuicyjnie broni Feć!

• Ładnie z pierwszej piłki zagrali miejscowi. Akcja zakończyła się potężnym, niestety niecelnym uderzeniem Pawła Tabaczyńskiego.

• Po rzucie rożnym obrońcom urwał się Buchała, jednak główkował bardzo niedokładnie. Od bramki Zapała.

• Pierwszy strzał w tym spotkaniu - z większej odległości swych sił próbował Ślifirczyk, ale jego uderzenie powędrowało daleko od bramki.

• Kibice gospodarzy przygotowali piękną oprawę poświęconą Janowi Pawłowi II.

• Mecz zaczynają piłkarze gospodarzy.

• Futboliści są już na placu gry.

• Obie drużyny za moment pojawią się na boisko. Mecz rozpocznie się z pięciominutowym opóźnieniem ze względu na transmisję telewizyjną.

• Remigiusz Lewandowski (Poznań) będzie arbitrem głównym tego spotkania. Sędzia ten prowadził jeden mecz Ruchu (wyjazdowe zwycięstwo 3:2 z Czarnymi Żagań) i żadnego Zawiszy. Co ciekawe z 5 spotkań sędziowanych w tym sezonie w drugiej lidze grupie zachodniej przez pana Lewandowskiego ani jednego nie wygrali gospodarze.

• Piłkarze zeszli już z rozgrzewki. Na trybuny nie przybyło dziś zbyt dużo kibiców.

• Ruch Zdzieszowice ma na swoim koncie serię 5. kolejnych meczów bez zwycięstwa na wyjeździe (trzy remisy, dwie porażki).

• Marcin Feć jest piłkarzem, który w tym sezonie drugiej ligi rozegrał w barwach Ruchu wszystkie spotkania od pierwszej do 90. minuty. Ani w reszcie zespołu Ruchu, ani w całym zespole Zawiszy nie ma drugiego zawodnika o takiej statystyce

• Cezary Stefańczyk zaliczy dziś swoje 50 spotkanie w barwach niebiesko – czarnych w II lidze.

• Rezerwowi gości: Mika, Góra, Bodzioch, Sobota, Kapłon, Bukowiec, Kliński.