Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz

1

• Było blisko niespodzianki, aby beniaminek urywał 3 punkty Sandecji.

• Zółta Kartka dla Trzeickawiecza, Chwile pozniej sedzia konczy spotkanie.

• Majkowski poraz kolejny się urywa, fauluje Michał Trzeciakiewicz.

• 3 minty dolicza sędzia.

• Błąd do Majkowskiego ten odgrywa do Zawistowskiego i piłka minimalnie nad bramką.

• Nad bramką Szymon Maziarz.

• Zmiany dokonuje Janusz Kubot.

• za pola karnego uderze przy prawym słupku Aleksander i zdobywa wyrownujaca bramkę.

• Gol!

• seria rzutów rożnych bydgoskich zawodników.

• Rajd Leśniewskiego lewa stroną obroncy wybijają na aut.

• 3 zmiana gosci

• Majkowski faulowany z prawej strony, urywał się. Zółta kartka dla Derbich.

• złe przyjęcie Makucha wykorzystuje bardzo aktywny dzisiejszego dnia Adrian Błąd i po krótkim rogu pokonuje Kozioła.

• Gol!

• na boisku leży po raz kolejny Michał Trzeciakiewicz.

• trwa dominacja na boisku miejscowych piłkarzy.

• w miejsce Piętki , Kamil Majkowski

• z lewej strony rajd Oleksego lecz niedokladnie dogrywa kolega w polu karnym.

• Mecz nabrał szybkiego tempa.

• z daleka Zawistowski wysoko nad bramką.

• Sandencja w kontraataku. Pewnie Witan.

• Kolejna groźna akcja Geworgiana dogrywa do Piętki lecz tego uprzedza obrońca i wybija piłkę na rzut roźny.

• wciąż w natarciu Zawiszanie.

• zmiany dokonuje rowniez Mariusz Kuras. Zmienia młodzieżowców.

• Na boisku pojawia się w miejsce Imeha, Rafał Leśniewski.

• Piętka zagrywa wsteczną piłkę do Zawistowskiego i uderza minimalnie obok bramki.

• Rzut wolny dla bydgoszczan z 18 metrow.Uderza Geworgian piłka odbija sie od muru wychodzi na rzut rożny

• Groźna akcja Sandecji, jednak na spalonym Lukas Janic.

• Sandecja dośrodkowuje z rzutu wolnego, defensorzy Zawiszy wybijają piłkę na rzut rożny. Kolejne dośrodkowanie i groźny strzał głową nad bramką Andrzeja Witana.

• za faul na Geworgianie.

• z 25 metrów Ekwueme trafia w słupek bramki strzeżonej przez Kozioła.

• Zawiszanie zaczeli drugą połowę od groźnego ataku. Kolejny rzut rożny wywalczony przez Adriana Błąda.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę spotkania, miejmy nadzieję że w drugich 45 minutach ujrzymy bramki. Obie drużyny bez zmian. Na mecz przybyło ok.6-7 tysięcy widzów.

• w przerwie trwa wielkie show Tadeusza Pietrzaka, który wyprawia z piłką na głowie niesamowite rzeczy.

• Gwizdek sędziego.

• groźna akcja w końcówce Zawisza, dośrodkowuje Ilków-Gołąb zamyka Geworgian minimalnie nad bramka

• sędzia dolicza 1 minutę.

• bydgoszczanie w ataku, lecz pewnie interweniują defensorzy gości.

• prostopadłe podanie Piętki do Ekweume, uprzedza jednak go Kozioł.

• strzał z wolnego piłkarzy gości nad bramką.

• Hrymowicz otrzymuje zółtą kartkę za faul na Trzeciakiewiczu.

• rzut rożny gości, zamieszanie w polu karnym piłkę wybija jeden z obrońców. Kontra Zawiszan 3 na 2 przysłowiowe lecz nie dokładnie piłkę do Geworgiana podaje Piętka.

• zabawa w polu karnym Andrzeja Witana piłka, lecz bez konsekwencji dla bydgoszczan.

• z daleka Skrzyński bramkarz gości spokojnie interweniuje.

• piąstkuje Witan i w kontrze bydgoszczanie, dośrodkowania nie zdarzył zamknąć Geworgian.

• uderza Gawęcki niepewnie interweniuję Witan - rzut rożny.

• Sandecja zakmnieta na własnej połowie, dosrodkowanie Zawistowskiego uderza Skrzyński z pierwszej piłki lecz obok bramki.

• rzut wolny Sandecji z 25 metrow zatrzymuję się na murze.

• groźna akcja z lewej strony, uderza Gawęcki broni Witan.

• gra głównie toczy się w środku pola.

• bardzo aktywny w pierwszych minutach Adrian Błąd wywalczył rzut rożny.

• Na trybunach oprawa bydgoskich kibiców.

• Zawistowski wysoko nad bramką.

• dośrodkowanie zatrzymuję się na obrońcy. Interweniujący obrońca ucierpiał w starciu z jednym z zawodników bydgoskich i leży na murawie.

• piłkarze Zawiszy mają rzut rożny.

• zablokowany strzał Ekweume.

• Groźny atak Zawiszan zatrzymuje Tomasz Midzierski.

• Rafał Piętka z 18 metrów niestety nad bramką.

• miejscowi kibice dziękują oklaskami byłemu trenerowi Zawiszy Mariuszowi Kurasowi.

• w kontrze bydgoszczanie, Błąd łamie do środka uderza lecz piłka mija bramkę.

• Groźna akcja piłkarzy Sandecji.

• Jak narazie gra toczy się w środku pola.

• Głosny doping miejscowych kibiców.

• Agresywnie zaczeli bydgoszczanie.

• Po 13 latach Zawisza wraca na boiska 1 ligowe.

• Pierwszy gwizdek sędziego.

• Piłkarze Zawiszy w tradycyjnych czarno-niebieskich strojach, zaś goście są dziś ubrani na biało.

• Na meczu pojawili się, także kibice z Nowego Sącza w skromnej liczbie.

• Sędziowie wyprowadzają zawodników na murawę.

• Na płycie boiska dochodzi do małej uroczystości, zarząd klubu dziękuje za wieloletnia współpracę trenerowi Leszkowi Rzepce oraz byłem kapitanowi Marcinowi Łukaszewskiemu.

• Zawodnicy schodzą z boiska. Za kilka minut rozpocznie się inauguracyjne spotkanie w Bydgoszczy.

• Kibice powoli zapełniają stadion. Trwa rozgrzewka.

• Witamy wszystkich ze stadionu Bydgoskiego Zawiszy.