• Ostatnia zmiana w ekipie Zawiszy. Matej Nather w miejsce Hermesa.

• Druga zmiana w zespole Zawiszy, Gevorgyan w miejsce Masłowskiego.

• Mąka po raz kolejny przestrzela w dogodnej sytuacji.

• W ataku goście, seria rzutów rożnych jednak bez konsekwencji dla Zawiszy.

• Natomiast Mirosław Hajdo dokonuje ostatniej zmiany w swoim zespole, za Kosiorowskiego Certik.

• Za Wójcikiego pojawia się Ostalczyk.

• Główkę Wójcickiego wyłapuje Cabaj.

• Masłowski uprzedzony przez obrońcę.

• Niebiesko-czarni wciąż utrzymują się przy piłce.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Daniela Mąki i z najbliższej odległości piłkę pakuje do bramki Michał Płonka!

• GOOOOOL ! Michał Płonka strzela bramkę w debiucie!!

• Petasz z rzutu wolnego, piłka kozłuje na 5 metrze, a następnie odbija się od poprzeczki bramki Cabaja!

• Faul w środku pola na Płonce.

• Płonka wbija piłkę w pole karne. Cabaj jednak pewnie ją wyłapuje.

• Z dystansu uderza Górski jednak obok bramki Kaczmarka.

• Strzał Hermesa zatrzymany przez obrońcę gości.

• Mądrze bronią się goście przed atakami Zawiszy.

• Tak prezentuję się nowa sektorówka bydgoskich kibiców!zawisza

• Petasz z dystansu, pewnie broni Cabaj.

• Zawisza w natarciu!

• Mąka z rzutu wolnego, piłka otarła się o poprzeczkę.

• Druga czerwona kartka dla zawodnika gości. Wojciech Mróz wyrzucony z boiska za faul.

• Hermes z dystansu nad bramką.

• Kontra gości. Jednak nie dokładnie piłkę wrzuca Mójta.

• zawisza

• Kolejna zmiana w zespole gości za Giela, Maciej Górski.

• W odpowiedzi goście, Kaczmarek z łatwością łapie strzał Kosiorowskiego.

• Nadal w ataku gospodarze. Po raz kolejny Abbott jednak obok bramki.

• Petasz z rzutu wolnego, jednak kapitalnie broni Cabaj!

• Faul na Michale Płonce i rzut wolny z okolic pola karnego dla Zawiszy.

• Mąka wrzuca z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym. Wyjaśnia wszystko Mójta.

• Drygas wrzuca w pole karne, główkuje Abbott i z najwyższym trudem piłkę nad poprzeczką przenosi Cabaj!

• Mąka po raz kolejny z najbliższej odległości nie strzela gola, trafia w poprzeczkę bramki Marcina Cabaja.

• Z 16 metra strzał Drygasa zablokowany.

• Pierwsza zmiana w zespole gości, za Tuszyńskiego, Wojciech Mróz.

• Rozpoczęcie drugiej połowy spotkania. Goście przy piłce.

• Na stadionie jest mała grupka kibiców gości.

• Spiker podaje liczbę widzów, na stadionie w Bydgoszczy mecz obserwuje 4 tysiące widzów.

• Zawodnicy pojawiają się na boisku. Za moment druga część spotkania.

• Trwa przerwa. zawisza

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Mamy remis 1-1.

• Atak bydgoszczan, Cabaj wyłapuje piłkę.

• W ataku goście, Giel uderza nad bramką.

• Sędzia dolicza do pierwszej połowy 2 minuty.

• Petasz jednak dwukrotnie obija mur.

• Żółtą kartką za dyskusję z sędzią ukarany kapitan gości - Paweł Nowak.

• Drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną za wybiegnięcie z muru dostał Maciej Bębenek.

• Drygas z głowy lobował Cabaja, jednak bramkarz gości wychodzi obroną ręką. Sędzia cofa akcje i dyktuje rzut wolny za faul na Kamilu Drygasie.

• zawiszq

• Mąka uderza z 16 metra nad bramką.

• Bardzo aktywne dzisiejszego dnia są skrzydła Zawiszy.

• Żółta kartka dla Bębenka za faul na Drygasie.

• Abbott w pole karne. Wyłapuje piłkę Cabaj.

• Zawisza kolejna okazja, jednak wychodzący w oko w oko z Cabajem Mąka na pozycji spalonej.

• W stuprocentowej sytuacji Mąka z 5 metrów przenosi piłkę nad poprzeczką. Powinno być 2-1.

• Kolejny faul na Wójcickim. Krótko rozegrany rzut wolny i strata Zawiszy.

• zawisza

• Mąka zatrzymany w groźnej sytuacji przez Czarneckiego.

• Hermes w środkowej części boiska wygrał walkę w powietrzu z jednym z pomocników gości.

• Wójcicki za mocno dorzuca i od autu goście.

• Nawotczyński zatrzymuje czysto wślizgiem Patryk Tuszyńskiego, który dochodził do sytuacji sam na sam.

• Kolejna żółta kartka, ukarany za faul na Wójcickim został Mójta.

• Gra toczy się głównie w środku pola od dłuższego czasu.

• Adam Mójta z rzutu wolnego uderza w mur.

• Faul w środku pola niebiesko-czarnych. Rzut wolny dla gości.

• Zawisza ma kolejną okazję jednak Cabaj broni strzał z dystansu Petasza.

• Faul Petasza i żółta kartka.

• Zawisza w natarciu kolejna akcja. Wójcicki jednak nie dochodzi do podania Mąki.

• Rzut wolny dla gospodarzy jednak Cabaj wyłapuję piłkę.

• Żółtą kartką ukarany za faul na Masłowski został Duda.

• Rzut wolny Sandecji, jednak Giel wysoko nad bramką.

• Kapitalne uderzenie z woleja Masłowskiego jednak na posterunku Cabaj.

• Abbott nie czysto trafia w piłkę. Mamy aut dla gości.

• Okazja gospodarzy, Petasz jednak zatrzymany przez Mójtę. Kolejny rzut rożny.

• Wrzutka w pole karne Petasza, obrońcy wybijają na róg.

• Faul w środku pola. Nowak rozpoczyna grę.

• Petasz w dzisiejszym meczu notuje dużo strat.

• Kolejna okazja Zawiszy, jednak Mąka na spalonym.

• Kapitalna akcja gospodarzy. Petasz przerzuca piłkę na drugą stronę Wójcicki wystawia ją na 11 metr do Abbotta ten uderza z pierwszej piłki, po drodze kierunek lotu piłki zmienia głową Drygas i w Bydgoszczy ponownie mamy remis.

• GOOOOL! Szybka odpowiedź Bydgoszczan! KAMIL DRYGAS!

• GOOOOL! Pierwszy rzut rożny gości i z głowy bramkę zdobywa Piotr Giel!

• Przed spotkaniem piłkarze obu drużyn uczcili pamięć zmarłego kilka tygodni temu trenera kordynatora działającego w województwie kujawsko-pomorskim - Kazimierza Gurtatowskiego.

• Kapitalna okazja już na początku spotkania gospodarzy lecz Abbott za lekko podawał do Mąki i obrońcy wybili piłkę na aut.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczyna Zawisza!

• Zawodnicy pojawiają się na boisku.

• Sędziowie ustawieni w tunelu. Za chwile rozpocznie się spotkanie Zawiszy z Sandecją.