• Z dystansu groźnie uderza Rafał Piętka.

• "JESZCZE JEDEN" - krzyczą wszyscy zgromadzeni przy ul. Gdańskiej kibice Zawiszy.

• Jedenastkę pewnie na bramkę zamienił Błąd!

• Andrzej Rybski został ukarany żółtą kartką.

• Błąd urywa się lewą stroną, zagrywa do Wójcickiego ten obraca się z obrońca wystawia Leśniewskiemu na 16 metr... tego uprzedza obrońca i wybija piłkę.

• ... po którym niecelny strzał oddał kapitan Zawiszy - Łukasz Skrzyński.

• Wójcicki wywalczył rzut rożny...

• Boisko opuszcza kapitan Termalici - Arkadiusz Baran w jego miejsce Piotr Trafarski.

• Piłkę otrzymał od Barana, w sytuacji 2 na 2 zdecydował się na uderzenie zza pola karnego i po długim rogu wpada do bramki.

• Kontra Niecieczan... urywa się Drozdowicz i mamy 1-3.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Za Jankowskiego, Rafał Piętka.

• Termalica jest zamknięta na własnej połowie. Od czasu do czasu ratują się długimi wybiciami w kierunku swoich napastników.

• Zły strzał Błąda po rzucie rożnym.

• Ilków-Gołąb przeszedł dwóch obrońców gości, wbiegł w pole karne i dopiero tam stracił piłkę.

• Błąd wrzucił piłkę w pole karne gości, a sprzed pola karnego uderzył Ilków-Gołąb. Piekielnie mocny strzał obrońcy Zawiszy przeleciał minimalnie nad poprzeczką!

• Faulowany był Ekwueme. Piłkę z rzutu wolnego wrzucał Błąd, a Michał Ilków-Gołąb uderzył tuż obok słupka bramki gości. Futbolówkę z wielkim trudem na rzut rożny wybił Budka.

• Z rzutu rożnego wznawiał Adrian Błąd. Zagrał na głowę Hrymowicza, a ten uderzył wysoko ponad bramką Termalicy.

• Strzał sprzed pola karnego Wójcickiego broni Budka.

• Kartka żółta dla prawego obrońcy Zawiszy Michała Ilkówa-Gołębia.

• Wójcicki przerwał dobrze zapowiadającą się akcję gości.

• Miękko w pole karne do Ekwueme zagrał Masłowski. Do tego pierwszego doskoczyli defensorzy i wyjaśnili sytuację.

• Żółta kartka dla Drozdowicza za faul na Jankowski.

• Błąd wrzuca z rzutu wolnego, do piłki jednak nie zdołał dojść Skrzyński. Grę wznowił Budka.

• Gra toczy się w środku pola.

• Uderza z dystansu Masłowski w bramkarza.

• Ręka Ilkówa-Gołębia w środku pola.

• Uderzał Ekwueme, po odbiciu od obrońcy piłka wychodzi na rzut rożny.

• Akcja Masłowskiego z Leśniewskim. Leśniewski zwiódł obrońców Termalicy i uderzył w lewą część bramki. Strzał z trudem obronił Budka, a po chwili lepiej zachował się przy dobitce Adriana Błąda pewnie łapiąc.

• Lipecki ukarany za faul na Ekwueme.

• Rozpoczęła się druga połowa meczu.

• Masłowski zastępuje na boisku Jackiewicza

• Na murawie trwa pokaz umiejętności młodzików Zawiszy Bydgoszcz.

• Sędzia kończy pierwszą częśc spotkania.

• Hrymowicz w zamieszaniu uderza, jednak bardzo niecelnie.

• Rzut wolny ze skraju pola karnego dla Termalici. Marcin Szałęga podchodzi do piłki... uderza... i piłka po rykoszecie wpada po długim rogu bramki Witana. 1-2 dla gości.

• Szałęga zdobywa bramkę dla Termalicy.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 3 minuty.

• W natarciu zawodnicy Termalici.

• Żółty kartonik dla Martinsa Ekwueme, za faul przerywający atak gości.

• @,,,,:Przerwa zimowa rozpocznie się za tydzień, natomiast sezon w związku z EURO 2012 kończy się po 27. maja.

• Błąd wykonywał rzut wolny po którym piłka trafiła do Leśniewskiego, a ten z ostrego kąta nie był w stanie skierować piłki do siatki Termalicy.

• Lipecki uderzeniem sprzed pola karnego pokonał Andrzeja Witana.

• Mamy wyrównanie.

• Błąd przeniósł piłkę na prawo do Jackiewicza, a ten źle dośrodkowywał w szesnastkę gości.

• Zawodnicy Zawiszy są cały czas wspierani głośnym dopingiem przez swoich kibiców.

• Rybski wycofał do Pawlusińskiego a ten uderzył w światło bramki. Piłkę sparował Witan i goście mieli rzut rożny po którym nie doszli do klarownej sytuacji.

• Szałęga uderzał z rzutu wolnego. Strzałem tym nie sprawił jednak kłopotu Witanowi, który z łatwością złapał piłkę.

• @Zawiszak: Bramkarz Termalicy odniósł kontuzję.

• Na trybunach trwa głośny doping kibiców Zawiszy!

• Groźna akcja Cupera, sklepał piłkę z Wójcickim zagrał wzdłuż bramki. Defensorzy uprzedzając Leśniewskiego, wybijają piłkę na rzut rożny.

• Z boku Jackiewicz dogrywa w pole karne. Do piłki dopada Leśniewski i minimalnie piłka po jego strzale mija poprzeczkę Budki.

• Bardzo chaotycznie grają obrońcy gości. Kolejna sytuacja Zawiszy, zablokowany strzał Błąda.

• Zablokowany strzał Wójcickiego.

• Akcja Ekwueme z Cuperem zakończona strzałem na bramkę Termialicy. Strzał pewnie obronił Budka.

• Strzał z narożnika pola karnego oddał Michał Ilków-Gołąb. Bramkarz gości wybił piłkę przed siebie, lecz Zawiszanie tego nie wykorzystali.

• Adrian Błąd przerywa akcję Niecieczy faulem. Po rzucie wolnym strzał na bramkę Lipecki. Piłka odbiła się od jednego z Zawiszan i goście mieli rzut rożny po którym nie stworzyli zagrożenia pod bramką Andrzeja Witana.

• Przerwana akcja gości przez Jackiewicza.

• Strzał sprzed pola karnego Błąda broni bramkarz Termalicy.

• Błąd urywa się obrońcą, jego zagranie wzdłuż bramki przerywa Piątek i piłka ląduje w rękach Budki.

• Sebastiana Nowaka ze stadionu zabrała karetka.

• Rzut rożny dla Zawiszy po nie porozumieniu obrońców. Dorzuca Błąd, piłka mija wszystkich zawodników w polu karnym.

• Uderza Pawlusiński, po rykoszecie piłka w rękach Witana.

• Gra wznowiona.

• Potrzebna zmiana. W miejsce Nowaka, Maciej Budka.

• W sytuacji bramkowej kontuzji doznał bramkarz Termalici Sebastian Nowak. Przez spikera wezwana została karetka.

• To goście z pierwszych minut wyglądali o wiele lepiej niż gospodarze. Jednak to Zawisza strzelił pierwszą bramkę. Solowa akcja Błąda uderza, piłkę blokuje obrońca. W tym samym czasie Nowak poleciał w drugą stronę i dobił do pustej bramki piłkę głową Leśniewski.

• GOOOOOOL.

• Ekwueme z powrotem pojawia się na boisku. W ataku gospodarze.

• Na boisku leży Ekwueme.

• Widać, że goście przyjechali grać o zwycięstwo. To oni od pierwszych minut, próbują groźnie atakować bydgoszczan.

• Rzut rożny dla gości.

• Groźna akcja Niecieczan, Rybski do Lipeckiego, ten jednak bardzo niecelnie z 11 metrów.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczęcie spotkania.

• Zawiszacy w tradycyjnych niebiesko-czarnych strojach, natomiast goście dziś na pomarańczowo.

• Obie drużyny wychodzą na płytę boiska.

• Ławka rezerwowych Zawiszy: Piętka, Zapała, Imeh, Majkowski, Masłowski, Zawistowski, Markowski. Ławka rezrwowych Niecieczy: Budka, Ceglarz, Kowalski Mat., Kubowicz, Martuś, Skołorzyński, Trafarski.

• Na stadionie stawili się kibice gości w liczbie - 20 osób.

• Skończyła się rozgrzewka obu drużyn, za kilka minut rozpocznie się spotkanie Zawiszy Bydgoszcz z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

• Skład Zawiszy: Andrzej Witan - Ilków-Gołąb, Skrzyński, Jankowski, Cuper , Hrymowicz, Ekwueme, Jackiewicz, Leśniewski, Wójcicki, Błąd. Skład Termalici: Nowak, Jarecki Czerwiński, Pleva, Piątek, Pawlusiński, Baran, Lipeckim Szałęga, Drozdowicz, Rybski.

• Witamy oraz przepraszamy, że tak późno się odzywamy dopadły nas małe problemy techniczne.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.