• W pojedynku beniaminków górą lider z Bydgoszczy. Za uwagę dziękują: Krzysztof Wiosna i Radek Kliszewski.

• Na boisku leży Klofik.

• Rzut rożny mieli goście. Piłkę wybili jednak obrońcy Zawiszy.

• Żółtą kartką ukarany został Ekwueme.

• Goście cały czas próbują przedrzeć się pod pole karne Zawiszy.

• Ostatnia zmiana Janusza Kubota, z boiska schodzi Gevorgyan w jego miejsce pojawia się Kamil Jackiewicz.

• Mecz został przedłużony o 3 minuty.

• Adrian Błąd wywalczył aut na wysokości pola karnego.

• Bład lewą stroną boiska. Podaje do wchodzącego Gevorgyana. Piłka grana była jednak za lekko i we wszystko wmieszał się obrońca gości.

• Złe zagranie Błąda do Gevorgyana i Wisła wyprowadza kontrę.

• Ekwueme przerwał akcję Wisły.

• Kontra Zawiszy. Wójcicki zagrywa do Klofika który trafia w słupek!

• Zamieszanie na przed polu Bydgoszczan, odnajduje się tam Ricardinho i z przysłowiowego "dużego palca" umieszcza piłkę w bramce Witana.

• Mamy bramkę. 2:1 dla Zawiszy

• Strzał Adriana Błąda pewnie broni Kamiński.

• Piłkę po strzale Wójcickiego na rzut rożny wybił Łukasz Nadolski.

• Piłkarze Zawiszy kontrolują przebieg meczu.

• Sędzia przerywa grę, na boisku po raz kolejny leży strzelec drugiej bramki Zawistowski.

• Piłkę wywalczył Patryk Klofik. Przebiegł z piłką długi dystans, odegrał do Błąda... a ten stracił piłkę.

• Dośrodkowanie Gueye, piłkę główkuje ze spokojem w ręce Witana, Paweł Oleksy. Następnie kontrę wyprowadzają gospodarze. Klofik uderza minimalnie obok bramki Wisły.

• Strzał Klofika minimalnie mija bramkę Wisły.

• Na stadionie pojawiają się kibice gości!

• Świetna interwencja przed polem karnym Patryka Klofika, który przerwał akcję Wisły.

• Kontra Zawiszy. Wójcicki podawał do wchodzącego w pole karne Gevorgyana, który źle przyjął piłkę. Od bramki Kamiński.

• Schodzi Biliński, wchodzi Ricardinho.

• Sekulski w miejsce Joao.

• Zmiany w zespole gości.... Wchodzi Góralski, schodzi Sielewski.

• Rzut rożny dla Zawiszy zakończony strzałem Patryka Klofika. Dobijał Michał Ilków-Gołąb jednak ze strzałem tym poradził sobie Krzysztof Kamiński.

• Na boisku pojawia się Patryk Klofik, zmienia on Michała Masłowskiego.

• Spiker poinformował, że mecz ogląda 5700 kibiów.

• Piękne uderzenie sprzed pola karnego Gevorgyana zostało wybronione przez Kamińskiego.

• Zamieszanie pod polem karnym Wisły. Strzał oddał Gevorgyan - wybił obrońca. Następnie uderzał Błąd, jednak i jego uderzenie zostało zablokowane.

• Na boisku leży Paweł Zawistowski po starciu z jednym z zawodników gości.

• Wahan Gevorgyan dzisiaj bardzo aktywny, po kontuzji nie widać ani śladu. Piłkarzom gości już czterokrotnie założył piłkarską "siatkę".

• Za próbę wymuszenia rzutu karnego żółtą kartką ukarany został Gevorgyan.

• Piękna akcja Zawiszy Bydgoszcz. Z lewej strony urywa się Adrian Błąd mija z łatwością obrońcę, zagrywa na prawo do Zawistowskiego ten w sytuacji sam na sam pewnie uderza po długim rogu ! Zawisza prowadzi 2-0 !!

• 2:0 dla Zawiszy!!!

• Nieporozumienie Zawistowskiego z Wójcickim i Zawiszacy stracili piłkę.

• Strzał Patryka Kamińskiego pewnie wybronił Andrzej Witan.

• Podanie do Gevorgyana wyłąpał Krzysztof Kamiński.

• Opaskę kapitana po zejściu Skrzyńskiego przejął Vahan Gevorgyan.

• Arbiter spotkania rozpoczyna druga połowę spotkania.

• Trener Janusz Kubot zdecydował się na pierwszą zmianę. Na boisku pojawi się Błażej Jankowski, a zastąpi on Łukasza Skrzyńskiego.

• Spiker potwierdził bramkę dla Zawiszy strzelił Adrian Błąd.

• Kibice Wisły, którzy zostali już wpuszczeni na obiekt nie zajęli jeszcze miejsc na trybunach.

• Piłkarze udali się do szatni.

• Aitor: Kibiców Zawiszy jest na obiekcie ok. 6500.

• Koniec pierwszej połowy! 1-0 dla Zawiszy!

• Piłkę na wolne pole dostał Kamiński. Dośrodkowywaną piłkę wybił na aut Łukasz Skrzyński.

• Sędzia do regulaminowego czasu dolicza 1 minutę.

• WKS, Plock: Kibice Wisły cały czas są wpuszczani na sektor. Na razie ciężko jest określić ich liczbę.

• Akcja Gevorgyana z Masłowskim przynosi Zawiszy rzut rożny.

• Gueye dośrodkowywał w pole karne Zawiszy. Nie było tam jednak żadnego z partnerów, który mógłby wykończyć akcję.

• Dużo chaosu w poczynaniach obrońców Wisły. Najpierw po zamieszaniu w szesnastce strzał oddał Gevorgyan, a później Zawistowski.

• Mocne zagranie do Wójcickiego. Ten dobiegł do piłki i zdążył dośrodkować. Piłkę strącili obrońcy, a strzał Pawła Zawistowskiego był niecelny.

• Piłka po strzale Masłowskiego ląduję w rękach Kamińskiego.

• Nie porozumienie zawodników gości. Piłkę na wślizgu ratuje bramkarz gości. Bliski szczęścia był po raz kolejny Błąd.

• qwerty55: Zdjęć niestety nie można powiększać.

• Groźnie z dystansu Adrian Błąd, minimalnie niecelnie.

• Oto zdjęcie oprawy przygotowanej przez kibiców Zawiszy.

• Groźna akcja Zawiszan, instyktownie broni Kamiński.

• Błąd do Zawistowskiego, który uderza sprzed pola karnego! Strzał minimalnie niecelny!

• Na stadion powoli wpuszczani są kibice Wisły Płock.

• Krótko rozegrany rzut rożny Zawistowskiego z Błądem. Błąd mija jednego z obrońców uderza piłkę po krótkim rogu, ta po drodze odbija się od jednego z obrońców i wpada do siatki gości. 1-0 dla Zawiszy !!

• GOOOL!!!!! ADRIAN BŁĄD!!

• Gueye wrzucał piłkę z autu w pole karne Zawiszy. Piłkę wybił Ekwueme i Zawiszacy ruszyli z kontrą, którą przerwał obrońca Wisły.

• Było blisko! Strzał sprzed pola karnego Michała Masłowskiego trafił w Jakuba Wójcickiego i piłka minęła bramkę.

• Piłkarze obu jedenastek dużo walczą w środku pola.

• Faul bydgoszczan w środku pola. Dośrodkowanie Wisły, piąstkuje Witan.

• Po raz kolejny akcja gości, obrońcy wybijają na rzut rożny.

• Akcja Nafciarzy zatrzymana przez obrońców Zawiszy.

• A na stadionie trwa świetny jak zwykle doping kibiców Zawiszy.

• Z daleka strzału próbował Zawistowski. Strzał był jednak bardzo niecelny.

• Strzał Gevorgyana obok bramki Kamińskiego.

• Po raz kolejny faulowany był Martins Ekwueme.

• Wójcicki zagrywał na wolne pole do Gevorgyana. Podanie przecięli jednak obrońcy Wisły.

• Na stadion nie dotarli jeszcze kibice Wisły.

• Patryk Kamiński prawą stroną przedzierał się pod pole karne Zawiszy. Na posterunku jednak był Łukasz Skrzyński.

• W polu karnym Zawiszy przewrócił się Gueye.

• W środku pola faulowany Ekwueme.

• Pierwszy strzał w meczu. Michał Ilków-Gołąb uderzył wprost w bramkarza Wisły.

• W dzisiejszym spotkaniu debiut w pierwszej drużynie Zawiszy Bydgoszcz zalicza Michał Masłowski.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczynają gospodarze.

• Arbiter wyprowadza zawodników na murawę ! Za kilka minut rozpocznie się inauguracyjne spotkanie 12 kolejki spotkań pierwszej ligi!

• Jak na razie trybuna gości jest pusta.

• Chwilę później rozgrzewkę zakończyli piłkarze z Płocka. Za ok. 10 minut początek spotkania.

• Piłkarze Zawiszy zakończyli już rozgrzewkę i udali się do szatni.

• Stadion powoli zapełnia się.

• Arbitrami dzisiejszego spotkania będą: Tomasz Musiał, Jakub Ślusarski, Łukasz Marek oraz Zbigniew Dobrynin. Obserwatorem z PZPN jest Grzegorz Rek, a Delegatem Jan Żołnierski.

• Na ławce rezerwowych gospodarzy: Cuper, Zapała, Chałas, Jackiewicz, Klofik, Majkowski, Jankowski. Ławka rezerwowych gości: Kwiatkowski, Adamczyk, Hiszpański, Pielak, Ricardinho, Sekulski, Góralski.

• Trwa rozgrzewka.

• Witamy z Bydgoszczy! Już za 40 minut miejscowy Zawisza podejmie innego beniaminka rozgrywek pierwszej ligi - Wisłę Płock.