• W ostatnich minutach Atletico cofnięte na swojej połowie a Zenit próbuje skonstruować jakąś jedną ale skuteczną akcję

• Przed nami ostatnie 5 minut meczu plus to co doliczy arbiter z Anglii

• Raul Garcia ukarany żółtą kartką za faul w środku boiska

• W ostatnich minutach dużo walki, pressingu z obu stron

• Pressing gości o mało nie przyniósł gola zawodnikom z Hiszpanii. Raul Garcia minął już bramkarza ale za daleko wypuścił sobie piłkę i ta wyszła poza końcową linię

• Olivier zmienia Rodrigueza

• Wydawało się, że goście spokojnie dowiozą korzystny wynik do końca a tutaj niespodzianka. Toby główką w samo okienko pokonał własnego bramkarza

• G o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Toby Alderweireld po dośrodkowaniu Bystrova strzałem głową pokonuje własnego bramkarza!!

• W rzutach rożnych 6:1 dla Zenitu ale nic z tego nie wynika. Zagrożenia po stałych fragmentach gry nie ma żadnego dla rywali.

• Uderzenie Hulka po ziemi spokojnie łapie bramkarz Atletico

• Po stracie Shatova uderza Raul Garcia ale niedokładnie

• Ładna akcja wzdłuż pola karnego w wykonaniu Koke - piłka dociera do Gabiego, którego uderzenie jest nieprecyzyjne

• Shirokov zmieniony przez Arshavina

• Bystrov zmienia Fayzulina

• Przepiękna akcja gospodarzy ale Kerzhakov w momencie podania był na pozycji spalonej!

• Godzina meczu za nami.Czy doczekamy się jeszcze goli?

• Hiszpanie z pewnością będą teraz próbowali spokojnie kontrolować grę. Przed gospodarzami trudne zadanie

• Mogło być 1:0 dla gospodarzy ale wystarczył błysk geniuszu Adriana i mamy 0:1

• G o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Piękna akcja Adriana Lopesa, kończy się spokojnym strzałem tego zawodnika do bramki Zenitu obok bramkarza!!!

• 65% - 35% posiadanie piłki do tej pory

• Insua strzela mocno z 25 metrów wprost w ręce bramkarza

• Zenit bardzo mocno rozpoczął drugą połowę - kilkakrotnie już zakotłowało się pod bramką Hiszpanów

• Roman Shirokov strzela z 11 metrów wprost w bramkarza! Super początek

• Zaczynamy drugie 45 minut

• Czekamy na rozpoczęcie drugiej połowy - oby ciekawszej

• Sędzia z Anglii kończy pierwszą słabą połowę meczu.

• Po niedokładnym zagraniu jednego z rywali od bramki bramkarz Zenitu

• Jedynym zajęciem bramkarzy w tej kończącej się pierwszej połowie jest wyłapywanie dośrodkowań rywali, które z reguły lądują wprost w rękawicach bramkarskich.

• Yuri Lodygin spokojnie łapie piłkę po wrzutce Adriana

• Oleg Shatov na minimalnym spalonym po dośrodkowaniu Hulka

• Ostatnie 10 minut meczu w pierwszej połowie przed nami.

• Akcje Hulka kończy mocnym strzałem Oleg Shatov ale piłka przelatuje nad poprzeczką

• Juanfran ogląda żółta kartkę, która eliminuje go z gry w kolejnym meczu

• Cristian Rodriguez wyszedł sam na sam z bramkarzem ale za daleko wypuścił sobie piłkę i ta wyszła za linię końcową

• Korner dla gości ale spokojnie dośrodkowanie zawodników z Hiszpanii ląduje w rękach Lodygina

• Błąd przy wyprowadzaniu piłki popełniają goście i Hulk zagrywa do Kerzhakov, który zostaje zablokowany

• Niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Dużo podań w środku pola, dużo gry w poprzek boiska ale tego co najważniejsze brakuje - brak jest okazji pod bramkami i parad bramkarzy

• W Petersburgu jest zimno - w momencie rozpoczęcia spotkania było -6 stopni i z pewnością z każdą minutą temperatura będzie spadać.