Odra Opole

1

• Koniec meczu!

• Kapitalna interwencja Kajzera po uderzeniu Piecha z kilku metrów!

• Piłka w polu karnym Odry, obrońcy gości początkowo poradzili sobie z dośrodkowaniem w pole karne, ale zanim wybili futbolówkę z własnej szesnastki, dopadł do niej Adam Danch i płaskim strzałem zapewnił Arce remis!

• GOOOOOL! ADAM DANCH!

• Rafał Wolsztyński dostał piłkę w polu karnym, ale za długo zwlekał z uderzeniem i wybiegł z futbolówką poza boisko.

• Zamieszanie w polu karnym Odry po dośrodkowaniu z lewej strony kończy się rzutem rożnym. Chwilę później groźnie kontrują goście, ale Kajzer zachował czujność w bramce, wychodząc do dośrodkowania.

• Piłkarz Arki pada w polu karnym, ale arbiter nie dyktuje jedenastki. Nie widział tam przewinienia.

• Faul jednego z zawodników Arki w środkowej strefie boiska.

• Piłkarz Arki próbował z dystansu uderzyć na bramkę, ale huknął prosto w rywala, a ten kradnie cenne sekundy, leżąc na murawie.

• Winiarczyk, Wróbel i Piech pojawili się na boisku. Zastąpili Szreka, Drewniaka i Czaplińskiego.

• Kontra Arki zakończona zupełnie nieudanym dośrodkowaniem z lewego skrzydła.

• Piłka wpada do siatki do po uderzeniu Skóry. Przy dograniu faulował jednak Wolsztyński i arbiter odgwizdał przewinienie.

• Dobry kwadrans w wykonaniu żółto-niebieskich, którzy po przerwie aktywnie starają się doprowadzić do wyrównania raz po raz atakując Odrę skrzydłami.

• I znów zmiana w ekipie Odry. Mikinić za Janusa.

• Defensywna zmiana w ekipie gości. Nowak zastąpiony przez Żemłę.

• Wypych fauluje tuż przed własnym polem karnym. Sędzia Artur Aluszyk wyciągnął żółtą kartkę, a po chwili czerwoną, bo dla stopera Odry to już druga kartka dziś!

• Kasperkiewicz i Marcus wymienili kilka podań między sobą, ale ten pierwszy skiksował w dobrej sytuacji.

• Znów świetnie spisał się Kajzer, najpierw wybronił strzał Czaplińskiego, a potem przeszkodził drugiemu rywalowi w celnej dobitce.

• Marcus bardzo bliski remisu. Po wejściu w pole karne oddał celny strzał, który szczęśliwie obronił Kuchta.

• Nowak oko w oko z Kajzerem, ale zwycięsko z tego pojedynku wychodzi bramkarz Arki!

• Dużo walki w środku pola i w końcu sędzia używa gwizdka.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Spóźnione i ostre wejście Memicia w nogi rywala.

• Piłkarze Odry postawili na agresję. Wypych faulował i kolejny gracz gości ogląda kartkę.

• Kolejna zmiana w ekipie Arki! Wolsztyński Rafał za Deję.

• Nie stworzyli zagrożenia Arkowcy po tym dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Nowak zbyt agresysnie zaatakował rywala i mamy kartkę.

• Kuchta pewnie wyłapał piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego.

• Chyba doszło do "wędki". Hiszpański został zastąpiony przez Marcusa zaledwie 30 minut po rozpoczęciu gry.

• I teraz kontratak gospodarzy, który w ostatniej chwili został zatrzymany przez Drewniaka.

• Arka dłuższą chwilę utrzymuje się na połowie gości.

• Janus niecelnie z narożnika boiska i od bramki rozpocznie Kajzer.

• Dalekie zagranie przed pole karne Arki. Nikt nie spodziewał się, że z tak niepozornej sytuacji padnie bramka. Jakub Szrek dopadł do zagrania, wykorzystując niezdecydowanie Dancha i huknął zza pola karnego. Mamy prowadzenie Odry!

• GOOOOOOOL! JAKUB SZREK!

• Świetna akcja gości, Nowak popędził z piłką co sił w nogach, odegrał na 16. metr do Trojaka, który uderzył tuż obok słupka.

• Trojak ostro faulowany w środku pola.

• Arkowcy wybili futbolówkę po miękkiej wrzutce z lewego skrzydła.

• Uderzenie Czaplińskiego zostało zablokowane.

• Niecelne zagranie Niziołka na skrzydło, ale piłka wyleciała poza linię końcową.

• Bardzo spokojny początek spotkania.

• Opolanie poradzili sobie z dośrodkowaniem w pole karne z rzutu wolnego.

• Trojak zaatakował rywala i od razu został upomniany żółtą kartką.

• Faul w środku pola. Ostro zaczynamy mecz.

• Zaczynamy spotkanie!

• Między piątym a szóstym zespołem jest pięć punktów różnicy, z tym że zarówno Radomiak jak i Arka mają o jeden mecz mniej. W zasięgu tego szóstego, ostatniego barażowego miejsca, znajduje się pięć innych zespołów. Arka więc broni barażowej lokaty w "małej lidze", a dziś gra właśnie z jednym z rywali.

• Gdynianie za to grają mocno w kratkę. Po wygranej z GKS-em Jastrzębie zespół z Pomorza zanotował dwie dotkliwe porażki (0:4 z Puszczą i 0:2 z Górnikiem Łęczna), by znów pokonać rywala o awans, Miedź. Na koniec skromnie przegrywając z GKS-em Tychy 0:1.

• Obie drużyny w ostatnich meczach zgubiły dużo punktów, żeby nie powiedzieć za dużo. Odra na zwycięstwo w lidze czeka 13 marca. Wtedy to opolanie pokonali Zagłębie Sosnowiec 2:0.

• Oba zespoły dzielą w tabeli tylko trzy punkty i trzy lokaty. Gdynianie zajmują ostatnie miejsce gwarantujące grę w barażach, natomiast zespół z Opola wciąż do tego aspiruje, lecz w ostatnich pięciu meczach zanotował aż cztery remisy.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Arka Gdynia - Odra Opole!

DW

Arka Gdynia - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM LIVE ©brak

Arka Gdynia - Odra Opole ONLINE. W niedzielę 11 kwietnia Arka Gdynia podejmie Odrę Opole. Oba zespoły dzielą w tabeli tylko trzy punkty i trzy lokaty. Gdynianie zajmują ostatnie miejsce gwarantujące grę w barażach, natomiast zespól z Opola wciąż do tego aspiruje, lecz w ostatnich pięciu meczach zanotował aż cztery remisy. Arka natomiast też gra w kratkę, ale zdecydowanie częściej przegrywa w ostatnim okresie.

Arka - Odra ONLINE

Obie drużyny w ostatnich meczach zgubiły dużo punktów, żeby nie powiedzieć za dużo. Odra na zwycięstwo w lidze czeka 13 marca. Wtedy to opolanie pokonali Zagłębie Sosnowiec 2:0. Zawirowania w postaci zmiany trenera może i pomogły atmosferze w szatni, ale wyniki na razie są mocno przeciętne. Odra zremisowała trzy mecze z rzędu: z Sandecją, z GKS-em Bełchatów i Resovią (wszystkie po 1:1). Na takich rywalach zdecydowanie można ugrać więcej.

Arka - Odra STREAM. Gdynianie za to grają mocno w kratkę. Po wygranej z GKS-em Jastrzębie zespół z Pomorza zanotował dwie dotkliwe porażki (0:4 z Puszczą i 0:2 z Górnikiem Łęczna), by znów pokonać rywala o awans, Miedź. Na koniec skromnie przegrywając z GKS-em Tychy 0:1. Zespół Dariusza Marca może mieć jednak usprawiedliwienie. W tym roku wygrał też bowiem każde swoje spotkanie w Fortuna Pucharze Polski, eliminując m.in. Piasta Gliwice.

Sytuacja w tabeli Fortuna 1 Ligi wygląda obecnie tak, że pięć zespołów ma sporą przewagę nad resztą stawki. Między piątym a szóstym zespołem jest pięć punktów różnicy, z tym że zarówno Radomiak jak i Arka mają o jeden mecz mniej. W zasięgu tego szóstego, ostatniego barażowego miejsca, znajduje się pięć innych zespołów. Arka więc broni barażowej lokaty w "małej lidze", a dziś gra właśnie z jednym z rywali.

Arka - Odra NA ŻYWO. To będzie już 26. bezpośrednie starcie pomiędzy Arką i Odrą. Pierwszy raz drużyny te rywalizowały w ówczesnej II lidze, w sezonie 1966/1967. Zdecydowana większość tych spotkań odbyła się w latach 70′ i 80′ ubiegłego wieku. Arka była też jednym z ostatnich zespołów, z którymi Odra zmierzyła się na najwyższym szczeblu rozgrywek.

OSTATNIE MECZE:

Odra Opole - Arka Gdynia 0:0 (04.10.2020, 1 Liga)
Odra Opole - Arka Gdynia 1:0 (26.2019, Puchar Polski)

Arka - Odra TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecz?

Mecz Arka Gdynia - Odra Opole w 24. kolejce Fortuna 1 Ligi zostanie rozegrany w niedzielę 11 kwietnia 2021 r o godz. 12:40. Nie zaplanowano telewizyjnej transmisji z tego spotkania. Internetowy STREAM ONLINE dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Transmisja bezpłatna, bez komentarza.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.