FC Barcelona - Cadiz FC ONLINE. Robert Lewandowski poszuka pierwszego trafienia? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO!

2

Cadiz CF

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Barcelona była dzisiaj zdecydowanie lepsza od rywali. Jednak obronę rywali przełamała dopiero w końcówce meczu. Robert Lewandowski zaliczył asystę, ale to był kolejny słaby mecz Polaka.

• Koniec meczu! Barcelona wygrywa z Cadiz 2:0 po dwóch bramkach w końcówce meczu.

• Barcelona cofnęła się na własną połowę. Goście rozgrywają piłkę w środku pola, ale niewiele z tego wynika.

• Robert Lewandowski zgrał piłkę w środku pola do Ferrana Torresa, ten ruszył przez pół boiska i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ferran Torres podwyższa na 2:0!!!

• Javi Hernandez ukarany żółtą kartką.

• Robert Lewandowski najpierw nie zdążył do wyłożonej piłki, a chwilę później dośrodkował wprost w ręce bramkarza.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej siedem minut.

• Świetne podanie do Roberta Lewandowskiego, ten jeszcze odegrał do Ansu Fatiego, który wpakował piłkę do pustej bramki! Jednak przy podaniu do Polaka był spalony.

• Ansu Fati zdecydował się na indywidualną akcję, oddał mocny strzał z dystansu, ale pewnie interweniował bramkarz.

• Zakotłowało się w polu karnym Barcelony, ale żaden z graczy gości nie zdołał dopaść do piłki.

• Natomiast Alvaro Negredo zastąpił Alexa Fernandeza.

• Milutin Osmajić pojawił się w miejsce Chrisa Ramosa

• Trzy zmiany w szeregach gości. Jose Mari zmienił Rogera Martiego

• Ostatnia zmiana w Barcelonie. Ferran Torres zmienił Lamine Yamala.

• Ilkay Gundogan wziął grę na siebie i wyłożył piłkę do Pedriego, który sytuacyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Pedri wreszcie wpakował piłkę do bramki rywali!!!

• Pedri dośrodkował w pole karne rywali, ale tam znowu dobrze interweniował Jeremias Ledesma.

• Abde Ezzalzouli oddał świetny strzał z dystansu, ale jeszcze lepszą paradą popisał się bramkarz gości!

• lewandowski

• Natomiast Eric Garcia pojawił się w miejsce Andreasa Christensena.

• Dwie zmiany w Barcelonie. Sergi Roberto zmienił Oriola Romeu

• Wznawiamy grę.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Pedri wrzucił na Ansu Fatiego, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Lamine Yamal znowu dobrze wrzucił w pole karne gości, ale tam żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału.

• Pedri ukarany żółtą kartką.

• Jules Kounde wrzucił na głowę Roberta Lewandowskiego, ale ten uderzył niecelnie.

• Robert Lewandowski w łatwy sposób stracił piłkę pod polem karnym rywala.

• Natomiast Abde Ezzalzouli pojawił się w miejsce Gaviego.

• Dwie zmiany także w Barcelonie. Ansu Fati zastąpił Alexa Balde

• Natomiast Darwin Machis pojawił się w miejsce Ivana Alejo.

• Dwie zmiany w Cadizie. Ruben Sobrino zmienił Fede Sana Emeterio

• Ilkay Gundogan sfaulowany blisko bramki rywala.

• Ilkay Gundogan wrzucił do Roberta Lewandowskiego, ale Polak nie doszedł do tego podania.

• Chris Ramos wpadł w pole karne rywala, minął rywala i oddał mocny strzał, który minimalnie minął bramkę Barcelony!

• Frenkie de Jong zagrał wprost w ręce bramkarza rywali.

• Gavi świetnie przyjął piłkę w polu karnym rywali, minął rywala i upadł, ale arbiter nie użył gwizdka.

• Ilkay Gundogan dośrodkował w pole karne, ale tam piłkę spokojnie wyłapał bramkarz.

• Robert Lewandowski z rzutu wolnego uderzył wprost w mur.

• Pedri faulowany tuż przed polem karnym Cadizu. Będzie okazja na groźny strzał.

• Lamine Yamal wpadł w pole karne Cadizu, ale tam stracił piłkę.

• Ilkay Gundogan dośrodkował na głowę Gaviego, a ten trafił w poprzeczkę bramki gości!

• Lamine Yamal wpadł w pole karne Cadizu i wywalczył kolejny rzut rożny.

• Świetny kontratak gości, ale pogubili się będąc już w polu karnym Barcelony.

• Po wrzutce z rzutu rożnego zakotłowało się w polu karnym Cadizu, ale w decydującym momencie Oriol Romeu uderzył wprost w rywala!

• Koronkowa akcja Barcelony, ale Luis Hernandez w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.

• Frenkie de Jong zagrał świetną prostopadłą piłkę, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał dojść do piłki.

• Alex Balde świetnie minął rywala po lewej stronie i dośrodkował w pole karne rywali, ale tam Robert Lewandowski nie zdołał oddać strzału.

• Prostopadłe podanie w pole karne gości, ale spokojnie interweniował bramkarz.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu olimpijskiego w Barcelonie. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Oczywiście Barcelona zdecydowanie przeważa, ale jest bardzo nieskuteczna. Świetnie prezentuje się Lamine Yamal, a na drugim biegunie jest Robert Lewandowski. Na razie to jest bardzo ciężki mecz dla Dumy Katalonii.

• Gavi jeszcze ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Na razie zapowiada się na drugi bezbramkowy remis dla Barcelony.

• Ilkay Gundogan oddał nieudany strzał z rzutu wolnego.

• Fede San Emeterio ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Alex Balde ruszył lewą stroną, wrzucił w pole bramkowe, ale tam pewnie interweniował bramkarz gości.

• Lamine Yamal znowu dobrze dośrodkował w pole karne Cadizu, ale tam żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Podanie na skrzydło do Alexa Balde, ale ten na pozycji spalonej.

• Robert Lewandowski fatalnie nie przyjął piłki pod polem karnym rywala.

• Roger Marti wyszedł sam na sam z bramkarzem Barcelony, ale przegrał pojedynek z Marc-Andre ter Stegenem!

• Cudowne zagranie w pole karne Cadizu do Julesa Kounde, ale jego strzał cudownie wybronił Jeremias Ledesma!

• Wracamy do gry.

• Robert Lewandowski źle przyjął piłkę, ale jeszcze do piłki dopadł Lamine Yamal, oddał strzał, ale świetnie interweniował bramkarz!

• Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego w wykonaniu gości, ale bez zagrożenia pod bramką Barcelony.

• Marc-Andre ter Stegen ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Frenkie de Jong ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Kolejne zagranie do Roberta Lewandowskiego, ale teraz Polaka wyprzedził bramkarz.

• Świetne dośrodkowanie na głowę Roberta Lewandowskiego, ale ten w stuprocentowej sytuacji uderzył wprost w bramkarza!

• Próba kontrataku gości, ale świetnie piłkę odebrał Pedri.

• Pedri zagrał w pole karne rywali, ale tam Gaviego uprzedził jeden z graczy Cadizu.

• Ivan Alejo ruszył prawą stroną, ale sfaulował Alexa Balde.

• Lamine Yamal bardzo niedokładnie dośrodkował i od bramki rozpoczną goście.

• Alex Balde ruszył lewą stroną, minął rywala, ale rywale wybili piłkę na aut.

• Zakotłowało się w polu karnym Cadizu po wrzutce z rzutu wolnego, Lamine Yamal zagrał na głowę Pedriego, ale ten zamiast uderzać, podał do Roberta Lewandowskiego, ale to zagranie przejął bramkarz.

• Ivan Alejo ukarany żółtą kartką po faulu na własnej połowie.

• Szybka akcja Barcelony, ale Lamine Yamal zagrał wprost w ręce bramkarza.

• Wrzutka z autu w pole karne Barcelony, ale bez zagrożenia.

• Wrzutka z rzutu rożnego trafiła na nogę Julesa Kounde, ale ten uderzył bardzo lekko i wprost w bramkarza.

• Oriol Romeu pokusił się o strzał z dystansu, ale piłka po odbiciu od rywala, wyszła na rzut rożny.

• Robert Lewandowski wrzucił w pole karne gości, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Lamine Yamal wpadł w pole karne Cadizu, gdzie został upadł, ale arbiter nie dopatrzył się faulu.

• Cadiz próbował wyjść z piłką, ale łatwo stracił piłkę.

• Koronkowa akcja Barcelony, Gavi dośrodkował z prawej strony, ale nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego.

• Kombinacyjne rozegranie piłki, ale obrona Barcelony poradziła sobie z tą akcją.

• Cadiz wywalczył rzut rożny.

• Pierwsza akcja Cadizu, wrzutka w pole karne, ale tam pewnie interweniowała obrona gospodarzy.

• Rozpoczynamy pojedynek w Barcelonie!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu olimpijskiego. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Stadion olimpijski w Barcelonie powoli się zapełnie!

• Natomiast oto zestawienie FC Barcelony:

• Tak prezentuje się skład Cadiz CF na dzisiejsze spotkanie:

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Alejandro Muniz Ruiz.

• W zeszłym sezonie FC Barcelona wygrała na Spotify Camp Nou z Cadiz CF po bramkach Sergi Roberto i Roberta Lewandowskiego w końcówce pierwszej połowy meczu. W Kadyksie Duma Katalonii rozbiła rywali aż 4:0, Robert Lewandowski pojawił się wtedy na placu gry dopiero w drugiej połowie, ale strzelił bramkę i zaliczył dwie asysty.

• Natomiast Cadiz CF sezon rozpoczęło od zwycięstwa 1:0 na własnym stadionie z Deportivo Alaves po bramce Fede Sana Emetario. Gospodarze kończyli ten mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Gonzalo Escalante. Dzisiaj rywalem Cadizu będzie drużyna z duży wyższej półki i o punkty będzie bardzo ciężko.

• FC Barcelona sezon zaczęła bezbramkowym remisem z Getafe CF. W tamtym meczu rywale byli bardzo agresywni i często łamali przepisy gry, ale oba zespoły kończyły to spotkanie w osłabieniu. Robert Lewandowski nie wyglądał zbyt dobrze, ale dzisiaj po raz kolejny wybiegnie w podstawowym składzie Dumy Katalonii.

• Tak prezentuje się stadion olimpijski w Barcelonie, na którym w najbliższym czasie będzie swoje mecze rozgrywać zespół FC Barcelony.

• Witamy serdecznie! W meczu 2. kolejki hiszpańskiej LaLiga EA Sports FC Barcelona zmierzy się na stadionie olimpijskim z Cadiz CF. Na relację na żywo z tego wydarzenia zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

FC Barcelona - Cadiz FC LIVE! Lewandowski poluje na pierwszego gola
1/3
przejdź do galerii

FC Barcelona - Cadiz FC LIVE! Lewandowski poluje na pierwszego gola ©Canal+

FC Barcelona - Cadiz FC ONLINE. Czas na pierwszy domowy mecz "Dumy Katalonii" w tym sezonie ligi hiszpańskiej. Lewandowski i spółka podejmą ekipę Cadizu. Czy Polak trafi pierwszą bramkę w tym sezonie. W pierwszym meczu jego klub bezbramkowo zremisował z Getafe. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz FC Barcelona - Cadiz FC w TV i internecie. Pierwszy gwizdek w niedzielę o 19:30, relacja LIVE w GOL24.

FC Barcelona - Cadiz FC ONLINE

Robert Lewandowski i spółka w końcu zagrają domowe spotkanie. Choć tylko formalnie "Duma Katalonii" będzie gospodarzem starcie z Cadiz FC. Powodem jest remont obiektu Camp Nou; mecz FC Barcelona - Cadiz FC, podobnie jak najbliższe spotkania mistrzów Hiszpanii będzie rozgrywany na Estadio Olímpico, obiekcie głównie przystosowanym pod lekkoatletykę.

Pierwszy mecz "Barca" bezbramkowo zremisowała, jednak starcie z Getafe dla podopiecznych Xaviego było bardzo wyczerpujące. Gospodarze grali bardzo ostro i bezkompromisowo, a mecz obie ekipy kończyły jednego piłkarza mniej.

Z kolei Cadiz FC ma na koncie jedną wygraną. Na inaugurację ekipa z Kadyksu zaliczyła wygraną z Alaves 1:0. Będzie najpewniej chciała pójść za ciosem, chociaż konfrontacja z mistrzem Hiszpanii może być trudną przeprawą.

Przewidywany skład FC Barcelony: Marc-Andre ter Stegen - Sergi Roberto, Jules Kounde, Andreas Christensen, Alejandro Balde - Frenkie de Jong, Ilkay Gundogan, Pedri - Ferran Torres, Robert Lewandowski, Gavi.

Gdzie oglądać mecz FC Barcelona - Cadiz FC?

Spotkanie między FC Barceloną a Cadiz FC będzie transmitowane w Canal+Sport 2. Komentuje duet Adam Marchliński - Tomasz Ćwiąkała. Pierwszy gwizdek o godz. 19:30.