FC Barcelona - Royal Antwerp ONLINE. Lewandowski zaczyna...

FC Barcelona - Royal Antwerp ONLINE. Lewandowski zaczyna walkę o Ligę Mistrzów Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO!

0

• Koniec meczu! Barca wygrywa 5:0!!! Jedna bramka ROBERTA LEWANDOWSKIEGO.

• Rzut wolny dla gości.

• Muja schodzi, Valencia wchodzi.

• Strzał Lewandowskiego, broni Butez!

• Lewy mógł mieć asystę. Yamal w sytuacji sam na sam strzelił w boczną siatkę. chciał minąć bramkarza.

• Cancelo schodzi, Roberto wchodzi

• Marc-Andre ter Stegen co za podwójna interwencja!!! Ostatecznie sędzia podniósł chorągiewkę. Spalony.

• Bataille schodzi, Kerk wchodzi

• Barcelona nadal głodna goli. Wysoki pressing.

• Felix schodzi, Yamal wchodzi

• Raphinha schodzi, Torres wchodzi

• Kolejna wrzutka, kolejny gol. Raphinha na lewą stronę do Felixa i GOL! Wykończenie głową.

• FELIIIIIX!!! GOL!!!

• Teraz próbował Cancelo. Bramkarz świetnie obronił.

• Raphinha wywalczył rzut rożny

• Balikwisha schodzi, De Laet wchodzi

• Ekkelenkamp schodzi, Yusuf wchodzi

• Janssen schodzi, Ilenikhena wchodzi

• Gavi schodzi, Lopez wchodzi

• De Jong schodzi, Romeu wchodzi

• Zamieszanie w polu karnym gości. Strzelał Lewy, ale nie trafił dobrze w piłkę. Potem był "piłkarski bilard". Najsprytniejszy okazał się młody Hiszpan.

• GAVI!!! 4:0!!

• Dobre, odważne zrywy gości. Blok obronny Barcelony był wyczulony na prostopadłe piłki.

• Gündoğan wbiegł w pole karne i uderzył. Źle trafił w piłkę.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy!

• Balde w boczną siatkę!

• Muja uderzył na bramkę Barcelony. Zrobiło się niebezpiecznie!

• Barca w ataku pozycyjnym na połowie rywala.

• Żółta kartka dla Gaviego

• Raphinha spróbował z lewej nogi. Bramkarz bez problemu złapał piłkę

• Prostopadła piłka do Lewego. Tym razem za mocno.

• Goście są całkowicie bezradni. Barcelona prowadzi grę.

• Raphinha wrzucił w pole karne, ale piłka odbiła się od zawodnika. Bataille z samobójem. 3:0!

• Piękna wrzutka Felixa na dalszy słupek. "Lewy" dołożył nogę i uderzył bez przyjęcia!

• GOOOOOOOL!!! Gol Lewandowskiego!

• Rożny dla Royal Antwerp. Dobra okazja.

• Barcelona powoli buduje atak. Wszystko ma pod kontrolą.

• Akcja kombinacyjna pod polem karnym rywala. Portugalczyk zszedł do prawej nogi i uderzył po ziemi.

• GOOOOOOOL!!! FELIX!!!

• Barcelona w ataku pozycyjnym.

• Niezła kontra FCB. Felix zgubił piłkę pod polem karnym.

• Royal Antwerp zachowuje duży spokój w rozegraniu

• Barca długo operowała piłką przed polem karnym rywala. Niestety strata.

• Lewandowski ruszył do odbioru piłki. Bramkarz okazał się szybszy

• Goście bardzo ładnie wyszli spod pressingu.

• ZACZYNAMY!

• Skład Barcelony

• Barcelona jest murowanym faworytem meczu z Royal Antwerp. Pytanie hiszpańskich mediów nie brzmi "czy wygra", lecz "ile wygra". W sobotę gra z Betisem skończyła się Manitą, czyli wbiciem pięciu bramek. Jedną zdobył Lewandowski, który w drugiej połowie dołożył dwie asysty.

• Rok temu Barcelona zawiodła wszystkich. Nie wyszła nawet z grupy, potem od razu odpadła z fazy pucharowej Ligi Europy. W rozpoczynającej się edycji awans z pierwszego miejsca jest obowiązkiem Dumy Katalonii, skoro oprócz Belgów przyjdzie walczyć w grupie jeszcze z Szachtarem Donieck i FC Porto, a nie jak wcześniej z Bayernem Monachium czy Interem Mediolan.

• Pierwszy raz od ponad dwudziestu lat Liga Mistrzów odbędzie się bez udziału duetu Cristiano Ronaldo - Leo Messi. To jedyne legendy będące przed Lewandowskim w klasyfikacji strzelców wszech czasów. Polak ma 91 goli i gra dalej, Argentyńczyk 129, Portugalczyk 140. Do ilu trafień uda się zmniejszyć stratę w tej edycji?

• Robert Lewandowski spróbuje zawalczyć o swój drugi triumf w Lidze Mistrzów. Po zeszłorocznym rozczarowaniu jego drużyna rozpoczyna fazę grupową od gry z potencjalnie najsłabszym rywalem. Zapraszamy na relację LIVE!

©Joan Monfort/Associated Press/East News

Liga Mistrzów. Mecz FC Barcelona - Royal Antwerp ONLINE. Robert Lewandowski spróbuje zawalczyć o swój drugi triumf w Lidze Mistrzów. Po zeszłorocznym rozczarowaniu jego drużyna rozpoczyna fazę grupową od gry z potencjalnie najsłabszym rywalem. Relacja LIVE we wtorek od godziny 21:00.

Liga Mistrzów. Mecz FC Barcelona - Royal Antwerp ONLINE

Mecz FC Barcelona - Royal Antwerp stream live i transmisja tv na żywo. Gdzie oglądać w telewizji? [19.09.2023]

We wtorek miejsce w ataku obok Lewandowskiego powinien zająć Joao Felix. Głodny wyzwań Portugalczyk zaliczył w weekend piorunujący debiut. To on zaczął strzelanie z Betisem.

Przewidywane składy na mecz FC Barcelona - Royal Antwerp:
FC Barcelona: Ter Stegen - Cancelo, Kounde, Christensen, Alonso - De Jong, Romeu, Gündoğan - Torres, Lewandowski, Felix.
Royal Antwerp: Butez - Bataille, Alderweireld, Coulibaly, De Laet - Keita, Vermeeren - Muja, Ekkelenkamp, Balikwisha - Jansse.

Nie zagrają w meczu FC Barcelona - Royal Antwerp:
FC Barcelona: Pedri, Balde (?)
Royal Antwerp: Engels, De Wolf, Corbanie, Ondrejka

Ostatnie mecze bezpośrednie:
- - - - -

Mecz FC Barcelona - Royal Antwerp TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w paśmie kodowanym na kanale Polsat Sport Premium 1. Widowisko komentują Bożydar Iwanow i Przemysław Łagożny. W internecie mecz w aplikacji mobilnej i na stronie Polsat Box Go. Miesięczny dostęp kosztuje 40 złotych.