GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM

• Koniec spotkania!

• Mocny strzał Karbowego na raty broni Jałocha.

• Szwed zastąpił Pawłowskiego.

• Połap zastąpił Grzeszczyka.

• Dalekie dogranie na skrzydło do Nowaka, napastnik GKS-u przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową, uspokoił ją i podprowadził w okolice pola karnego. Tam zdecydował się na uderzenie, które zerwało pajęczynę z okienka Krystiana Stępniowskiego. Pięknej urody gol!

• GOOOOOOOL! DAMIAN NOWAK! ALEŻ TRAFIENIE!

• Nowak w miejsce Lewickiego.

• Seria dośrodkowań, do jednej nawet Sobczak doszedł, ale piłkę z woleja zdjął mu w ostatniej chwili Nedić.

• Steblecki za Biela.

• Pawłowski huknął z linii pola karnego na bramkę i przyjął to uderzenie na ciało Bartosz Szeliga.

• Uderzenie Gojnego na bliższy słupek i czujnie Jałocha obronił ten strzał.

• Poprzeczka! Dośrodkowanie Żytka na dalszy słupek, Moneta świetnie uderzył głową, a piłka już leciała nad ręką Stępniowskiego i w ostatniej chwili odbiła się od obramowania.

• Turzyniecki zagrał prostopadle do Sobczaka, ten wykorzystał sytuację sam na sam, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną.

• Pawłowski złożył się do uderzenia wolejem, ale nie nakrył właściwie piłki i posłał jąw trybuny.

• Podwójna zmiana w ekipie GKS-u. Norkowski i Moneta za Piątka i Paprzyckiego.

• Pawłowski zagrał po linii do Gojnego, ale ten nie umiał obrócić się z piłką i stracił ją na skrzydle.

• Karbowy za Korzenieckiego i Małecki za Seedorfa.

• Dośrodkowanie w szesnastkę, ogromne zamieszanie, padają dwa strzały, ale są one blokowane przez obrońców GKS-u!

• W ataku goście, Korzeniecki minął rywala i musiał zostać sfaulowany, by nie rozwinął się z tego poważny atak.

• Ależ kuriozalny gol! Ustawiony na skraju pola karnego Bartosz Szeliga dośrodkował nisko piłkę w pole karne. Tam doskoczył do niej Żytek, ale ta była poza jego zasięgiem. Dogranie było na tyle podkręcone, że futbolówka zmyliła Stępniowskiego i wpadła do siatki!

• GOOOOOOOOL! BARTOSZ SZELIGA!

• Tak jak w pierwszej połowie, tak i teraz mamy spokojniejszy początek.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dogranie Kacpra Piątka, przyłożenie Bartka BIELA i mamy remis!

• GOOOOOOOOL! BARTOSZ BIEL!

• Żytek znalazł się w polu karnym, uderzył głowa, ale nad poprzeczka.

• Wysoki pressing Zagłębia opłacił się, lecz z akcji gości nie wyniknęło nic konkretnego.

• Stępniowski po raz kolejny musiał interwniować, tym razem po strzale Biela.

• Mocny strzał Szeligi z dystansu, z największym trudem broni Stępniowski! Próbuje jeszcze dobitki Lewicki, ale ratują się z opresji goście.

• Zaskakujący centrostrzał Mańki, z trudem przerzuca piłkę ponad poprzeczką Stępniowski. Później po rzucie rożnym główkuje Szeliga, ale nad bramką.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, najpierw uderzenie broni Jałocha, po chwili Sołowiej niecelnie wybija piłkę - wprost pod nogi Pawłowskiego. Skrzydłowy Zagłębia uderzył tak, że bramkarz nie był w stanie tego wybronić. Mamy 1:0 dla gości.

• GOOOOOOL! SZYMON PAWŁOWSKI!

• Paprzycki zdecydował się na strzał z okolic 20. metra, ale próba nieudana i od bramki rozpocznie golkiper.

• Spokojny początek w wykonaniu obu drużyn. Żadna ze stron nie chce wyraźnie przejąć inicjatywy, czekając na to, co pokaże rywal.

• Zaczynamy spotkanie!

• Rezerwowi Zagłębia: Frankowski, Szwed, Maia, Karbowy, Ryndak, Wszniowski, Polczak, Masłowski, Małecki.

• Rezerwowi: GKS-u: Odyjewski – J. Piątek, Kasprzyk, Nowak, Moneta, Steblecki, Połap, Szymura, Norkowski.

• Tyszanie mają z Zagłębiem do wyrównania rachunki z jesieni, gdy sensacyjnie przegrali na Stadionie Ludowym 0:3. Wszystkie gole gospodarze strzelili wtedy w ostatnim kwadransie meczu.

• GKS Tychy, na powitanie z własnym stadionem, zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec, które w tym roku wzbogaciło się tylko o jeden punkt, ale za to wyrwany liderowi z Niecieczy w meczu, w którym wyrównującą bramkę straciło w doliczonym czasie gry.

• Tyszanie rozpoczęli rundę od dwóch zwycięstw, a Zagłębie zgromadziło w tym czasie tylko punkt. O pozycję w tabeli gra z Resovią, która ma 12 oczek, ale rozegrała już swój mecz w tej kolejce.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec!

red

GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec ONLINE ©Marzena Bugala Polska Press

GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. W pierwszym, niedzielnym meczu 19. kolejki Fortuna 1 Ligi aspirujący do gry o awans GKS Tychy podejmie ostatnie w tabeli Zagłębie Sosnowiec. Tyszanie rozpoczęli rundę od dwóch zwycięstw, a Zagłębie zgromadziło w tym czasie tylko punkt. O pozycję w tabeli gra z Resovią, która ma 12 oczek, ale rozegrała już swój mecz w tej kolejce. Gdzie oglądać mecz GKS Tychy - Zagłębie? TRANSMISJA TV i stream online.

GKS Tychy - Zagłębie ONLINE

Zespół GKS Tychy rozpoczął rundę wiosenną od dwóch wyjazdowych zwycięstw. Teraz, na powitanie z własnym stadionem, zmierz się z Zagłębiem Sosnowiec, które w tym roku wzbogaciło się tylko o jeden punkt, ale za to wyrwany liderowi z Niecieczy w meczu, w którym wyrównującą bramkę straciło w doliczonym czasie gry.
Najskuteczniejszym zawodnikiem Tychów jest Szymon Lewicki, który w sezonie 2017/2018 strzelał gole dla Zagłębia. Sosnowiecką przeszłość ma także Łukasz Sołowiej. Oba kluby łączy również obecny szkoleniowiec GKS-u Artur Derbin.

Tyszanie mają z Zagłębiem do wyrównania rachunki z jesieni, gdy sensacyjnie przegrali na Stadionie Ludowym 0:3. Wszystkie gole gospodarze strzelili wtedy w ostatnim kwadransie meczu. Sosnowiczanie są jedynym zespołem I ligi, który w obecnym sezonie nie wygrał jeszcze wyjazdowego meczu. Z dziewięciu takich prób aż siedem kończyło się porażkami Zagłębia.

Zagłębie Sosnowiec może uznać swoją sytuację za bardzo trudną. Nie dość, że po 17 kolejkach sosnowiczanie byli przedostatni, to jeszcze w pierwszym meczu wiosny wyprzedziła ich Resovia. Potencjał kadrowy Zagłębia jest zdecydowanie wyższy, niż zajmowane miejsce w tabeli. W zespole są przecież doświadczeni piłkarze, tacy jak Patryk Małecki, czy Szymon Pawłowski. Obaj panowie mają na swoim koncie mistrzostwa Polski i przez kilka lat z powodzeniem grali w Ekstraklasie. Trudno wskazać, co może być przyczyną tak słabej postawy.

W minionej kolejce Zagłębie Sosnowiec mogło ugrać wygraną nad Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, ale w 95. minucie Mateusz Grzybek doprowadził do wyrównania. Wyniki zespołu z Sosnowca są grubo poniżej oczekiwań kibiców. Jeszcze niedawno drużyna występowała w Ekstraklasie, a teraz musi uważać, by nie spaść do 2 Ligi.

GKS Tychy jest na fali, bo nie dość, że w ostatnich dwóch spotkaniach zdobywali komplet punktów, to - biorąc pod uwagę końcówkę jesieni - mają już na koncie cztery zwycięstwa z rzędu. Takie wyniki sprawiły, że są już na 4. miejscu w tabeli, ale po ewentualnej wygranej nad Zagłębiem zrównają się z trzecim ŁKS-em.

GKS Tychy - Zagłębie TRANSMISJ

Spotkanie GKS-u Tychy z Zagłębiem Sosnowiec rozpocznie się w niedzielę, 7 marca o godz. 12:40. Transmisja w Polsat Sport od godz. 12:30. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Koszt jednorazowy: 5 zł.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.