Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice ONLINE. Beniaminek jest skazany na pożarcie? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

4

Puszcza Niepołomice

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• Za tydzień Jagiellonia Białystok zagra u siebie z Widzewem Łódź, natomiast Puszcza Niepołomice w roli gospodarza na stadionie Cracovii zmierzy się ze Stalą Mielec.

• Oceny piłkarzy po meczu Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice (w skali 1-6):

• Zlatan Alomerović - 3
    • Paweł Olkowski - 3
    • Miłosz Matysik - 3
    • Adrian Dieguez - 3
    • Bartłomiej Wdowik - 3
    • Dominik Marczuk - 3, (Tomasz Kupisz - 3)
    • Taras Romanczuk - 3
    • Nene - 4, (Amifico Pululu - 5)
    • Jarosław Kubicki - 3
    • Wojciech Łaski - 4, (Jakub Lewicki - 4)
    • Jesus Imaz - 3, (Michal Sacek - 3)

• Kewin Komar - 2
    • Marcel Pięczek - 3, (Mateusz Cholewiak - 2)
    • Roman Jakuba - 2, (Jakub Stec - 2)
    • Łukasz Sołowiej - 3
    • Artur Craciun - 2
    • Piotr Mroziński - 3
    • Jakub Serafin - 3
    • Wojciech Hajda - 2, (Michał Walski - 2)
    • Kamil Zapolnik - 3, (Emile Thiakane - 2)
    • Artur Siemaszko - 2, (Jordan Majchrzak - 2)
    • Rok Kidrić - 2
  • Pierwsza połowa niemal całkowicie do zapomnienia. W drugiej odsłonie piłkarze zaprezentowali nam dużo lepsze widowisko, ale z minuty na minutę to gospodarze byli lepsi i zasłużenie rozbijają beniaminka.

• Koniec meczu w Białymstoku! Świetna druga połowa i zwycięstwo Jagiellonii 4:1!

• Tomasz Kupisz ukarany żółtą kartką.

• Mocna wrzutka Jakuba Kubickiego, ale w polu karnym Jakub Sołowiej faulowany i arbiter przerwał grę.

• Jagiellonia ma apetyt na kolejne trafienia. Gospodarze wciąż atakują bramkę rywali.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył aż sześć minut.

• Znakomity kontratak Jagiellonii Białystok! Amifico Pululu zagrał prostopadle do Jakuba Lewickiego, a ten wpadł w pole karne i perfekcyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wejście smoka Jakuba Lewickiego!!!

• Ostatnia zmiana w Jagiellonii Białystok. Jakub Lewicki zmienił Wojciecha Łaskiego.

• Bartłomiej Wdowik ukarany żółtą kartką.

• Jagiellonia prezentuje się znacznie lepiej. Puszczy brakuje sił w ostatnich minutach tego meczu.

• Po wrzutce z rzutu rożnego Łukasz Sołowiej nie zdołał wybić piłki, dopadł do niej Amifico Pululu i precyzyjnym strzałem głową umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Amifico Pululu zdobywa swoją pierwszą bramkę w PKO Ekstraklasie!!!

• Po kolejnej ofensywnej akcji gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Natomiast Amifico Pululu pojawił się w miejsce Nene.

• Dwie zmiany w Jagiellonii Białystok. Michal Sacek zmienił Jesusa Imaza

• Znakomite zagranie Piotra Mrozińskiego wzdłuż pola bramkowego, akcję zamykał Łukasz Sołowiej, który perfekcyjnie dołożył nogę i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Łukasz Sołowiej zdobywa kontaktową bramkę!!!

• Natomiast Michał Walski pojawił się w miejsce Wojciecha Hajdy.

• Dwie zmiany w Puszczy Niepołomice. Jakub Stec zmienił Romana Jakubę

• Miłosz Matysik ukarany żółtą kartką.

• Tomasz Kupisz popędził skrzydłem i mocno dośrodkował, jednak piłka nie trafiła do żadnego z partnerów.

• Zmiana w Jagiellonii Białystok. Tomasz Kupisz zmienił Dominika Marczuka.

• Nene dostał piłkę w narożniku pola karnego rywali i potężnym wolejem umieścił piłkę w bramce rywali!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Przepiękne trafienie Nene na 2:0!!!

• Natomiast Emile Thiakane pojawił się w miejsce Kamila Zapolnika.

• Dwie zmiany w Puszczy Niepołomice. Jordan Majchrzak zmienił Artura Siemaszkę

• Znakomite dośrodkowanie na pole karne Puszczy, a ten uderzenie jednego z graczy gospodarzy trafiło w poprzeczkę bramki Puszczy!

• Nieco lepszy początek drugiej połowy, ale teraz tempo nam znowu spada.

• Jesus Imaz ruszył sam z piłką, ale zwolnił akcję i stracił piłkę.

• Wrzutka z narożnika boiska ponownie bez zagrożenia.

• Po oskrzydlającej akcji gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Wojciech Hajda zdecydował się na strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo nieudanie.

• Dominik Marczuk dostał znakomite prostopadłe podanie. Młody gracz Jagiellonii stanął oko w oko z bramkarzem rywali, ale dwukrotnie uderzył wprost w niego!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• W przerwie zmiana w Puszczy Niepołomice. Mateusz Cholewiak zmienił Marcela Pięczka.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Białymstoku.

• Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Bardzo nudna pierwsza połowa meczu, ale na samym jej końcu gospodarze przeprowadzili decydującą akcję, która może rozkręcić drugą część spotkania.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Białymstoku. Do przerwy Jagiellonia prowadzi z Puszczą Niepołomice 1:0.

• Wojciech Łaski dostał piłkę w polu karnym Puszczy, ładnym balansem ciała zaskoczył rywala i mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wojciech Łaski otwiera wynik tego spotkania!!! To pierwsza bramka Jagiellonii w tym sezonie!

• Jakub Serafin dostał piłkę w polu karnym Jagiellonii, ale uderzył tylko w boczną siatkę.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Próba kontrataku w wykonaniu Puszczy, ale skończyło się stratą piłki.

• Kamil Zapolnik potrzebuje pomocy medycznej.

• Jesus Imaz oddał mocny strzał z pola karnego, ale posłał piłkę ponad bramką rywali.

• W odpowiedzi wrzutka w pole karne Puszczy, ale efekt dokładnie taki sam, jak po drugiej stronie boiska. Od bramki Kewin Komar.

• Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii bardzo niedokładne i od bramki rozpocznie Zlatan Alomerović.

• Złe wykonanie rzutu rożnego, bez zagrożenia.

• Po prostopadłym zagraniu Puszcza wywalczyła rzut rożny.

• Dużo gry w środku pola i niewiele ataków na bramki, to obraz dotychczasowych poczynań graczy.

• Wojciech Łaski dostał piłkę przed polem karnym Puszczy, oddał techniczny, ale minimalnie niecelny strzał.

• Wolno nam się rozkręca spotkanie w Białymstoku. Poza strzałem Jakuba Serafina na razie praktycznie bez zagrożeń pod żadną z bramek.

• Wrzutka w pole karne Puszczy Niepołomice bez zagrożenia.

• Jesus Imaz ucierpiał po starciu z rywalem.

• Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego przez gości, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach bramkarza "Jagi".

• Jakub Serafin oddał potężny strzał z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Zlatan Alomerović!

• Akcja Jagiellonii prawą stroną boiska, ale łatwa strata jednego z graczy gospodarzy.

• Spokojne pierwsze minuty. Na razie Jagiellonia nie zamierza oddać piłki rywalom.

• Na początku meczu Jagiellonia utrzymuje się przy piłce. Gospodarze chcą zdominować przeciwnika.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Białymstoku. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Trybuny w Białymstoku raczej dzisiaj nie będą pękać w szwach. Miejmy nadzieję, że frekwencja się jednak poprawi.

• Natomiast oto zestawienie Puszczy Niepołomice:

• Tak prezentuje się skład Jagiellonii Białystok:

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Patryk Gryckiewicz z Torunia.

• Po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się ze sobą w 2013 roku w 1/16 finałów Fortuna Pucharu Polski. Wtedy w Niepołomicach "Jaga" pewnie wygrała 3:0 po bramkach Macieja Gajosa, Daniego Quintany i Mateusza Piątkowskiego. Od tego czasu jednak Puszcza znacznie poszła w górę, natomiast potencjał Jagiellonii chyba spadł w dół.

• Wspomniany właśnie beniaminek, czyli Puszcza Niepołomice, co prawda przegrał w Łodzi z Widzewem 2:3, ale stworzył świetne widowisko, z którego kibice z Niepołomic mogą być dumni. Jeśli dzisiaj Puszcza podtrzyma intensywność i zaciętość z pierwszego meczu, wydaje się, że mogą urwać co najmniej punkt znacznie bardziej doświadczonej drużynie. Widowisko w Białymstoku zapowiada się naprawdę ciekawie.

• Przed tygodniem Jagiellonia Białystok praktycznie nie sprawiła problemów Rakowowi Częstochowa przegrywając na wyjeździe aż 0:3. Zwłaszcza druga połowa meczu to zdecydowana dominacja "Medalików". Wydaje się, że dzisiejszy mecz będzie dla białostoczan łatwiejszy, ale o zwycięstwo również będzie trzeba powalczyć, bo beniaminek tanio skóry nie sprzeda.

• Popołudnie w Białymstoku zapowiada się bardzo pozytywnie, piękna pogoda do gry!

• Witamy serdecznie! W drugim sobotnim spotkaniu 2. kolejki PKO Ekstraklasy zagrają dwa zespoły, które przegrały swoje pierwsze mecze. Jagiellonia Białystok na własnym obiekcie zmierzy się z beniaminkiem Puszczą Niepołomice. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

1/3
przejdź do galerii
PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice ONLINE. Obie ekipy na swoim koncie mają zero punktów. Tydzień temu bliżej zdobycia "oczek" był beniaminek, który przegrał z Widzewem 2:3. Jagiellonia przegrała z Rakowem 0:3. Kto będzie górą w tym starciu? Początek o godzinie 17:30, relacja LIVE w GOL24.

PKO Ekstraklasa. Mecz Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice ONLINE

Jagiellonia w pierwszym meczu sezonu stanęła przed bardzo dużym wyzwaniem. Klub z Białegostoku na inaugurację zagrał z mistrzem Polski - Rakowem Częstochowa. "Jaga" okazała się dużo słabsza i przegrała 0:3. Żółto-czerwoni nie stworzyli sobie wielu sytuacji. Trener Adrian Siemieniec będzie musiał powalczyć o pierwsze punkty w 2. kolejce.

Adrian Siemieniec, trener Jagiellonii Białystok: - Oczywiście szanujemy rywala, ale mamy jasno określony cel na to spotkanie i chcemy nadać kierunek gry. Chcemy przeważać i to rywal ma się do nas dopasować, co jednak nie oznacza, że nie pracujemy nad wyeliminowaniem jego mocnych stron. Jeżeli chcemy rozkochiwać wszystkich w regionie do Jagiellonii, to wszyscy muszą czuć, że - niezależnie od nazwy rywala - zagramy o wygraną. Rozmawiamy o tym z drużyną, ale najlepszą odpowiedzią będzie postawa na boisku.

Puszcza Niepołomice w pierwszym meczu w Ekstraklasie przegrała z Widzewem, ale wielu kibicom mogła zaimponować. Beniaminek wyszedł nawet na prowadzenie i przez wiele minut dominował rywala z Łodzi. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3 dla przeciwnika. To, co przykuło uwagę internautów to zachowanie kibiców Puszczy. Fani na początku wzięli udział w słynnej zabawie w "cztery trybuny" razem z kibicami Widzewa. Po spotkaniu postanowili posprzątać swój sektor ze wszystkich śmieci.

Większość ekspertów skazuje Puszczę na pożarcie w Ekstraklasie. Beniaminek obecnego sezonu według bukmacherów nie ma większych szans na utrzymanie, dlatego kurs na powrót do Fortuna 1. Ligi to 1,50.

Tomasz Tułacz, trener Puszczy Niepołomice: - Tamto spotkanie dało nam przede wszystkim doświadczenie, świadomość, że musimy być wrażliwi na pewne aspekty gry, aby zapobiegać sytuacjom, których pochodną są stracone bramki. Wiemy, że zagraliśmy niezły mecz. Dobrze to wyglądało, jeśli chodzi o aspekty ofensywne, ale popełniliśmy błędy i dlatego przegraliśmy. Dlatego pracowaliśmy nad poprawieniem tych elementów, które zabrały nam możliwość przywiezienia punktów z Łodzi.

Nie zagrają w meczu Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice:
Jagiellonia: Bojan Nastić
Puszcza: -----

Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+ Online. Relacja LIVE od godziny 17:30 w GOL24 - zapraszamy!