• Deaconu huknął na bramkę! Bramkarz z trudem broni!

• Podgórski mógł otworzyć wynik! Nawinął rywala, ale uderzył nad poprzeczką!

• Ale obrona! Dziekoński obronił trudny strzał po ziemi!

• Deaconu będzie wrzucał w pole karne z wolnego

• Olkowski z kartką

• Remacle schodzi, Podgórski wchodzi

• Szykawka blisko gola! Jego główka była niecelna!

• Łukowski dograł piłkę z lewej strony. Zrobił to źle, bo bramkarz złapał piłkę w "koszyczek"

• Rzut wolny dla Korony. Będzie dośrodkowanie

• Bielica wyszedł daleko od bramki i wybił piłkę napastnikowi sprzed nogi!

• Dziekoński świetnie interweniował na linii!

• Rzut wolny dla Górnika. Podolski podejdzie do piłki?

• Remacle uderzył z dystansu. Bramkarz Górnika złapał piłkę

• SŁUPEK! Lukoszek dostał podanie od Podolskiego, przycelował, ale futbolówka wylądowała tylko na obramowaniu bramki!

• Dadok sam chciał przedrzeć się przez obronę. Próba nieudana

• Górnik próbuje odebrać piłkę wysoko. Korona na razie radzi sobie z pressingiem

• Wrzutka Korony w pole karne rywala. Górnik wybił piłkę

• Czas na pierwszy gwizdek! ZACZYNAMY!

• Skład Górnika:

• Skład Korony:

• Sędzią spotkania Korona - Górnik będzie Paweł Raczkowski, doświadczony arbiter z Warszawy. Na liniach pomagać mu będą Adam Kupsik i Marek Arys. Albert Różycki został wyznaczony na arbitra technicznego, a Łukasz Szczech i Dawid Golis będą odpowiadać za technologię VAR.

• Górnik z kolei nie dość, że jeszcze nie zapunktował w tym sezonie, to nie zdobył nawet bramki. Podopieczni Jana Urbana polegli na inaugurację z Radomiakiem Radom 0:2, później przegrali w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą 0:2, a w 3. kolejce podzielili się punktami z Piastem Gliwice (0:0). Czas więc na bramki w wykonaniu zabrzan. Czy zobaczymy je w Kielcach? Przekonamy się niebawem.

• Korona nie w najlepszym stylu rozpoczęła sezon. Fani jeszcze pamiętają wyśmienitą wiosnę minionego sezonu w wykonaniu podopiecznych Kamila Kuzery, kiedy to ekipa z Kielc zapewniła sobie utrzymanie punktując regularnie, głównie na własnym obiekcie. Wówczas to stadion Suzuki Arena był prawdziwą twierdzą. Korona zanotowała serię 8 kolejnych meczów u siebie bez porażki (7 zwycięstw, 1 remis) po drodze wygrywając m.in. z mistrzem Polski Rakowem Częstochowa.

• Dziś w Kielcach spotkają się kluby, które jeszcze nie zapisały w tym sezonie ligowego zwycięstwa. Czy gospodarze będą górą, czy może to Górnik, który przez wielu był wskazywany na czarnego konia rozgrywek, w końcu wygra ligowe spotkanie?

• Już za 20 minut początek meczu Korona - Górnik. Zapraszamy na wstęp przed tym spotkaniem!

©Arkadiusz Gola

Korona Kielce - Górnik Zabrze ONLINE. Dziś w Kielcach spotkają się kluby, które jeszcze nie zapisały w tym sezonie ligowego zwycięstwa. Czy gospodarze będą górą, czy może to Górnik, który przez wielu był wskazywany na czarnego konia rozgrywek, w końcu wygra ligowe spotkanie? Gdzie oglądać mecz Korona - Górnik? Sprawdź, gdzie stream online. Początek meczu o godz. 17:30. Relacja LIVE w GOL24!

Korona Kielce - Górnik Zabrze ONLINE

Korona nie w najlepszym stylu rozpoczęła sezon. Fani jeszcze pamiętają wyśmienitą wiosnę minionego sezonu w wykonaniu podopiecznych Kamila Kuzery, kiedy to ekipa z Kielc zapewniła sobie utrzymanie punktując regularnie, głównie na własnym obiekcie.
Wówczas to stadion Suzuki Arena był prawdziwą twierdzą. Korona zanotowała serię 8 kolejnych meczów u siebie bez porażki (7 zwycięstw, 1 remis) po drodze wygrywając m.in. z mistrzem Polski Rakowem Częstochowa.

Kamil Kuzera, trener Korony Kielce:
Pomimo tego, że przegraliśmy w Łodzi w głupi sposób, to jestem zadowolony z tego, jak wyglądaliśmy po przeprowadzeniu zmian. Musimy się wystrzegać błędów i mocno na tym pracujemy. Nasze DNA się nie zmieni, chcemy jak najszybciej odebrać piłkę i zdobywać gole. Odbudowa naszego ustawienia jest w bardzo dobrym tempie i nie zejdziemy z tej drogi.

Jan Urban, trener Górnika Zabrze:
Chcę, aby każdy występ stanowił progres i na razie nam się to udaje. Spotkanie z Radomiakiem zupełnie nam nie wyszło. Z Wartą Poznań było już lepiej, nie pozwalaliśmy rywalom na oddawanie strzałów, niestety nastąpił rzut karny... Przeciwko Piastowi zachowaliśmy czyste konto po stronie strat, a sami graliśmy ofensywnie, były wreszcie celne uderzenia.

Gdzie oglądać mecz Korona - Górnik w telewizji?

Spotkanie w Kielcach będzie transmitowane w Canal+ Sport oraz w Canal+ Sport 3. Mecz dostępny także w Internecie, w Canal+ Online. Pierwszy gwizdek o godz. 17:30. Komentuje duet Michał Mitrut - Michał Trela. Zapraszamy do GOL24 do tekstowej relacji LIVE!